Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aaadus
1. bře 2012

Chilli con carne s rýží bez chilli kvůli prckovi, který to samozřejmě nejedl 😠

pet.s
1. bře 2012

@nellygray a tak proč se s ním dohaduješ..myslíš, že kdybys mu to nevnutila, umřel by hlady? ale nedat fakt nic jiného..Terezka zlobila ten první rok s jídlem. nechtěla mlíko, jedla malinko a často..nijak jsem to neřešila, jen řekla pediatričce(málo přibývala) a dodala jsem, že ji odmítám nutit(já jsem sama nucené dítě do jídla a dodnes bojuji s problémy s příjmem potravy-i když jsem dost obézní).No a na roce se to zlomilo a jí všechno. Protože s tím nedělám divadlo.
No dceřino ofrňování nad ohřívaným je asi projev puberty, ale já to nekomentuji. Chce, nechce, tak ať si namaže chleba s máslem a nebo nejí. Teď poslední rok jedla jak vrabeček. Někdy za celý den jen housku. Už jsem měla strach, jestli nejede v drogách. Ale vydržela jsem a už zase jí normálně. Sice zhubla a zhubly ji prsa, ale hlad není škodlivý 😀 😀 😀

pet.s
1. bře 2012

@cervena_vila noooo tak to rozhodně nejsem...uvařím a pokud nejedí, tak at si namažou chleba....

cervena_vila
1. bře 2012

@pet.s Souhlasím - v dnešní době člověk hlady neumře. Já měla nutící prababičku, to jsem si solila polívky slzama. Brrrrr

brusinka.pusinka
1. bře 2012

také nenutíme do jídla ani nemusíme ale nenutila bych většinou to má pak opačný efekt.... jak říkala moje mamča sní tolik kolik mu vyhovuje raději párkrát po malích porcích než plný talíř Viz muj mladší bráška... jedl jako vrabec a teď je chalp jak hora😀 do 16 byl tintítko 😀 na školní fotce je dole sedí z prava 3. foto loňské, a v bílé košili byl ve 3 třídě😀 Jedl jako dítě snad jen vtduch a ovoce a nudle😀

brusinka.pusinka
1. bře 2012

baštící Karamelka😀 😀 podruhé😀 dneska jí druhé jídlo😀 😀

mochenkaa
1. bře 2012

Mám zas masové období, takže kuřecí posypané gyros kořením, brambory v páře a místo tatarky tzaziky. A na mlsku perník ze včerejška.
Zítra budu dělat kuřecí naložené ve směsi "co jsem doma našla 😀 " a bramborová kaše.
V sobotu jen polívka a na večeři ugrilujeme panenku a žampiony (na el. grilu).
V neděli návštěva babičky takže nevařím.

Normálně tak často maso nemáme, ale jak jsem těhotná, tak bych maso furt 😅 😀

alenv
1. bře 2012

http://www.toprecepty.cz/recept/14735-africke-k...
nevím jestli tu ten recept je, ale posílám pro inspiraci já se na to vrhám o víkend 😉

1luciferka1
1. bře 2012

rizoto s mořskými plody s parmazaném, tvarožník

kulenka
1. bře 2012

@reruna Tak nevím, kde jsem udělala chybu, ale ten koláč se mi vůbec nepovedl ☹ Je to takové blátivé ... 😖
Když jsem ho zkoušela špejlí, byla ještě malinkato vlhká, ale brala jsem to jako brownies ... asi jsem ho tam měla nechat ještě dýl 😒

reruna
1. bře 2012

@kulenka asi jsi to nedopekla, špejle se nesmí lepit....

kulenka
1. bře 2012

@reruna Přímo se nelepila ... no štve mě to, tohle se mi už dlouho nepodařilo 😒

reruna
1. bře 2012

@kulenka to je škoda, já ji pekla už vícekrát a vždy se podařila...

kulenka
1. bře 2012

@reruna Neva, časem to zkusím znovu 😉 Přišlo mi, že cca 50 mins už bude dost, musela jsem ji u přikrýt pečícím papírem, zvrchu se začala pálit 😒 A měla jsem i větší formu, než jsi psala, cca 26 cm, takže to byla nižší vrstva ...
No, chybama se holt šlověk učí 🙂

zuhur
1. bře 2012

@brusinka.pusinka
@nikiii
@kulenka děkuju holky. Už aby to bylo 😅

petrajavor
1. bře 2012

Sladcí šneci
tentokrát plnění čokoládou a ořechy 🙂

heaven_angel
1. bře 2012

boloňské špagety a peču Raffaello dort 😵

pet.s
1. bře 2012

@brusinka.pusinka teeeda to je pěknej bráška.-)))škoda, že mi není o 20 let a 20 kg méně 😀 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
1. bře 2012

@pet.s no proc tolik ubiras🙂 braska ma,34🙂 a na kila vic nekouka spise je porad hlavou v hrnci🙂 ji jako by to chtel dohnat co zameskal🙂

yesu
1. bře 2012

@petrajavor jakej je recept na ty šneky?v seznamu sem je nenašla!!
Jinak sem teď dodělala svíčkou a je vynikající!!!!už se nemůžu dočkat až si ji zítra dám!!a mám chuť na kokos, tak zítra asi upeču nějakou kokosovou buchtu🙂

petrajavor
1. bře 2012

@yesu rozválíš listové těsto,rozpustíš čokoládu aspoň 50% potřeš s ní těsto,rozmixuješ ořechy a posypeš,zamotáš a je hotovo 😉

yesu
1. bře 2012

@petrajavor no jo tak to je jednoduchý 🙂

petrajavor
1. bře 2012

@yesu to ano,jednoduché,rychlé a dobré

pet.s
1. bře 2012

@babulinkab prosím o recept na ten těstovinový salát s dresingem ze zakysané smetany a parmezán

pet.s
1. bře 2012

@brusinka.pusinka ježíííši tak toho nec hi..je tio přesně jak říká moje máma...co bych koukala po chlapech, stejně by chtěl každý jíst, vyprat ponožky a vyžehlit košile 😀 😀 brusi, prosím četla jsem někde v receptech zapečené maso se špenátem

mochenkaa
1. bře 2012

@petrajavor Peti, vyzkouším. vypadá to luxusně 🙂

petrajavor
1. bře 2012

@mochenkaa jojo zkus 🙂 je to mňam...

mochenkaa
1. bře 2012

@pet.s víš jak to je, v pubertě je důležité jak vypadáš (to jde chlapovi hlavně o sex) a pak, až se cítí dospělý je důležité jak umíš vařit 😀

mochenkaa
1. bře 2012

@petrajavor jakou na to používáš čokoládu? Zkusím hned, jak seženu ořechy

petrajavor
1. bře 2012

@mochenkaa co se týká ořechů,tak sem použila lískové ořechy a vlašské....jinak v lídlu kupuju čokoládu na vaření..má 52% čokolády...