• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

24. července 2017 
U nás dnes Roštěná s rýží a večer palačinky s nutelou a marmeládou :wink:
4. dub 2013 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes " plný kotel" výtečné svíčkové, bude i na zítra.
4. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka jak děláte ten bramborák? normálně a jen ho vylijete? nebo nějak jinak? děkuji :slight_smile:
4. dub 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy když jsem dáte foto jídel, tak já normálně slintám a snědla bych vše co vidím :slight_smile: mnam... no asi su pěkný žrout a hormony se plaší :slight_smile:
4. dub 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes rizoto s kuřecím masem na kari s mrazenou zeleninou a cibulkou, to vše zapečené se sýrem, je to moc dobré :slight_smile: a bude i na zítra, k tomu polévka s hlívou ústřičnou na způsob dršťkovky....
4. dub 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
musím říct, že na to, že jsem zapomněla koupit porek, se mi ragú mooooc povedlo :slight_smile: :dizzy_face: co, dala jsem tam místo porku rajčata a je to o moc lepší
4. dub 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska hovězí vývar a palačinky s nutelou. Zítra ještě nevím asi bramboračka a ????
4. dub 2013 ve 21:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes koprovka, ale až k večeři, dopo jsem byla nějaká zmatená, malej měl vaříno a já si dala jen míchaný vajíčka.. dnešní..ráno tatínek zjistil, že mu umřela baterka v autě, tak si vzal moje vozidlo a holku že zaveze do školky, já pak cpala odpo nabitou baterku do auta - no a tím, jak jsem ji nemusela vízt, tak jsme si s Tondou trošku přispali.. a pak je z dopoledne jenom zmatek... pak v lidlu, když jsem řekla, že bude k véči koprovka s vajíčkama, tak mi dcéra řekla "to musíš koupit knedlík" já na to, že přeci s brambůrkama je to lepší... prej neee.... no tak jsem si uvařila brambory a zbytek famílie si dal knedlik.. a zejtra bude čočka...s vejcem... a pozejtří zabíjačka, takže ovar, černá polívka, jitrnice... v neděli pečený prejt, brambor, zelí...černá polívka....
4. dub 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
...takže peču žemle do prejtu, zítra budu vařit kroupy....a píct kringel s ořechy a skořicí (prvně, jsem zvědavá, jak se mi povede to umotat..) a navrch tvarohový buchty..
4. dub 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zkušené kuchařinky prosím poradte. mám jednu velkou a jednu malou sklenku sterilovaného zelí, cca kolik porcí dušeného zelí z toho bude?
5. dub 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry tak dle naší žravosti veliké 5-6, počítám.
5. dub 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska kase s rybickou, zitra testiviny s pestem a v nedeli chicken pie
5. dub 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabisek Jak děláte chicken pie?
5. dub 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra bude rajská polévka, smažené žampiony, brambory, ledový salát
5. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra brokolicový krém s krutonkama, zapékané těstoviny nebo brambory, ještě nevím. V neděli gulášovka z hlívy ústřičné a hovězí roštěnky s jasmínovou rýží
5. dub 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes rychlovka-špagety se slaninkou,paprikou s trochou rajčat.protlaku a se sýrem-jak jinak:slight_smile: A upekla jsem mramorovou bábovku:slight_smile:
5. dub 2013 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dalmatské čufty s rýží
5. dub 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes totál rychlovka - špagety se sýrovou omáčkou...Není dnes čas na vyvařování. Zítra nějaká vepřová roládka s bramborem..
5. dub 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska kuře na jablkách s americkýma bramborama, vajíčková pomazánka
ale na víkend vůbec nevím co :(
5. dub 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás dnes kuřecí stehno, máslová dýně a rýže.
Zítra uzené, bramborový knedlík a špenát, v neděli koprovka s vejdem natvrdo :grinning: :grinning: :grinning: a brambory.
V pondělí se dojí, co zbyde z víkendu a v úterý míříme za babičkou, takže nebudu muset nic vymýšlet. :wink:
5. dub 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes langoše s česnekem, kečupem, tatarkou a sýrem jak kdo má rád a zítra restovaná vepřová játra s cibulkou a bramborem, nebo kaší, nebo opékačky. To se ještě rozmyslím a k tomu domácí tatarka. Už dnes se na zítřejší oběd těším. :wink:
5. dub 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera špagety s pestem a parmezánem. K večeři vývar z krůtího krku s masem a se zeleninou. Dnes těstoviny s masem z krku, které zbylo, se šalotkou, žampiony, hráškem a medvědím česnekem. K večeři bude filátko ze skotského pstruha, pečené v troubě s bylinkami a s bramborem. Zítra omáčka z medvědího česneku s vařeným vajcem a knedlíkem nebo bramborem .
5. dub 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem dnes upekla jablečnou peřinku.
5. dub 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čínské řízky se sýrovou omáčkou a br. kaše
6. dub 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetakove placky s br. kasi :wink:
6. dub 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bude dneska vývar a jablkové knedlíky :wink: prý jsou hotové za 15minut, tak jsem zvědavá :grinning: :grinning:
6. dub 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
doma je čočková polívka a kus kus s jablíčka a jinak-co si kdo objedná,pokud přijdou hosté :grinning:
6. dub 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban prosím o recept na jablkové knedlíky, děkuju :wink:
6. dub 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska hrachová polévka, kuřecí stehna s braborem v římském hrnci. Zítra řízečky a br.kaše, vývar s knedlíčky. A hřeb víkendu - borůvkový koláč :grinning: - už máme depku z počasí, tak si uděláme červenec :grinning:
6. dub 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut úplně jednoduché..nastrouháš jablka nahrubo a přisypáváš polohrubou mouku dokud ti nejsou tvořit v ruce knedlíky..dáš vařit lehce osolenou vodu a do vroucí vody dáš vařit ty knedlíky....až knedlíky vyplavou, jsou hotové :wink: posypeš cukrem, máslem..prostě tím, co máte rádi :wink: prý jsou výborné, tak je musím zkusit :wink: :grinning: :grinning:
6. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek