Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kulenka
15. bře 2012

Jinak k obědu dneska domácí pizza, půlku udělám se šunkou a sýrem, půlku s drceným tuňákem a cibulí 🙂

mikkisek
15. bře 2012

polévka z krůtích krků, koprovka s domácím knedlíkem a vajíčkem, odpo se chystám udělat také citronovou babetu

reruna
15. bře 2012

pečené vepřové, rýže, řezy bez vajíček s polevou z čokolády a zakysané smetany
Řezy bez vajec:
450 g polohr. mouky
300 g ml. cukru
1 vanilkový cukr
150 g rozpuštěné Hery
1 a 1/2 prdopeče
1 a 1/2 hrnku mléka
Vše smíchat a upéct na plechu při 180 st. asi 20 minut. Je to dost vysoké, klidně by na plech stačila o třetinu menší dávka
poleva: 100 g čokolády na vaření rozpustit, přimíchat 1 zakysanou smetanu

ined77
15. bře 2012

pečené kuře, mrkvovo hráškový přeliv, brambor...to pro malou.a pro mě kuře s kysaným zelím 😀 .

llllucka
15. bře 2012

@beruskanula:včera dělali v tescomě telecí játra a určitě by to šlo použít i na kachní.Orestovat,pak na výpeku osmažit šalotku a slaninu,přidal balzamico,vývar a servírovat s br. kaší.

beruskanula
15. bře 2012

@llllucka . mne i napadlo udelat mamincino kure a misto kurecich jater dat ty kachni 🙂 😎

ale ten recept asi vyzkousim 😵 diky🙂

brusinka.pusinka
15. bře 2012

dnešní bašta jéje připletla se mi tam jiná fotka😀

llllucka
15. bře 2012

@beruskanula:ještě doplním,že do výpeku se dává rozmarýn a tymián a játra se klasicky opepří a pak osolí.

zuzi82
15. bře 2012

Dneska na snídani jablková bábovka s tvarohem, na oběd špagetová hnízda s krůtím masem a na večeři možná brambory zapečené se šlehačkou. 😉

aaadus
15. bře 2012

@zuzi82 pomazánka super, pekla jsem k tomu housky a měla jsem co dělat, aby zbylo něco pro mm na večeři 😀

My dnes zapečené brambory co dům dal a malému na večeři udělám tomatovou polévku

kammka
15. bře 2012

@sarunatko já dávám do zelňačky jedině zakysanku 🙂 ale já tu polívku pak dosladím 🙂

kammka
15. bře 2012

my dnes knedlíky s vajíčkem, okurkou a červenou paprikou a teď si dáváme zmrzlinku

zuhur
15. bře 2012

Dneska byly špízy s brambůrkami udělanými v páře - mňam.

terryfox
15. bře 2012

u nás jedou tenhle týden polívky 😀 v pondělí jsem dělala rajčatovou s rýží, dneska kedlubnovou 😉 večeři ještě nevím, ale mám tu malou hlávku zelí a kapustu, tak zpracuju jedno z toho 🙂

sabcav
15. bře 2012

Spěchaly jsme k dr. na Terky očko, tak jen koprová omáčka, vajíčko, houskový knedlík 🙂 .

sunnies
15. bře 2012

@sabcav taky bych si ji dala, ale taťka nám ji nebaští, tak už se těším, až si ji uděláme za pár měsíců s Toníčkem 🙂

sabcav
15. bře 2012

@sunnies u nás i taťka 🙂 . Terča snědla skleničku a ještě měla hlad a tak si taky lízla a taky chutnalo 🙂 (stejně solím méně kvůli Andy a nedala jsem ani ocet, jen zakysanku a šlehačku a bylo to tak akorát )

brusinka.pusinka
15. bře 2012

malá mi spinká tak jsem zvládla udělat povidlové listové šátečky a jeden štruliček mini se šunkou a sýrem jen pro ni 😀

prdecek
15. bře 2012

dneska žraločí steak se zeleninou a chlebem

kammka
15. bře 2012

@brusinka.pusinka já mám dva balíčky těsta z lidlu, tak asi o víkendu udělám taky něco. 🙂

vrabecek86
15. bře 2012

Dneska vepřové maso na houbách, brambory...a vyslechla jsem si několikrát od chlapa chválu 🙂 tak a co vařit zítra, ať si nezkazím reputaci ?! :D

kammka
15. bře 2012

@vrabecek86 co máš v lednici a mrazáku???

beruskanula
15. bře 2012

zítra bude nakonec těstovinový salát a o víkendu kuřecí řízečky 😀 s bramb. salátkem 😵 😀 😀

pusolamy
15. bře 2012

ahojky jdu si pro radu, mám v lednici 4 másla a potřebovala bych je nějak zuzitkovat nemáte nějaký tip třeba na buchtu nebo něco?
jinak u nás včera klatovští rarášci+br.kaše, dnes zapečené brambory se smetanou a zítra asi kveták jen ještě nevím jak jestli mozeček nebo smažený

heaven_angel
15. bře 2012

@pusolamy Míša řezy, tam jedno máslo padne stoprocentně 🙂

aaadus
15. bře 2012

@pusolamy strouhaný koláč,ta,m je taky jedno máslo. Nebo bych je dala na mrazák

anieanne
16. bře 2012

@pusolamy Linecký koláč s jablky. Nebo jak píše @aaadus, lupni je na mrazák, tam se neztratí 🙂

kixi
16. bře 2012

ja dnes trosku nezdrave, smazene kalamary v testicku a brambory 🙂

miskadis
16. bře 2012

jsem doma sama, takže mám jenom kulajdu🙂

handm
16. bře 2012

@miskadis mňam! Asi ji udělám zítra😉 Díky za tip 🙂

My dneska těstoviny s krůtím masem a rajčatovou omáčkou 🙂