• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

22. března 2017 
Těstoviny s kuřecím masem a žampiony
16. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vepřové kostičky na paprice, s hráškem, smetanou, a k tomu nejspíš halušky.
16. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dá se ta majolka v těch houskách nahradit něčím jiným,Třeba zakysankou.Díky.
16. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
obed salatek se syrem a vajickem a vecer asi smazenej kvetak
16. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já musím spotřebovat mlíko z kravína, začíná být malinko navinulé...takže udělám kopu palačinek, jin ak ale doufám, že budu nejdřív vařit v pátek, mám ještě pekáč šunkofleků a v mrazáku krabičky s hotovkama...ráno jsem si dala hemenex, takže zatím nemám vůbec hlad...
16. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem dnes riskla krupicovou kaši,měla jsem na ní hroznou chuť :wink:
16. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Frankfurtská polívka a čočka na kyselo s uzenou krkovičkou :dizzy_face:
16. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí směs se zeleninou, hranolky
16. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohankové rizoto a mrkváče :slight_smile:
16. dub 2012 ve 13:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krakorka proč riskla, máš to zakázaný????
16. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska pečené kuřecí kousky na kunovjance s bramborem.-) :grinning:
16. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
koprová omáčka, pečínka, knedlík
16. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám 2 krásné plátky hovězí roštěnky. Co s tím můžu udělat? Hovězí budu dělat poprvé, teda když nepočítám na guláš. Ale tak krásné maso do guláše né :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa můžeš to podusit na hříbkách, nebo udělat znojemskou pečeni, nebo naplníš hořčicí, vajíčkem, okurkem, zavineš a máš španělské ptáčky :wink:
16. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. děkuju. Jdu hledat hříbky. Já plněné maso nejím :grinning: (jsem pošuk. Sním to každé zvlášť, ale jak je to naplněné tak ani omylem) :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zaujaly me ty majolkove housky , ale nemam pekarnu da se to uhnacat bez ni?asi to bude makacka co?
16. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fazolky na smetaně, brambory, vajíčko
17. dub 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosímvás, jak děláte ovocné knedlíky? Já znám jen tvarohové těsto (můj frflá, že je moc tvrdé) a odpalované - to nám nechutná nikomu... Mám v mrazáku ještě loňské jahody a už by chtěly ven :wink: Ď
17. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka protože jsem nevěděla co to udělá s mrňousem...teda respektivě takového granka :grinning:Ale vypadá to,že nic,takže dobrý :grinning:

jinak dnes vepřová krkovice plněná moravským uzeným,ediamem a celerovou natí na medové cibulce s rýží-takovej hokus pokus :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás poslední dva dny rajská s kolínkama a hovězí vývar s nudlemi, na sváču pomerančové muffinky s pudinkem a čokoškou a na véču masová pomazánka z kance
17. dub 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Z kynutého těsta.
17. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina já dělám kynuté ovocné knedlíky :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne @sunnies ...ehm... a recept by byl? :grinning: ->mmch a nejsou při vaření takové olepené, když jsou kynuté? ď
17. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak knedlíky asi odložím, až od vás nachytám moudrosti (recepty) :slight_smile: a dneska bude společná večeře, a to

"šmůraný regiment"
bramborové těsto (postrouhané vařené brambory 0,5 kg, 1 žloutek, špetka soli, polohrubá mouka a mléko dle potřeby) vyválí se na cca 3-4 mm tlustý plát, nakrájím na přibližně stejně velké čtverečky a hodím do vroucí vody, vbaří se asi 2-3 minuty (vyplavou). Aby se po vytažení neslepily, poleju rozpuštěným máslem a promíchám v míse.
Pak se servíruje s kysanou smetanou, domácími povidly (jsou řidší) a kdo má chuť, může dosladit moučkovým cukrem (já nesladím, není třeba).
17. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina to víš, že by byl, i když já už je dělám tak nějak od oka, ale je to - 1/2 kg polohrubé mouky, 1 vejce, 1/4 l vlažného mléka, 4 lžíce cukru krupice, 3/4 kostky droždí a špetka soli. Z droždí, trošky cukru, mléka a mouky udělám v hrnečku kvásek, nechám vyběhnout...Potom přidám k mouce a zbytku ingrediencí, vymíchám vláčné a ne moc tuhé těsto (kdyžtak přidat víc mléka), nechám kynout. Olepené určitě nejsou :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnies děkujiiii, od oka nevadí, taky spoustu těst musím "osahat" vařečkou a řeknu, jestli je ok nebo ne, přijde mi, že je to i mouka od mouky jiné. Prosímtě, vajíčko celé nebo jen žloutek? A vaříš je ve vodě, v páře, jak dlouho (samo, že asi podle velikosti knedlíku, ale jak je velký, jak pěst???
17. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina můžeš tam dát klidně jen žloutek, bílek dělá kynuté těsto tužší...do vánočky, mazance nebo buchet dávám jen žloutky :slight_smile:. Vařím je ve vodě, velikost je o něco menší než pěst, nemáme rádi moc veliké "bomby"...a vařím je tak 10 minutek, potom vyzkouším špejlí, jestli jsou....nakonec je všechny po vyndání trošku propíchám špejlí, aby odešla pára :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super, děkuji, tak žeby dnes přeci jen jahodové knedlíky? :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte recept na tvarohovou pažitkovou pomazánku? Nejsem si úplně jistá co všechno se do ní dává...
17. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fazolový guláš :wink:
17. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek