Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

michamicha
2. čer 2012

@katyxq díky, snad to bude jíst 😅

aaadus
2. čer 2012

Včera kuřecí maso se žampiony, cuketou a těstoviny. Dnes kuřecí paličky s rýží, šopský salát. A na zítra udělám tiramisu

pejullka
2. čer 2012

Dneska asi knedliky se švestkama a večer budu dělat vdolky.

krakorka
2. čer 2012

Dnes uzené se šťouchanými brambory a odppoledne jsme zvaný na oslavu,takže dezert bude dort 😀

vevi1
2. čer 2012

Tofu s ryzi

maxinkaa
2. čer 2012

makrely na ohni 🙂

radka_h
2. čer 2012

@maxinkaa Můžu se optat, jak vy nakládáte makrelu? děkuji

maxinkaa
2. čer 2012

Máme je u manželových rodičů a je to marináda, která se dědí už několik generací, takže vůbec nevím,ale je výborná 🙂

berenika39
2. čer 2012

kuřecí, žampiony, paprika, všechno narychlo na pánvi. k tomu rýže.

mochenkaa
2. čer 2012

Nic, mamka mi doveze kyselici 🙂

pitruskaskarolinkou
2. čer 2012

dneska vařil manžel - kuřecí špízy - příloha opečené brambory, grilovaná cuketa na oliv.oleji a česneku a studená hořčicovosmetanová omáčka 😵

sal80
2. čer 2012

U nás byl mořský okoun se zeleninou na másle 🙂

holubice.petra
2. čer 2012

zeleninová polévka a odpoledne budeme grilovat kuřecí maso cukety...k to mu šopský salát a chlebík nebo rohlík...jako zákusek máme makový závin 😀

prdecek
2. čer 2012

kulajda, smažené rybí filé a bramborová kaše

crca
autor
2. čer 2012

polévka hrstková a holandský řízek s čedarem a porkem a s bramborem 😵

ivt
2. čer 2012

Dnes vařil manžel 🙂 Noky s kuř. masem se smetanouvou omáčkou. Byla to mňamka 🙂

maybay
2. čer 2012

dneska jsme meli zapecene brambory s mletym masem a zeleninkou a ted cekame az nakrojime tresnovou bublaninu podle receptu od brusinky pusinky

tyrisa
2. čer 2012

Kuřecí vývar s nudlemi,pečené kuře,hranolky,tatarka a okurkový salát.(Máme nový friťák,tak musím testnout 😀)

ia.
2. čer 2012

@holubice.petra prosímtě jak grilujete cukety? dneska jsem je koupila poprvé 😲 krájíš to na kolečka a dáváš do nějakého koření?

handm
2. čer 2012

U nás dnes naprosto dokonalý oběd v řecké taverně Thessaloniky v Davli 🙂🙂 Polévka z jehněčího s nádechem citronu (nemůžu si vybavit název), tzaziky s pitou (olizuju se ještě teď), pasticio a musaka - obojí luxusní! Vše z řeckých surovin! @kristi doporučuju, jestli máte rádi 😉🙂 a všem ostatním taky🙂

timbouctou
2. čer 2012

@ia. za sebe můžu říct, že my namícháme adžiku s trochou olivového oleje a do toho namáčíme kolečka, nebo kamarád to krájí na takové dlouhé plátky, ale to mi přijde značně nepraktické na jídlo potom, ty kolečka jen napíchneš a vsuneš 🙂

aaa
2. čer 2012

@handm Tu tavernu znám. Já jsem ujetá na pražskou tavernu Olympos, řecké jídlo, to je moje 😅 😀 😉

seb
2. čer 2012

@michamicha , my malýmu játrovou omáčku dali poprvé před týdnem, baštil ;), myslím, že jednou za čas to nevadí, a jsou tam i nějaký vitamíny si myslím, my teda měli kuřecí, ale to je jedno

michamicha
2. čer 2012

a já ještě upekla cuketovo-meruňkové řezy 🙂

beruskanula
2. čer 2012

u nas dnes leco, co jsem delala uz vcera vecer, pze dnes jsme byli furt nekde pryc 😵 😀

dneska jsme si posmakli na bananovo ořechovo cokoladovem hrbetu 😵

zitra kureci vyvar,pečená kuřecí stehna s rýží a zeleninovým salátkem 🙂

krakorka
3. čer 2012

u nás dnes domácí bio 😀 králík,bramborový knedlík a bíle a červené zelí 😉 😵

jimmy1
3. čer 2012

vepřová pečeně, brambor, dušená kapusta

djn
3. čer 2012

zeleninová polévka; vepřové závitky, svíčková, knedlík; domácí medovník

handm
3. čer 2012

@aaa Já řecký taky miluju! My jeli náhodou kolem a opravdu zcela náhodou tam bylo volno, jinak je to tam masakr...Ale vynikající. Olympos ale neznám...

misaskul
3. čer 2012

Polévka s kedlubnou a mrkví je již od včera, dnes rýže s čínskou zeleninou a vepřové plátky na rozmarýnu (více se hodí brambor, ale ten jsme měli včera). Na odpol. budu dělat mramorovou bábovku, večer rychlou rajskou s těstovinami, aby zbylo i na zítra. 🙂