Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

krakorka
9. bře 2012

rajská buď s knedlíkem nebo těstovinami,to se ještě uvidí 😉

nikiii
9. bře 2012

@jimmy1 Babetka opsaná, brzo vyzkouším, jak já ji jako malá milovala, mňáááááááááááááááááááááááááám.

marhulinka
9. bře 2012

u nás dnes špenátové šátečky se sýrem a na víkend bramb.salát,řízky,karbanátky

brusinka.pusinka
9. bře 2012

dneska špercle se špenátem 😀

nikiii
9. bře 2012

Kuřecí závitky se šunkou a sýrem, rýže, meruňkový kompot, a ještě něco dobrýho upečeme.

sarunatko
9. bře 2012

Já dneska nevím. Včera byly kynutý knedle s meruňkama, zítra budou kuřecí závitky s nivou.

pitruskaskarolinkou
9. bře 2012

dneska budou jatýrka na gulášek a rýže 😉

katerinanov
9. bře 2012

Holky, poradíte prosím jak udělat svíčkovou z kuřecích stehen?? Mám 2 v mrazáku a nechce se mi kupovat hovězí.

petja
9. bře 2012

@katerinanov a co udělat falešnou svíčkovou ze zeleniny a slaniny?

petrusam
9. bře 2012

dneska uzený a bramkaše .. zítra kuře na medu a ryže, v neděli asi boloňský špagety .. a pak nějaký špenátek, mám na něj chuť 😀

katerinanov
9. bře 2012

@petja A hodila bys mi tady prosím recept??

petja
9. bře 2012

@katerinanov no já dělámtak,že na kostičky slanina na másle chviličku přidat nastrouhanou mrkev,celer petržel ve stejným poměru,promíchat,dolít vodou a vařit doměkka.Pak rozmix tyčovým mixerem a zahustit jíškou 😉

katerinanov
9. bře 2012

@petja díky, no uvidím, raději bych tam vrazila i nějaké to maso :-P

heaven_angel
9. bře 2012

dnes na večeři udělám gnocchi s rajčaty, bazalkou a sušenou šunkou a špenátovou polévku.. zítra "svíčková" na smetaně s knedlíkem (držte mi palce) a tajně doufám, že by mohla zbýt do neděle, jsme na to jen dva.. 🙂

kixi
9. bře 2012

ja dneska nakonec dusene kureci masicko na paprikach a ryze

eriska
9. bře 2012

včera byly řízky z kance a srnky, k tomu bramborová kaše se smetanou a pórkem, k véče pomerančové muffinky, na snídani zbyl jen jeden 😅
dneska sekaná a zbytek bramborové kaše, a na večeři karbenátky (když už, tak už 😀 😀 😀 )

brusinka.pusinka
9. bře 2012

dnešní mňam a roládky na zítra😀 😀

petja
9. bře 2012

@katerinanov no však maso si můžeš uvařit v tlakáču a ten vývat použít na to a maso pak k tomu,ne? 😕

handm
9. bře 2012

@heaven_angel jéé a z čeho nakonec bude?!.-)🙂🙂

my dneska měli květák a rýži a nějak mi drhla ruka s pepřem a prcek to nechtěl, tak měl jen rýži 😝 njn, ale byl spokojen...

kulenka
9. bře 2012

Sýrová omáčka na těstoviny s kuřecím masem 😎

oli26
9. bře 2012

ja to tu tak rada ctu, obcas dostanu hlad a i neco uvarim 😀 😀 😀 ale moc obdivuji vas, co varite kazdy den a jeste takove mnamky 😀 holky ste fakt jednicky

katerinanov
9. bře 2012

@petja Jojo, asi bych to taky tak nějak viděla 🙂 díky

beruskanula
9. bře 2012

@jimmy1 : se priznam, ze citronovou babetu neznam a asi jsem ji nikdy v zivote nejedla 😅 .... asi udelam 😎 🙂 v brzke dobe...

heaven_angel
9. bře 2012

@handm nakonec zkusím to zadní hovězí, snad to nebude jak podrážka 😀

kammka
9. bře 2012

@oli26 jojo, mnozí manželé by nás tu všechny měli něčím odměnit, jsme taková motivační diskuze 😀

yesu
9. bře 2012

@heaven_angel já minule dělala svíčkou taky ze zadního a bylo to teda jak podrážka ☹ tak hodně zdaru 🙂

yesu
9. bře 2012

Dneska byl smažený sýr s bramborama a teď se mi peče v troubě štrůdl 🙂

falca1
9. bře 2012

dneska nudle na krupici
Zítra rybí polívka,která se teď vaří a kapr po třeboňsku s bramborem. Po obědě hrk hrk a ten je už v lednici 😀

kammka
9. bře 2012

@heaven_angel mnooo...to je docela risk.. doporučuju napřed zprudka opéct na oleji a pak dloooooouuuho dusit..
já právě nejraději z králíka, protože to je měkké vždy.. a z kančí kýty je taky mňam, to jsem dusila v troubě při nízké teplotě přes noc..