• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

9. prosince 2016 
zítra vrabec, ,zelí, bramb.kn.
28. dub 2011 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska špagety s domácím kečupem, zítra lasagne s mletým masem.
28. dub 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula jsem ráda že chutnaly :wink:

dneska máme bílou fazolovou polévku a kuře pod peřinou s bramborem :wink:a rajčatkový salát :wink:
29. dub 2011 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka : no dnes se nadlabneme :slight_smile: :wink:

ted vymyslet, co udelat o vikendu :grinning: :slight_smile: ...
29. dub 2011 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula dneska děláme toto kuře snat těinspiruje:
KUŘE POD PEŘINOU
1 menší kuře, sladká paprika, 500 g vepřového bůčku, 2 - 3 rohlíky, 1 menší cibule, 2 stroužky česneku, sůl, 2 vejce, vegeta, sladká paprika, majoránka, petrželová nať

Kuře omyjeme a rozkrájíme na menší kousky. Maso osolíme, posypeme sladkou paprikou a poklademe do vymaštěného pekáče. Umeleme vepřový bůšek s rohlíky, cibulí a česnekem. Přidáme sůl, rozšlehaná vejce, vegetu, sladkou papriku, posekanou petrželovou nať a vše dobře promícháme. Tuto směs rovnoměrně rozprostřeme na kuřecí maso.

Jinak na víkend dělám perkelt s haluskami a v neděli nevaříme jdeme k rodičům na obídek bude kapřík na modro :wink:
29. dub 2011 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula my máme na dnešek pštrosí vejce a na zítřek karbenátky :wink:
29. dub 2011 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Fazolová polévka a jahodový knedlíky :slight_smile:
29. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula no já jsem si taky včera nachystala tu směs, dnes jsem to obalila a osmažila, tak pak napíšu, jaký to bylo :grinning:
29. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
květáková polévka a palačinky
29. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky omlouvam se že vas tady rusim ale kupujete napoje kubík?jestli jo tak soutěžíte?potřebuju kdyžtak do soutěže ty kody z pod obalů :slight_smile: muzete psat do ip budu rááddaa diky :slight_smile:
29. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
29. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krkonošské kyselo :grinning:
29. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@babulinkab no to jsme ráda že chutnalo :wink: :grinning:
29. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka ,
@olgas : diky za inspiraci :slight_smile:

videla bych to na to kure :slight_smile: :sunglasses:
29. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuře na soli :slight_smile:
29. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás rychlovka, těstovinky s okurkou a zakysanou smetanou a manža bude mít tortily s krůtou od včera..
zítra se jde na grilované prasátko a v neděli do zoo:slight_smile:
29. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
těstoviny s tuňákem
29. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
vývar se zeleninou a nudlema a langoše
29. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes byl pstruh s bramborem. Krásně čerstvý přímo z trhu - to byla mňamka :grinning:
29. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@aemmi jůůůůůů jahodový knedlíky - ty bych mohla brzo udělat. Po těch se můžu utlouct.
29. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska byly brambory, treska a broskvový kompot.
Zítra vepřový guláš s chlebem a večer zase grilovačka a v neděli zapečené nudle s hlávkovým salátem.
29. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka , teda fakt smekám, ty jsi rozená kuchařka ! ;) už se těším až zkusíme ten holandský řízek :slight_smile:
29. dub 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@vojtisek2007 mohla bys mi napsat recept na langoše?díky moc...já sem je už zkoušela víckrát a pokaždé je mám tvrdý jak papuč a netuším proč...třeba poradíš jak na to :wink:
29. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka ahojky, můžeš mi písnout recept na ty mrkvový šátečky? sice jsem si to našla na netu, ale už jednou se mi nepovedlo těsto,tak bych ráda zkusila tvůj recept. děkuji
29. dub 2011 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jak se dela jakoby salamova omacka?je to takova hneda omajda treba ze skolni kuchyne, vetsinou s testovinami:slight_smile:
29. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kami1984 tak salámovou neznám, ale znám UHO-univerzální hnědá omáčka...ta bývala ve školních jídelnách :grinning:
29. dub 2011 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@weri1 a ta se dela jak?? ja prave nevim, jak se te majde rika, mivali jsme ji v praci aja na ni dostala nezrizenou chut :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kami1984 no osmažíš cibulku hodně do hněda, pak dám orestovat maso-hovězí, vepřové, pak zaliju vodou, uvařím do měkka a zahustím. ale nevím jestli myslíme tu stejnou. ta cibulka musí být hodně do hněda aby to udělalo barvu, ale zase ne černá aby nebyla hořká
29. dub 2011 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak po dlouhe chvilce se zase pridam - nalozila jsem rostenku pokrajenou na mini nudlicky, koupila avokado a koriandr, takze zitra po prochazce budou fajitas s guacamole a rajcatovou salsou. Take budu pect brownies. Vcera byl candat (ulovil tchan) peceny na prepustenem masle s cerstvym tymyanem a majorankou. V nedeli asi budou kureci prsa nalozena v kefiru - dietni, stavnata a moc chutna. Dnes jsem mela testovinovy salat s bazalkovym pestem, rajcaty a olivami a manza se cely den stravoval mimo domov :slight_smile:
30. dub 2011 v 00:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur já na ně taky měla hroznou chut :wink: dělám z odpalovaného těsta, ty mám nejradši :slight_smile:
30. dub 2011 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek