• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
Panenka s bramborem, cibulkou a paprikou v jednom hrnci+ rajčatovo-okurkový salát.Děti špenát, vejce, brambor :slight_smile: .
31. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar
uzené maso na cibulce, bramborová kaše, rajčatový salát
31. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špagety s masovou omáčkou a strouhaným sýrem a peče se štrůdlík :dizzy_face:
31. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám prosbu - mám nakrájený na plátky maso který chci zítra smažit jako klasický řízky (mix - krkovička, kýta kuřecí), ale chtěla bych to do zítřka nějak naložit (ale aby to pak šlo klasicky obalit v trojobalu a usmažit). Nemáte nějakej nápad nebo vhodnej receptík??????
31. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii ja bych to potrela korenim nebo prolisovanym cesnekem a jen trosicku zakapla olejem..olej se do toho masa vsakne a zitra to pujde obalit...
31. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vepřový na paprice s knedlikem
31. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi Taky jsem si to tak říkala :slight_smile:
31. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka z mraženého hrášku s houskovými kostičkami, sekaná+br.kaše+rajčátka , jako dezertík žlutý melounek
včera jsem dělala veepřový gulášek s vepřovým srdíčkem s těstovinou, zbylo dost, ale dám si to na mrazák, abych nemusela pro sebe vařit, když budu doma sama..
na zítra naložím kuřecí křidýlka, upeču k nim chlebík a k tomu salátek.. polívka zbyla..
31. bře 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr v trojobale s bramborama
31. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
na vecu jen rajcata s mozzarelou, bazalkou a oriskovym chlebem :slight_smile:
31. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@power700 on je tady už i recept, kdy uděláš ten sníh dáš ho na maso, trochu rozhrneš a doprostřed se dá žloutek, taky je to dobré, měli jsme ale z kuřecího :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jj, díky, měli jsme dnes k obědu, šlo to,ale nenadchlo, očakávala jsem víc, nám chutná víc, když ještě k masu přidám cibuli, sýr a zaleju smetanou. :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninová polívka
smažené žampiony, brambory, rajčatový salát s mozarellou a jarní cibulkou
1. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska naložený maso na švej-čou-žou, k tomu hranolky, holky dojí svíčkovou, a na odpoledne čekáme návštěvu, tak budou řízky, těstovinovej salát (nebo chleba kdo bude chtít), buchta s jabkama a zakysankou a teplej malinovej štrůdl. Toť plány, uvidíme jak se je podaří zrealizovat.
1. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dostala jsem hrnec na vaření rýže, tak bude dneska hovězí s jasmínovou rýží :slight_smile: a hovězí vývar
1. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tzv. bramborový oběd
1. dub 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes máme polévku z vaječné jíšky a rýži s vepřovým a rajčatovou omáčkou, vařil manžel podle nového receptu z netu, tož uvidíme, jaký to bude :slight_smile:
1. dub 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí kousky s rýží a hráškem
1. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maso zapečené s brambory, cibulí, sýrem a smetanou, a upečen zkušební mazanec - už je půlka pryč :grinning:
1. dub 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kachna s houskovým knedlíkem a červeným zelím :slight_smile:

@anieanne Jaký mazanec jsi pekla? :confused: :slight_smile:
1. dub 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka Nakonec jiný, než jsi mi psala :slight_smile: Ale ten recept je hodně podobný tvému kynutému, jen jsem doma neměla klasický droždí, tak jsem hledala nějaký se sušeným. Vyhrál to tento http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=107671 , a je moc dobrý :slight_smile:
1. dub 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne Se sušeným jsem mazanec ješště nezkoušela :confused: Hlavně, že vám chutná :wink:
1. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka Já totiž nemám s klasickým moc dobrý zkušenosti, devětkrát z deseti případů mi nevyběhne :grinning:
1. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne No, občas se mi to taky stane ... udělám kvásek a dokud mi nezačne vybíhat, nevážím další věci, kdyby náhodou :sweat_smile: Asi je to tím, že to blbě skladují v obchodech :unamused:
1. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka No v mém případě se obávám to bude spíš rukama :grinning:
1. dub 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řízek, smažený lilek a bramborový salát s majonézou :dizzy_face:
1. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
K obědu brokolicový krém, nějaké kuřecí s kaší, teď peču tvarohovou bábovku. Večer bude sýrová ovesná kaše.
...jsem dneska nějaká aktivní.
1. dub 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila ty jsi aktivka! Co jeovesná sýrová kaše? Ovesnou kaši mám nějak zažitou jen na sladko, ráda se přiučím. Akorát sedím nad papírem a snažím se vymyslet co uvařit v příštím týdnu. Dneska jsme byli na nákupu, tak to musím zase nějak rozvrhnout...
1. dub 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne recepty pro sušené a čerstvé droždí se nijak neliší - prostě místo čerstvého dáš sušené v poměru 1/4 čerstvého droždí je 1 lžička sušeného. Já používám jen sušené.
U nás o víkendu dieta:frowning2: kvůli nemoci, takže rýže a vařené kuřecí...piškoty...
1. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes ražničí a polévka risi bisi :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek