• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

26. března 2017 
Takže z kýty jsem vymyslela obrácené řízky a k nim domácí celozrnný chleba a ledový salát, uzená polévka zbyla ze včerejška
20. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pštrosí steaky - naprosto luxusní masíčko - a těstoviny s rajčatovým přelivem. Škoda, že kojím a nemohla jsem si ten steak dat pěkně krvavej! :grinning: :grinning:
20. dub 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes hovězí vývar s nudlema a špagety s rajčaty, uzeným bůčkem a pecorinem. Zítra opět vývar a krkovice pečená v alobalu, k tomu pečené brambory na tymiánu v troubě
20. dub 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes hrachová polévka, lasagne. Zítra masový vývar, sekaná, zelí, knedlík.
20. dub 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke snídani chleba z domácí pekárny a vajíčková pomazánka, k obědu kuřecí nudličky se zeleninovým bulgurem, a chci zkusit upíct loupáky na zítřejší snídani a perníkovou buchtu (jsem zvědavá, jaká bude bez mlíka :wink:)
21. dub 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 jak delas vajickovou pomazanku?
21. dub 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p.e.t.u.l.k.a jelikož jsme s dcerou na dietě bez BKM tak jen hooodně jednoduše:
perla, trošku pepře, trošku soli, vajíčka nastrouhaná na jemném struhadle, pažitka, všechno vyšlehat ručním šlehačem (šlo by to i v ruce, ale takhle je to fofr)

ale jinak jsem ji vždycky dělala z těchto surovin a to byla luxusní záležitost :dizzy_face:
flora (nebo máslo), lučina, vyjíčka, pažitka, sůl, pepř

uáááááá chybí mi mlíko a mlíčný výrobky, vážně trpííííííííííííííííím!!! :zipper_mouth:
21. dub 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Snídaně: lívance, oběd - fazolová polévka s uzeným kolenem... já se tááááááááák těším :grinning: neměla jsem jí snad rok.. to bude žranice!!! uvidíme ale, jestli bude chutnat Miri, pro ní mám když tak ještě zbytek vajíčkové polévky ze včera...
21. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí čínská směs s nudlemi a na zítra-těstovinky s rajčat.omáčkou a sýrem:slight_smile:
21. dub 2013 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska domácí frankfurtská polévka a pšeničné tortily s kuřecím masem a zeleninovým salátem :slight_smile: Na sváču bude jablečný štrůdl z listového těsta :slight_smile:
21. dub 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes domácí bramboráčky a svratecký guláš :slight_smile:
21. dub 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky, poprvé jsem si dnes koupila bulgur, napíšete mi prosím tip, co s tím ?
21. dub 2013 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 my jsme měli bulgur teď, taky to byla premiéra :wink: uvařený bulgur jsem smíchala s podušenou zeleninou na cibulce a k tomu kuřecí nudličky naprudko a byla to mňamka :dizzy_face:
22. dub 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kuře s kaší, hrachová polévka :slight_smile:
22. dub 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninové lečo
22. dub 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vepřo knedlo zelo
22. dub 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
O obedu zbytky ze vcerejska - chicken pie a k veceri jen lehce, polevka. Zitra krupicova kase a k veceri asi jen tak salatek, je teplo a nechce se mi nic varit, ani jist.
22. dub 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těstoviny s krevetami na česneku a másle
22. dub 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ja ho take koupila pred par dny, jeste jsem nehledala zadne recepty :unamused:
22. dub 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
k snidani tousty s maslem a malinovym dzemem :dizzy_face: a k obedu vyvyar a segedin od vcera, i mala ho ma rada, ale zitra uz musim vymyslet neco jineho, polivku zatim nevim....dostali jsme velkou plechovou dozu syra balkanskeho typu v nalevu, je ho fakt hodne, tak asi udelam zapecenou zlutou a cerv.papriku, salotku, cesnek, sus. rajcata, cherry rajcata, to vse zakapnu olejem ze sus.rajcat, rozmaryn, tymian, petrzel, co je libo, na to podrvim ten syr a dam zapect....podava se to s cerstvou bagetou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky bych rada zkusila ten bulgur konecne, uvareny s treba takovou zapecenou zeleninkou :slight_smile:
22. dub 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes široké nudle na sladko :slight_smile:
22. dub 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si dneska upečeme kuře, k tomu rýži, a na odpoledne puding s ovocem a šlehačkou.
23. dub 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska rajská, sekaná a těstoviny.
23. dub 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
asi to vyhraje smažená treska se zeleninovou kaší a okurkovým salátem
23. dub 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gulášovka a vdolky:slight_smile:
23. dub 2013 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
My dneska kuřecí závitek plněný žampiony, šunkou a sýrem a k tomu asi pečené brambůrky a nějaká zeleninka.
23. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajská polévka a kuře na paprice s těstovinami
23. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vepřový vývar s kroupami a těstoviny co dům dal :slight_smile: tj. anglická, žampióny, cuketa, zakysaná smetana :slight_smile:
23. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květáková polévka, děti dojedly žemlovku a já vepřový na žampionech.
Zítra padne asi nějaká rybička, ještě uvidíme.
23. dub 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
k obedu jsme dojedli lečo, k večeři udělám pudink a nebo bude chleba s maslem, syrem, zeleninou :slight_smile: , jeste uvidime

zitra boloňský špagety :slight_smile:
23. dub 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek