• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

28. března 2017 
@apollo11 tak quiche měl velký úspěch :grinning: akorát jsem to nějak špatně rozválela a bylo tlustý těsto, ale namka.
11. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 já dělam z 1kg hlad.mouky,4lžice cukru,2lžič.soli,3/4litru mléka,a 1kostku droždí.4lžice rozpuštěneho sádla :slight_smile:
11. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prosím děvčata, kdo dělá pohanku, potřebuju nějaké vyzkoušené recepty. Ale ne kaši s česnekem a majoránkou, to pro mě není poživatelné :rolling_eyes:
11. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou já ji normálně jen uvařím jako rýží a podávám jako přílohu k masu, nebo ji přidám do polívky jako zavářku
11. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes květákové placky a hranolky, zítra palačinky s tvarohovo-smetanovým krémem a jahodama
11. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kuře na paprice asi s rýží, těstoviny byly dneska - se sýrovou omáčkou a česnekem

@timbouctou Já dělávám občas pohankové rizoto, ale manžela to odpuzuje kvůli barvě: V hluboké pánvi orestuju na kousky kuřecí maso a játra s oblíbeným kořením, přidám mraženou zeleninovou směs, zaleju vodou, zasypu pohankou.
Jako přílohu ji dělám, ale chce to ve vývaru, ne ve vodě, ráda míchám kari a různé bylinky.
12. čer 2012 v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám dneska vytáhnutý vepřový plátky, a mám tam ještě rajčata a papriky, tak to dám nejspíš všechno nějak společně do trouby a něco z toho vznikne :grinning:
12. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí prsa naložená v jogurtové marinádě a americké brambory. maso tak dělám poprvé, jsem zvědavá na výsledek :grinning:
12. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si dneska dáme kuřecí vývar, malý si opět poručil s písmenky:grinning: a k tomu zapeču od včera palačinky podle brusinky
12. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bramborový salát podle @zuhur a zbytek kuřecího vývaru :grinning:
12. čer 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska zase all-in-one :slight_smile: tzn. do pekáčku zelí, kapie, zalít asi 2dcl vody, na to králík a kolem něj brambory :slight_smile: koření dle vlastní chuti, přiklopit a dát na cca hodinku péct do trouby při 180°C :slight_smile:
12. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar
zapečený květák+brambory, zeleninový salát
12. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás dneska obrácený králičí řízek brambory a právě z trouby vytažená maková bábovka:wink::slight_smile: potřebovala jsem se zbavit šlehačky..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
od kolegyne vyprazana brokolica a celer :sweat_smile:
12. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dnes rajska a kolinka :dizzy_face: , dostali jsme na ni silenou chut, tak jsem ji udelala.... mnammmm :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
12. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás zapečene těstoviny s brokolici s bešamelem-mnam :slight_smile:
12. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí vývar s nudlama a zeleninou, rýžový nákyp s meruňkama a meruňková rychlobuchta ke kafi s posýpkou navrchu :slight_smile: večer bude šopský salát a ti hodní (jako já :slight_smile: ) dostanou navíc ještě kousek buchty :wink:
12. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
věnečky na narozeniny... :wink:
12. čer 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
U nás dneska k večeři mangold podušený na cibulové a česnekové nati, vařené brambory, vajíčko jako volské oko a párek/klobáska (manžel frflal, že nemá maso a že k obědu měl v práci sýrový špíz).
12. čer 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska vybornou rychlovku- gnochi se smetanou,masem a brokolici
12. čer 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka z červené čočky a kuřecí prsa na žampionech s rýží
12. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak k večeři a k zítřejšímu obídku těstovinky s rajčátky, okurkou, brokolicí a pečeným kuřecím masem..zbytky co byly doma v lednici..:slight_smile: a chutnají dobře:wink:
12. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes hlavička z cukety a listové šátečky tvarohové a jablečné :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska nudličky z vepřové kýty na zakysané smetaně s rajčátky a kapií a k tomu domácí bramborové gnocci :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila mě zbylo nějaké prase a kus cukety a vařené brokolice, tak to udělám a zamíchám do toho tu pohanku. Má se nějak namáčet nebo stačí ji s tím povařit?
12. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou Asi stačí povařit - nikdy jsem ji nenamáčela. Ona je hotová dost rychle.
12. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska k obědu a zbytek k večeři - slepičí vývar se zeleninou a nudlema ze včera, domácí španát natrhaný čerstvý na zahrádce (mňám), domácí vajíčko, domácí brambor - akorát ta smetana byla kupovaná - to bych mohla jíst denně :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeleninové rizoto a kakaový koláč s jahodami :slight_smile:
13. čer 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj chce dneska buchtičky s krémem :wink: už tak dlouho mu je slibuju, ale když já nekamarádím s kynutým těstem :frowning2: poradí někdo recept i pro úplné neumětely, jako jsem já... :sweat_smile:
13. čer 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506 prosím recept...děkuji...:slight_smile:
13. čer 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek