• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. ledna 2017 
@aaadus díky. Tak to vypadá na chybu ve mě :slight_smile: asi budu muset líp rozprostírat... no, nebo teda koupím menší plech...
26. bře 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme dneska doledly zbytky a večer mě čeká dělat Krtkův dort zítra Barborce k narozkám.
26. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my k obědu po dvou hodinách sezení na ORL na kongtrole po mandlích jen bramboračku... ještě je tam porce pro tatínka.. dále zbyl králík po cikánsku, teda asi to není přesně dle rcp z netu, ale nechala jsem se inspirovat: zadek z králíka i s hřbetem, 1 papriková klobása, 4 malé bílé papriky, 4 rajská, zelená cibulka, červená cibule, 2 stroužky česneku...úžasný to je.. s rýží..
to si dám asi já k večeři..

od zítřka maže malá do školky, tak se budu pokudmožno válet a vaření bude vééélmi omezené.. :grinning:
26. bře 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ovšem mám v lednici dva tvarohy, tak umatlám toto:

http://recepty.brtnik.info/recept.php?id=1213&nazev=Pro%C5%A1%C3%ADvan%C3%A1+deka

ale až odpoledne, jak se malá vzbudí, jedem na poštu pro balíček, konečně dorazily pytlíky do vysavče s filtrama..
od zítřka místo vaření budu pomalinku a opatrně uklízet, je tu po zimě a nevolnostech prvního trimestru fakt humus.. a bez vysavače, ve kterým se mi protrh pytlík a zanesl se filtr, to fakt nešlo...
26. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska začali ráno mramorovou bábovkou a k obědo-večeři bude krémová brokolicová polévka s opečeným chlebíkem,brambory a smažený květák,jako tečka bude jablečný štrúdl :grinning:
26. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagety s rajcatky, zampiony a parmezanem
26. bře 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, a mám na zítra hotovo :slight_smile:
26. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@nikiii Ten je božííí :grinning: Z čeho jsi dělala krtka? :confused:
26. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka Ten je zbaběle kupovanej keramickej, aby si ho pak Baru mohla schovat, protože jinak by to nenechala ani naříznout, to jsme zažili už s dortem berušky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikiii Aha :grinning: Takže beruška doteď bydlí v mrazáku? :fearful: :grinning:
26. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka Museli jsme ji nechat několik dní v lednici, narafičenou obličejem dopředu, a večer potají ji zezadu odřezávat :grinning: :grinning: :grinning: Od té doby děláme jen takovýhle obyčejný dorty, těch je většinou ochotná se vzdát i ve prospěch ostatních :grinning:
26. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
salat z ledoveho salatu, rajcat, paprik, kukurice s balkanskym syrem, vse nakrajeno na drobno a zalito zalivkou z olivoveho oleje, bazalky a pepre...
27. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
koprovka s vajíčkem a bramborem. A mé kuchařské "umění" pokračuje - nasypala jsem kmín do omáčky místo do brambor :grinning:
27. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jůůů koprovka. Mňááám tu jsme dlouho neměli :dizzy_face: může kopr i devítiměsíční dítko? že bych jí ji udělala ze sunaru :wink:
27. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás polívka z červené čočky a kuřecí řízky pbalené v corn flakes a brkaše :dizzy_face:
27. bře 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jasně že může pokud nenmá alergii a chutná:grinning: malá ji baští snad od 8 měsíců:grinning:
My nevaříme :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska těstoviny s brokolicí a mrkví v hořčično-medové kari omáčce :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka hihi to se zjistí jestli má alergii a chutná :sweat_smile:
27. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ono na kopr to spíše bývá nechuť než alergie:slight_smile: ale my kopr milujeme :grinning:
27. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saaralota Já jsem to teda taky nahňácala na celý plech (spodek se mi nechtělo strouhat, vůbec to nešlo, tak jsem to tam namačkala prstama a nastrouhala jen vršek), ale bylo to těsto hrooozně slabounký, příště na velký plech o 1/2 zvětším dávku asi
27. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dnes zapečené špagety :sunglasses: :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jasně, že může :wink:
27. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
brokolicová polévka, pečené vepřové, rýže basmati, perník
27. bře 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes hovězí po znojemsku s rýží. Na snídani tříbarevný koláč a na večeři ještě fakt netuším. :sweat_smile:
27. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 Zuzi, jak děláš to hovězí po znojemsku? Díky!
27. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenam Úplně jednoduše.
Na oleji osmažím cibulku, pak hodím hovězí v celku osolené a lehce opepřené, opeču ze všech stran a podleju vodou. Dusím pod pokličkou až se voda vydusí a maso je měkké. Pak maso vytáhnu, zasypu moukou a zředím vodou. Dosolím, dopepřím, vrátím maso a přidám na kostičky nakrájené okurky. A je hotovo a chutnalo nám. :wink: :grinning:
27. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi82 Ještě se zeptám, jaké maso na to kupuješ?
27. bře 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale upekla jsme buchtu ala bábovka se zakysané smetany a přidala jsme do ní banány:grinning: :grinning:
27. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka Jů, super nápad. Na klasickej plech stejný množství surovin jako na bábovku?
27. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko jj na menší plech a nakrájela jsme tam 3 banány:grinning:
27. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek