• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. ledna 2017 
krůtí vývar, kuře+nádivka+brambory a zeleninová obloha
16. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lososa s bramborem, nebo zbytky ze včera, kuřecí na pórku se šlehačkou:slight_smile:
16. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme řízek pod peřinkou a bramborový salát a večer budeme opékat párky nad ohněm :slight_smile:
16. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Zapečené špagety.
16. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí rizotko se sýrem..ovocný salátek.
16. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuře na rajčatech s rýží a večer jdeme na véču, tak bude asi vepřová panenka se zeleninkou. :sweat_smile:
16. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek jak se dělá řízek pod peřinkou?
my dneska zbytek vepřové s těstovinami, nic moc, není čas, peču dort, zítra máme oslavu, takže nemusím vařit, no a v neděli vůbec netuším, co budu vařit...
16. bře 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnesk avepřové na paprice s rýží :slight_smile: aby bylo do zásoby :slight_smile:
16. bře 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte nějaké tipy s čím servírovat bavorskou sekanou??
16. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov brambory, br. kaše, chleba :sweat_smile:
16. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov bramborová kaše, brambory s cibulkou, těstoviny nebo rýže a rajská omáčka
16. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna já použila 4 vykoštěné kuřecí stehenní řízky, dál jsou potřeba 4 vajíčka a sýr na posypání.
maso osolím a opepřím a na pánvi s olejem nechám z obou stran zatáhnout, oddělím žloutky od bílků, každý žlotek zvlášť do mističky, z bílků ušlehám sníh. Maso dám na plech na pečící papír a nanesu sníh, uprostřed udělám důlek a dám do něj po jednom žloutku, potom všechny posypu velkou vrstvou sýru :slight_smile: peče se to v troubě na 180 stupňů cca 30-40minut, až zezlátne ta peřinka. Je to moc dobrý! :slight_smile:
16. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@reruna prosím, já nevím co je prdopeč??? tvoje řezy mě lákají, ale nevím :grinning: :grinning:
16. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 prdopeč = prášek do pečiva :slight_smile: :wink:
16. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nudličková polévka
tatarkové řízky, br. kaše
16. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska hrachová polívka s opečenou houskou a vaječná omeleta se šunkou, sýrem a žampiony, k tomu brambory.
16. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si dojedli zapečené brambory a tomatovou polévku. Odpoledne jsem udělala tiramisu a ještě upeču vánočku na víkendové snídaně
16. bře 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska byla znojemska omacka s veprovym a ryzi...upekla jsem tvarohovoananasovou buchtu... a zitra hovezi gulas, v nedeli budou Vanoce:grinning: obalovany kapr,bramborovy salat:slight_smile:
16. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes rychlovka-šunkofleky z domácího uzeného. Zítra máme rodinné oslavy, tak dělám na přípravách. Naložila jsem malé mozzarellky do balsamika (budou špízky s rajčátky), udělala salát z vařené řepy, právě se dopekly lilky na lilkový kaviár, večer upeče manžel rostbíf. Maminka dodá ještě pečené krůtí maso, bude za studena.
No a taky se patlám s dortem pro syna k druhým narozeninám, což je peklo, pže jsem si vymyslela korpus z 12 vajec (máme velkou rodinu) a je to velký jak slon. :grinning: A to mě ještě čeká potahování (poprvé v životě!) a výroba vlaku na ozdobu. :sweat_smile:
16. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska na rychlo rizoto
16. bře 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rajská polívka,bramborové šišky s mákem.
16. bře 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus dobrej nápad ta Vánočka... že bych...
já se za chvíli vrhám na králíka na smetaně, chci ci ho nachystat na zítra, já jedu na oslavu kamarádky narozek a táta s malou na MOdrýho tygra, tak abychom vyrazili včas.Malá ještě nebyla nikdy v kině a strašně ten film chce vidět.pak mi ho budou vyprávět cestou dom...
16. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kammka já ji peču tak 1x za 14dní, docela na ni ujíždím :sweat_smile:
16. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus
@anieanne
@heaven_angel : děkuji, udělala jsem míša řeza a jsou mňamozní :slight_smile:
16. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My dneska guláš s knedlou a zeleninová polívečka. Na odpoledne muffíny. A k večeři konečně špekááááááčkýýýýýýýýýýýýýýýý.
17. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u nás je kyselice polívka a na hlavní chod jdeme k tchýni...jako dezert bábovka s tmavými hrozny :slight_smile:
17. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
roláda z mletého masa s bramborovou kaší :slight_smile:
17. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
polévka risi bisi, my vajíčkovo-ředkvičkovej salát od brusinky s bagetkama, starší syn :dizzy_face: taky polívečku plus hovězí ze včerejška a náš nejmenší :dizzy_face: řepu + mrkev + krůtí :slight_smile:
17. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovězí vývar s játrovými knedlíčky, pečené kuřecí stehna s rýží, salát z čínského zelí
17. bře 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cibulačka se sýrem a opečeným toustem, rýže a vepřové nudličky na kari, jako moučník tvarohovo-ananasový dortík :sunglasses:
Vstávala jsem o půl páté, abych to měla hotové než kluci vstanou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek