• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

16. ledna 2017 
u nas dnes kuchti kluci:slight_smile: bramboracka a honzovy buchty :slight_smile:
6. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tortily plněné kuřecím masem a zeleninou
6. dub 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bazalková kuřecí stehýnka, grilovanou zeleninu a kuskus
6. dub 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban Taky mi někdo posílal recept na ty knedlíky z jablek, ale ještě jsem nezkoušela, tak sem pak napiš, jak se povedly
6. dub 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban Tak ty tedy musím taky zkusit. Děti milujou skořici a s tou budou určitě skvělý :grinning:
6. dub 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
šunkofleky, zítra kačena
6. dub 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar povedly se, ale chuťově nic moc :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zahradnický řízek s bramborovou kaší :slight_smile:
6. dub 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masová směs na způsob číny s rýží a jahodový koláč:slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2013 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Steak z hovězí roštěné, pečené brambory v troubě a zelené fazolky na páře.
6. dub 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pečený krůtí stehna jen se solí a kmínem, k tomu vařený brambory a dušenou zeleninu. Zítra nejspíš koprovku s vajíčkem.
6. dub 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapečenou cuketu(červená, paprika, cibul,kousíček salámu,vajíčko,strouhanka)-zasypaná syrem- spolu se zapečenyma bramburkama na kolečka:slight_smile:
6. dub 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gulášová polívka z hovězího a bramborové šišky s mákem a povidly :dizzy_face:
6. dub 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mám dotaz.
Upekla jsem v troubě pštrosí vejce ( vejce natvrdo schované v mletém vepřovém ), ale neudělala se mi šťávička, místo toho se mi v té vodě udělalo cosi bílého, jakoby sraženého. Co to může být, a jak z toho teď udělat nějaký ten sosík ? Díky
6. dub 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar s nudlemi, rizoto...
6. dub 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne podlila jsi to vodou, nebo dala nějaký tuk? To je potřeba. Jinak to bílé je bílkovina z masa. Dej to celé ještě podlité chvíli do trouby, doporučuju nalít trošku vody a přidat oříšek másla. Nech to spolu probublat.
6. dub 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes jsem zhřešila, koupila jsem u řezníka jeho vlastní sekanou, ale ta táááák voněla... měli ji v akci jako novinku, je v ní nějaká zeleninka :dizzy_face: tak si ji dáme za chvíli s brkaší. Zítra sýrová omáčka basilico, kolínka. Pozítří čína z kuřecího a čínského zelí, rýže.
6. dub 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes kuřecí vývar s játrovou zavářkou, ražniči + rýže, strouhaný koláč a zítra francouzské brambory
6. dub 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polévka: fenyklovo-pórková a parmazánové nočky.
Hlavní chod: kuře pečené se sušenými rajčaty, pečená řepa, brambory ve slupce s česnekem a rozmarýnem.
6. dub 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xuxie jak delas pecenou repu?
7. dub 2013 ve 04:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra kuřecí vývar
čočka s cibulkou, vejce, párek, okurek, chleba
7. dub 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska králík na smetaně, domácí houskový knedlík, a od včera zbyl ještě jogurtový koláč s nektarinkama a drobenkou.
7. dub 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes koprová omáčka s hovězím masem, vajíčkem a bramborem, pro manžela s knedlíkem... polévku ještě nevím, možná pórkovou
7. dub 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na oběd kugel a až rozmrzne maso, tak guláš z daňka na večeři.
7. dub 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes rajskou omáčku s hovězím masíčkem, domácí knedlík. A jako moučník udělám kringel a ensaimadas.
7. dub 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p.e.t.u.l.k.a ahoj, já je peču celé, neoloupané, zabalené do alobalu na maximum v troubě a dlouho, cca 2 hodiny. Pak sloupnu slupku a krájím na plátky. Sypu troškou fety nebo slaného tvarohu.
Pokud nemám čas, tak si je předvařím den předem (celé, neloupané ve vodě s troškou vinného octu a soli). Pak uložím do lednice a druhý den oloupu, nakrájím, máznu troškou oleje a peču na pečícím papíře cca 20 minut. Lze dosolit a dopepřit.

Dobrou chuť :slight_smile:
7. dub 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
smazene file, kvetak a br. kase +kompot
7. dub 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krémová brokolicová polévka a těstovinový nákyp s tvarohem a broskvemi ( hold před výplatou) :slight_smile:
7. dub 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
plnené brav. pliecko (šunka, vajíčko, kápia, hrášok ) na štave s rýžou :slight_smile: zajtra lasagne alebo pizza :slight_smile:
7. dub 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem myslela, ze koprovku s vajíčkem, ale udělám bramboráky. A musím vymyslet něco sladkýho, aby měl muž zítra do práce ke kafi. Blbka jsem ho na to navykla, tak teď to mám :angry:
7. dub 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek