• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

16. ledna 2017 
@boban ať se povedou:grinning:
16. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka manža nejí tvaroh,tak jemu jsme udělala s nutelou a šunkou a sýrem,ale na to jsme měla těsto z mražáku a nevypadá to nic moc...pak už jsme chytla grif jak ty šátečky balit, tvarohové jsou v troubě a vypadají nadějně :sweat_smile: :grinning: jen ten tvaroh trochu vytíká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ale na poprvé myslím že budou oka :grinning: a zbyl mi ten tvaroh co stím??nechce se mi to vyhazovat,ale ani se mi to nechce jen tak jíst,protože už jsme toho lná :grinning: pořád chodím a nabírám si na lžičku,ale jaksi to neubývá :grinning: :grinning: :grinning: měla jsme to udělat jen z půlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou tak recept na perník už je opsaný a brzo vyzkouším - vypadá skvěle
16. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme dneska kapustu s klobáskou a chlebem. Na vaření není čas máme doma ušatého maroda :frowning2:
16. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska zapečené rizoto s vepřovou panenkou :slight_smile:
16. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban klidně ho dej do misky s piškotem a ovocem třeba kompotovaným a nechej uležet :grinning:
16. únor 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka týjo,holka kde ty na to všechno chodíš?? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: šátečky vypadají dost dobře :dizzy_face: už jsem jeden snědla a jsou výborné..díky moc :dizzy_face:
16. únor 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban do kuchyně na to chodím:grinning: a jsem ráda že se povedly a chutnají:grinning: :grinning: klidně si můžeš příště udělat jablkové nebo oříškové nebo makové :grinning: či povidlové nebo marmeládkové :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Perník je výbornej, já budu muset péct znova. Potřela jsem ho rybízovou marmeládou a polila čokoládou a ta kombinace kyselé marmelády a čokolády je úžasná :slight_smile: Jindříšek je nemocnej?
16. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brusinka.pusinka jasně je spousta druhů jakých můžem udělat :wink: jako obdivuju tě že máš na všechno ohledně vaření a pečení odpověd :grinning: :grinning: :grinning: jsi vyučená kuchařka nebo prostě jen samouk kterého to baví??
16. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur přejeme malému brzké uzdravení

@boban nejsem vyučená vařím od 12 let sama od mala s babinkou a mamčou či tatínkem a dědou..... baví mě to a miluji vaření :grinning: taže letos to bude plné vaření už 26 let :grinning:
16. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko ne kdepak. Ušatý marod = králíček. Je to vážný, přestal i žrát, takže ho dokrmuju stříkačkou jako malý miminko.
16. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka já to našemu králíčkovi vyřídím :wink: :grinning:
16. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jéjé my mysleli také že Jindroušek je nemocný no tak posíláme králíčkový pohlazení a kšá nemoc od něj :wink:
@zuhur
@sarunatko
U nás bude perník zítra, už se na něj těším, dneska jedem na pohřeb, tak nějak není čas :frowning2: Maroda bych tipovala spíš na Ferdu? Teda doufám že neomaroděl náš ženich :slight_smile:
@brusinka.pusinka tak to klobouk domlů máš spousty nápadů a vychytávek..taky mě baví vaření,ale musím vědět co uvařit..nebaví mě to vymýšlení :grinning: :grinning:
@brusinka.pusinka jojo, za tři dny už jsme byli dvakrát na veterině. Za celý 4 roky nebyl nemocnej a teď si to vybírá ve velkým. Ale zase jsem od včerejška chytřejší - zjistila jsem, že existuje instantní seno :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban ježíš tak přesně s tebou souhlasím - nejhorší je to vymyslet, pak už pohoda.
16. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur přesně tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak nemůžu na nic přijít,tak mě přejde i chut uvařit :grinning:
16. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur
@boban vymýšlení mi problém nedělá:grinning: jídel je spousta a když doma jí vše není problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka máš pravdu,jídel je spousta,ale nejhorší je jak mám na něco chut a nevím naco :grinning:
16. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban jo, tak takový problémy mám pořád :grinning:
16. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko uff nejsem vtom sama,to jsi mě potěšila :grinning:
16. únor 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme měli těstovinky se špenátovou omáčkou, rychlé, jednoduché a lehké :slight_smile:
16. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka no právě - Jindru si snad vychovám, ale od toho dospělýho pořád slyším to nejím, to nechci, to nesmím a mě to táááááááááák nebaví vařit třeba dvě různá jídla.
@boban a ještě vymýšlet tak aby se to furt dokola neopakovalo.
16. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban tak moje mlsnost se teď projevila tím, že jak jsem se tady rozpisovala a výborným perníku, tak jsem dostala chuť, šla si kousek ukrojit a vzbudila u toho dítě! takže je po klidu a do večera ještě daleko :angry:
16. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur přesně tak,mě právě příjde že jíme pořád jedno a to samé dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc já se snažím vařit jídla na 2 dny :wink:
@sarunatko dob ře ti tak :grinning: :grinning: :grinning: měla sis raději nechat zajít chut :grinning: :grinning: :wink:
16. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko já se tady pro změnu cpu perníčkama od brusinky a to i po té co jsem se včera rozhodla zhubnout :grinning: Lucinka už spí jen jednou denně?
16. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban tak já se musím pochválit a hlavně tady všem holkám poděkovat, protože díky nim a hlavně teda díky @brusinka.pusinka vařím čím dál tím pestřeji, ale i tak mám občas (cca jednou za měsíc) týden kdy nadávám, že nevím co vařit. Já vařím den dopředu kvůli manželovi - má poblíž práci jednu restauraci, ale už tam nikdo nechodí, prý tam vaří strašný blafy :sweat_smile:
16. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur No většinou jo - po obědě, tak dvě hodiny. Když se zadaří, usne i dopoledne a kdybych s ní šla ven tak kolem půl páté, tak usne v kočárku taky, ale doma neee. A na ven to dneska moc není :frowning2:
16. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek