• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

30. listopadu 2016 
Prosím o radu, mám tu celý starší chleba, dá se s ním udělat i něco jiného než topinky nebo smaženky? Třeba jako ze starších rohlíků žemlovka, tak něco z toho chleba?
12. bře 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Manzel bude pracovat dlouho, tak se testoviny presouvaji na zitra a ja si dneska udelam krupicovou kasi.... :slight_smile:
12. bře 2013 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska budou rozlítaní ptáčci a rýže, k večeři toast s rajčátkama a mozzarellou.
12. bře 2013 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi Prosím tě, jak jsi tenkrát dělala ty hamburgery? Manžel na ně má chuť, tak ho chci překvapit. Děkuji.
12. bře 2013 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
já dneska pečené vepřové maso, špenát a brambory :slight_smile:
12. bře 2013 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@catry Chlebová polévka. Já jí mám ráda :wink:. Asi do ní půjdu taky :wink:
12. bře 2013 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nemate nektera recept na drozdovou pomazanku?
Nejlepe aby chutnala jako to od alnatury :sweat_smile:
12. bře 2013 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
12. bře 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi Děkuji
12. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes pokračujeme v prázdninovém vaření, takže u nás rajská polévka s těstovinkou a palačinky s domácí dýňovou marmeládkou :wink:
12. bře 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
U nás dnes vločkovo-čočkovo-zeleninová polévka, špagety a k večeři když mi to stav dovolí,tak palačinky s domácí rybízovou marmoškou,protože mi s nima tady už děláte chutě :grinning: :dizzy_face:
12. bře 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@edeltraut Díky, už je hotová, tak snad bude mít úspěch :slight_smile:
12. bře 2013 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Hustá zeleninová polévka a lívance se skořicí:slight_smile:
12. bře 2013 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska je koukám palačinková invaze, u nás byly taky. :grinning:
12. bře 2013 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamkamarketa nevím jestli chutná jako podle alnatury, ale já ji dělám tak že na másle zpěním cibulku, rozdrobím droždí, nechám rozpustit, malinko zaliju mlékem a když je mléko vypařený zaťuknu vajíčkem. Osolím, opepřím. Nechám vychladnout a poté tam zašlehám malinko másla. Pokud mám přidávám nakrájenou pažitku
12. bře 2013 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zapékané špagety nebo buřtguláš a ke kávě buchta s jahodami a želém.
12. bře 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
vepřová čina
kuře na citronech, cibuli a česneku, br.kaše
celerovo-jablkový salát s jogurtem a zak.smetanou a citronem
salát s pikantními grilovanými kousky + bagetka
12. bře 2013 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
dneska :slight_smile: nudle domácí s boloňskou omáčkou a masmaderem :slight_smile:
12. bře 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@helcenka Prosím jak děláš dýňovou marmeládu?
12. bře 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka já ti taky poradím :grinning: vařím ji s jablkem - dva díly dýně, jeden jablek. Cukr, citronová šťáva, skořice, badyán, hřebíček. Před odstavením zamíchat na cca dva litry marmelády decku rumu, ale už nevařit.
12. bře 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@timbouctou A z jaké dýně vaříš?
12. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka no to právě nevím, dostala jsem loni nějaká semena a vyrostla mi 5tikilová obryně :grinning: ale asi to tak jde ze všech, jen si to víc nebo míň přichutíš.
12. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Pečené kuřecí stehna s rýží
12. bře 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Pečené kuře se šťouchanými bramborami s cibulkou a slaninou, jako dezert hraběnčiny řezy. K večeři zbytek kuřete se salátem.
12. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@timbouctou Moc děkuju
12. bře 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka - jako jakoukoli jinou, jen k ní přidávám buď 2-3 střední hrušky nebo 2-3 střední jablka, podle množství dýně, samotná dýňová není na chuť výrazná. Chce to, aby dýně byla najemno namletá nebo rozmixovaná, dělala jsem jak z dýně syrové, tak z dýně povařené - max. 5 minut. Záleží také na tom, jakou máš dýni, z dýně hokaido nám nechutná, je taková moučná. Když je dýně víc "vodnatá", tak je lepší dýni předem nevařit. U dýňové marmelády se mi osvědčil želírovací cukr, vždycky po něm ztuhla, u jiných přípravků mi občas zůstala dost tekutá.
Zkoušela jsem ji dělat jak normálka na sporáku, tak v pekárně, vyjde to nastejno.
Děti jí milujou, dneska k palačinkám zblajzly skoro celou skleničku :grinning: :grinning: :grinning: . Já mám radši meruňkovou nebo višňovou.
12. bře 2013 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@timbouctou - no nám loni vyrostla 23 kilová obryně :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2013 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
včera jsme dojídaly víkend, Tonda měl quinou s dýi, bramborem atd..dnes Tonda repete a my s Fany dušená zelenina s bramborem a kouskem pomazánkovýho másla. zítra budu dělat segedín s knedlíkem, malýmu udloubnu kousek vepřovýho asi s mrkví..
12. bře 2013 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
rajska s kolinkama-bude i na zitra
13. bře 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Houbová omáčka s bramborem a vajíčkem
@helcenka babi dává do dýňové marmelády ananasovou nebo meruňkovou tresť
13. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek