• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
@handm ahoj, mohla bych poprosit o recept na placičky? moc děkuji
27. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vytáhla z mrazáku anonymní krabičku s omáčkou...nevim co to je....buď svíčková, nebo cosi na paprice.. bude překvápko, s rýží..
27. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dají se třešně zamrazit? a prosím děláte někdo z třešní džem? :slight_smile:
27. čer 2012 ve 12:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 zkoušela jsem třešně jednou zamrazit, ale po rozmražení z nich je "srajda", takže nedoporučuji mrazit.
27. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 dají a dělám... recept ti neřeknu, prostě je vypeckuju takovým heverem, co má ale bohužel doma máma, já ne..a pak povařím s cukrem, nejlíp želírovacím, je strašně dobrej..
@monivo srajda je po rozmražení asi ze všeho :grinning: :grinning:
@kammka Jj děkuju :slight_smile:
27. čer 2012 ve 12:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no ale švestky jsou více v pohodě, než ty třešně.
27. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo to asi jooo.. :slight_smile:
27. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsem vytáhla anonymní krabičku z mrazáku a bylo to jehněčí s mrkví a hráškem. A na zítřek mám v plánu jen polívku s krupicovými knedlíčky. Jinak včera jsem udělala borůvkovou bublaninu a byla natolik úžasná, že na chlapa, který přišel večer z práce zbyly jen 3 kousky z celého plechu (měli jsme tu teda nějaké návštěvy). Tak jsem mu dnes udělala meruňkovou, aby mu to nebylo líto. Tož jsem zvědavá, jak rychle zmizí.
27. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tajemna30 ahoj, já dělám uplně jednodušše - nastrouhám kedlubny, k tomu jednu mrkev, dám jedno vejce(podle množství, no, já dělala jen pro nás dva), trochu hrubé mouky, mlíko, když se mi to zdá moc řídký, přidám štipec strouhanky a hotovo. Pak to pořádně prohňácám, nejlíp rukama:wink: a peču na oleji :slight_smile:
27. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pro dceru španělské ptáčky s těstovinou, pro mě brokolice.
27. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Pokud máte rádi jahody čerstvé, mám vychytávku na cca 5-7 dní. Namixuju je tyčovým mixérem, uložím do ledničky do uzavíratelné nádoby (mám takové shakery na cca 1,5 l) a každý den spotřebovávám jinak, jednou je jahodovej koktejl, druhej den jogurt s jahodama, třetí den zakysaná smetana s jahodama, přeliv na palačinky, hlavně my nemáme rádi džemy ani nic sladkýho a tohle je fakt zaručeně bez cukru a chemie a máš jahodový hody:slight_smile: Eventuelně lze zmrazit na dřeň, kterou můžeš v zimě rozmrazit do poháru nebo na ozdobu koláčů...
zapečená rýže zelenina mleté maso.sýr zalite bešamelem a zapečené jako lasagně..
@handm děkuji za receptík :wink:
27. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak v tý krabici byla svíčková, sice bez masa, ale moooc dobrááá...
27. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tajemna30 No opravdu za málo, tohle dělám ráda, je to rychlovka a dá se to měnit podle zeleniny:wink::grinning: Jen třeba brokolici a květák ještě dopředu radši povařím a pak jen pomačkám vidličkou.. ale stejně dělám i cuketové atd..:wink::slight_smile:
27. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@handm ahoj, jak děláš kedlubnové placičky? To bych mohla vyzkoušet, dokud děti jedí zeleninku :grinning:
27. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou psala jsem to tu o kus výš, mrkni...
27. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handm jejda přehlídla jsem stránku :grinning: a to ty kedlubny děláš syrové? Upečou se?
27. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou jj, syrové. u kedluben je to jedno, jsou dobrý i syrový :wink::grinning: Ale udělaj se v pohodě:wink: peču pomaleji pěkně do zlatova..
27. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeleninová polívka, lasagne. Na odpoledne asi jen puding, protože ještě dojídáme šlehačkovou bábovku s čokoládou a hrozinkami.
28. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar
zapečený kuřecí prsíčka s broskví, šunkou, sýrem a pečené brambory
k večeři hermelínový salát
28. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera zapečené kuřecí maso s brambory a smetanou, dnes cukeťák
28. čer 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramboraky
28. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula i pro malýho? já pořád řeším, kdy začnu dítě krmit jako nás. je mu rok, ale poslední dobou jsme zase začali všechno mačkat, kousky mi nejedl. a taky s ohledem na složení toho jídla.
já dnes vařené brambory s lučinou na oběd, nic se mi nechce :sweat_smile: a malej má mrkev a krůtu a těstoviny do toho
28. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zizala79 Já dávám dětem naše jídlo zhruba od 11 měsíců, samozřejmě ne nějaký pálivý jídla a tak, ale jinak v podstatě všechno, ale samozřejmě je to názor od názoru.
28. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lečo :slight_smile:
28. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zizala79 : :slight_smile:... ochutnal ho dnes podruhe :wink: jinak mel testoviny s rajskou:slight_smile:

ja varim dost casto dve jidla, kdyz proste nase jidlo neni pro nej vhodne :slight_smile:, ale mam kolem sebe kamosky, co detem cpou i rizky, uzeniny a pod... ale kazdyho vec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí a sojové řízky bramb. kaše a okurkový salát
28. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek