• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
drůbeží vývar s těstovinami, kuřecí nudličky v brokolicovo-smetanovo-sýrové omáčce, kolínka :slight_smile:
9. lis 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovězí vývar ze včera, kuřecí špalíčky na kari s jasmínovou rýží.
9. lis 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás zapečené těstoviny,uzená polívka a kompot nebo okurek-jak si kdo bude přát,odpo ještě asi udělám máslové sušenky ke kafíčku,ale teď pojedu pro babi,holky,máte taky tak rády ty kůže z kolena,hezky s hořčicí a křenem-když máme tak se můžu po nich utlouct,takže to bude dnes můj předkrm mňam
9. lis 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera kureci polevka a kapr na zelenine s bramborem, a dnes bramborovy gulas
9. lis 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovězí pol.s játrovými knedlíčky, pečené kuře,bramborová kaše a zel.salát
9. lis 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
včera uzené kuřecí stehna s br. kaší, dnes kroupová polévka, krůtí maso v rajčatové pasatě s cizrnou, olivami a rýží
9. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gulášová polévka s bramborem, šunkofleky. V sobotu brambor-zelí-jelítka a kroupové, v neděli ještě netuším :grinning: asi ještě upeču banánovou bábovku, nějak se tu přemnožily banány a nevím co s nima
9. lis 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pečené kuře na pomerančích s rýží
9. lis 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninová pol.s kuskusem, kuřecí maso se zeleninou a domácí dlouhé nudle k tomu :wink:
10. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vývar z jeleního hřbetu, jelení guláš s těstovinama a tiramisu
10. lis 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tiramisu poslat k nám :grinning:
10. lis 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
včera jsem to přehnala s těma zapíkanýma bramborama tak máme i na dnešek,peču chlebík-zatím naslano a pak možná i nasladko s kandovaným ovocem,a vzhledem k nedostatku času,babiččina návštěva se protáhla,a já navíc zapomněla vyndat máslo na změknutí tak i na sušenky dojde řada až dnes,možná ale zas donesu ochutnat holkám do práce :grinning:
10. lis 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovězí vývar s knedlíčkama (naše víkendová klasika), špenát, brambor a vajíčko. Na večeři bude kapr z dnešního výlovu
10. lis 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rajská polévka se sýrovými krutonky, marinovaná krkovička s bramborovou kaší a čerstvý jablečný kompot. Ke kávičce si dáme žloutkové řezy a na večeři špekové knedlíky s opečenou cibulkou. :wink:
10. lis 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zuzi82 zuzi, to jsi ale musela vstávat ve čtyři, abys to všechno připravila, ne? :grinning:

u nás bude čočková polívka s bramborem a mrkví od včera a jako druhé párky z Německa s 95% masa s bramborovou kaší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a okurkovým salátem, zákusek s kafem bude odpoledne někde venku
10. lis 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ještě potřebovala vědět, na co zítra budu mít chuť a žaludek :grinning:
10. lis 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 :grinning: Ne, polívku jsem uvařila včera, dnes jsem jen dodělala krutonky, řezy jsou z listového těsta, takže jen vyválet a naplnit krémem, a krkovičku jsem včera naložila a dnes jen prskla na pánev a dodělala kaši a kompot. A mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. lis 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
udelala jsem hraskovku a pecu lososa + brambor. Zitra jdeme na husicku do Lokalu
10. lis 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska byli v místní hospůdce na svatomartinském menu - dala jsem si jako předkrm kachní paštiku zapečenou v listovém těstě, manžel dýňovou polévku s kokosovým mlékém a dýňovými nočky, a hlavní chod klasika - husí stehno, červené brusinkové zelí, špekový knedlík. Zítra odlehčíme, jdeme už na 12h do kina na nového Bonda, takže si dáme v Subway nějakou dobrou bagetu...
10. lis 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Předevčírem pečené kuřecí filetky s bramborem, včera rizoto s hráškem a mrkví. Dneska jsem zrecyklovala různé zbytky z mrazáku a lednice :grinning: a byl štúdl z listového těsta se špenátem, tvarohem a sýrem a salát. A průběžně různé jablečné výtvory, dnes koláč z křehkého těsta, předtím pudinkový jablečný dort. Zítra bude asi žemlovka. :sweat_smile: A uzená polévka s vločkami. K pití čerstvá šťáva z jablek, mrkve a řepy.
10. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi82 co jsou to ty zloutkove rezy?

My dnes zeleninovou polevku a kure na zeli se smetanou a knedlikem
10. lis 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zítra jsem vytáhla kuřecí prsíčka, osmažím je v česnekovým těstíčku, k tomu bude směs sterilované a čerstvé zeleniny, dresing ze zakysané smetany a to vše v tortille
10. lis 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p.e.t.u.l.k.a Balíček listového těsta rozdělíš na dva kusy a vyválíš tenké placky na plech. Každou zvlášť upečeš a slepíš krémem. Na krém si rozpustíš 6 dkg másla, zasypeš třemi lžícemi hl. mouky a pak zaliješ 1/2 l mléka a uvaříš hustou kaši. Necháš vychladit a pak zašleháš do 15 dkg másla s 15 dkg moučkového cukru a jedním vanilkovým cukrem. A navrch naliješ citronovou polevu. :wink:
10. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi82 ha a kde je v žloutkových řezech žloutek :grinning: :sunglasses:
10. lis 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 No, ten tam právě není :grinning: :grinning: :grinning: Už jsme to kolikrát s mamkou řešili, že tam není ani jeden. Super řezy na zimu, kdy pipinky nenosí, když jsou ty vajíčka jen v názvu. :grinning:
10. lis 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bych poprosit o nějaký dobrý recept na muffiny třeba i z celozrnné mouky? Děkuji! :slight_smile:
11. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zkoukla nové číslo albertu a už jsem zkusila tenhle dezert a je vynikající...
http://www.albert.cz/radce-zakaznika/albert-magazin/
str. 32 , to s preclíkama...
11. lis 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nic nevařila, ale totok jsem sezrala
11. lis 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
tak u nás dnes hovězí špikované anglickou s těstovinama,k tomu pikantní zeleninka ze slovenska a malý ji zkusil taky-plněnou papriku zelím,ale pak ji rád vyměnil za kompot,masíčko krásně pomaličku pečené v klasické troubě se jen rozpadalo už po dvou hodinách
11. lis 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
k obědu slaný cuketovo-cibulový koláč z listového těsta :dizzy_face: a poo perník z perníkového koření
11. lis 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek