• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
@zzikk díky, měla jsem víc k ruce hypernovu, tak jsem to zkusili tam a měli také, takže super. Dětem jsme z toho udelali včera cevapcici do rohlíku a bastily jak blázni, mazec jak jsem to maso jen osolila a opeprila a bylo vynikající. Ze zbytku ještě večer udelal děda tatarak :slight_smile:
17. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sekaná s bramborem a baby salát.
17. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vepřové kotlety na pórku s vařenýma bramborama a pro malou vařená mrkvička s kapkou slunečnicového oleje.
17. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mladej byl dopoledne na narozeninové párty, takže jsem nedělala polívku,jen druhé (zapečené těstoviny s uzeným, mraženou mrkví, hráškem, steril. okurkou, vajíčkem a posypané goudou), k večeru bude grilování se sousedy, mám naloženou krkovici, vepřový bok na česneku, rozmarýnu a čerstvém 4 barevném pepři, kuřecí špalíky a manžel má zbytek kančího. Jako příloha nové brambory s tymiánem v troubě a zelené fazolky se slaninou, žampiony, a česnekem....
17. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hovězí vývar, kuře na paprice a trhanec s jahodama...

vcera jsem upekla piskot s jahodama-manza sjel nasbirat jahody :dizzy_face: :grinning: , tak mame jahodovy zne :grinning: :grinning: a v mrazaku mame nekolik domacich nanuku :grinning:

vzhledem, ze toho je dne shodne, zbude i na zitra
17. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
písmenková polívka ze včera se zeleninou; knedlo-vepřo-zelo, jako desert ke kávě zmrzlina :slight_smile:
17. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme kupovali pračku (naše stará se odebrala do věčných lovišť) takže bylo k obědu jen lečo a domácí chlebík. Dneska byla hrášková polévka a jahodové knedlíky. A kvůli manželovi jsem ještě dělala zmrzlinu "Míšu".
17. čer 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula mohla bys mi prosím napsat jak děláš trhanec? Teda pokud je bramborový. Marně zkouším docílit toho "babiččina" který si nikdy nezapsala a my teď nemůžeme docílit té správné chuti.
17. čer 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur : bramborový trhanec neumim:slight_smile:, my delame ten "palacinkovej" :slight_smile:
17. čer 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula neva, budu pátrat dál :wink:
18. čer 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dojídáme zapečený brambory s uzeným masem, a tvarohový řezy s broskvema.
18. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám na zahradě hodně jahod, co s tím? :wink:
18. čer 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. dovez je k nám :grinning: :grinning: nám je podhrabal krtek a nemáme nic :angry:
18. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zeleninovy salat s mozzarrelou a vecer hovezi biftecky s bramborovou kasi
18. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. Já pekla buchtu, koktejl, pak dělala tvarohovou buchtu a hromadu zamrazila a ještě se chystám na jahodový knedlíky :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona buchta se dá taky zamrazit?
18. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 to nevím, já zamrazovala jenom jahody :grinning: špatně jsem to formulovala. ale zamrazovala jsem je na tácku, aby se mi potom neslepily dohromady. Takhle budou potom pořád krásné :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 osobně nemám zkušenost, ale tchýně mrazí běžně úplně všechno :slight_smile:. Teda třeba i buchtu, vánoční cukroví apod. Asi záleží, jaká ta buchta je - osobně bych se asi bála mrazit něco s pudinkem, tvarohem...ale třeba kynuté těsto mi přijde v pohodě.
18. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes je omáčka s kuřecích jater, a je s rýží. Jako záhryz je třešňová bublanina :grinning:
18. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnešní oběd - těstoviny s tuňákovo-rajčatovou omáčkou (zbytek od víkendu), k večeři zapečené vepřové se šlehačkou a brambory (taky zbytek od víkendu :slight_smile:). A jinak se pokouším o nepečený piškotovo-jablečný dort, tak jsem zvědavá, jaký bude.
18. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Zdenda-burger vypadá luxusně, akorát nevím, jak se na něj otvírá huba :grinning::grinning::grinning:

My dneska v restauraci na obídku, domácí raviolky plněné špenátem a kuřecím masem s tomatovou omáčkou, manžel BBQ krůtí :slight_smile: Mňam obojí:wink::slight_smile:
18. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handm jako blbe, musis to fakt strasne moc zmacknout, jsem si natrhla koutky :grinning:
18. čer 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi a z druhé strany zmáčknutí ohodím spolustolovníka, uplně to vidim:wink::grinning: No, nejsem Lucie Bílá (pardooon), abych měla hubu odklápěcí, takže bych to asi potupně krájela:wink::grinning::grinning:
18. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handm to neni onoooo, zmacknes, trosku stavy vytece na housku a pak se to da :wink: my je fakt delali i v sobotu a vcera taky, moooooc masa jsem koupila.. dokonce tchan ze zbytku udelal jeste tatarak :wink:
18. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi tos koupila půl krávy, ne?!:grinning::grinning::grinning: no já už se na grilovačky taky těším, nějak na ně letos pořádně ještě nedošlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tatarák je jedna z mála věcí, co nejím...:wink:
18. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handm 2 kila kvetovy spicky a 2 kila plece - trosku jsem to neodhadla :grinning: my teda grilujeme furt, jak to jde, jsme u nasich a hazime "neco" na gril :slight_smile:
ja tatarak ochutnala asi tak pred 2 lety.....dloooouho jsem se dost bala, ale zbytecne. Ted ho miluju, jen mi je vzdycky blbe po cesneku,ale na to uz mam taky fintu fň
18. čer 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi já ho vždycky ochutnám, nejsem typ, co řekne něco nejím a ani neví, jak to chutná.. ale prostě mi to nejede...ani nevim proč...
a česnek mě taky trápí furt.. mám česnekový věci ráda, ale málokdy si je užiju...bo je mi zle.
18. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi ty bláho, 4 kila masa, kolik vás bylo?!:grinning::grinning::grinning:
18. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handm na ten cesnek mam dobrou radu - Pangrol se to jmenuje, travici enzym v tabletce :wink: zkus a bude lip.

bylo nas kazdy den cca 8 lidi :slight_smile:
18. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek