Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

pajenka
20. dub 2013

Takže z kýty jsem vymyslela obrácené řízky a k nim domácí celozrnný chleba a ledový salát, uzená polévka zbyla ze včerejška

wahu
20. dub 2013

Pštrosí steaky - naprosto luxusní masíčko - a těstoviny s rajčatovým přelivem. Škoda, že kojím a nemohla jsem si ten steak dat pěkně krvavej! 😀 😀

ia.
20. dub 2013

dnes hovězí vývar s nudlema a špagety s rajčaty, uzeným bůčkem a pecorinem. Zítra opět vývar a krkovice pečená v alobalu, k tomu pečené brambory na tymiánu v troubě

pamal
20. dub 2013

Dnes hrachová polévka, lasagne. Zítra masový vývar, sekaná, zelí, knedlík.

jimmy1
21. dub 2013

ke snídani chleba z domácí pekárny a vajíčková pomazánka, k obědu kuřecí nudličky se zeleninovým bulgurem, a chci zkusit upíct loupáky na zítřejší snídani a perníkovou buchtu (jsem zvědavá, jaká bude bez mlíka 😉)

p.e.t.u.l.k.a
21. dub 2013

@jimmy1 jak delas vajickovou pomazanku?

jimmy1
21. dub 2013

@p.e.t.u.l.k.a jelikož jsme s dcerou na dietě bez BKM tak jen hooodně jednoduše:
perla, trošku pepře, trošku soli, vajíčka nastrouhaná na jemném struhadle, pažitka, všechno vyšlehat ručním šlehačem (šlo by to i v ruce, ale takhle je to fofr)

ale jinak jsem ji vždycky dělala z těchto surovin a to byla luxusní záležitost 😵
flora (nebo máslo), lučina, vyjíčka, pažitka, sůl, pepř

uáááááá chybí mi mlíko a mlíčný výrobky, vážně trpííííííííííííííííím!!! 🤐

mili01
21. dub 2013

Snídaně: lívance, oběd - fazolová polévka s uzeným kolenem... já se tááááááááák těším 😀 neměla jsem jí snad rok.. to bude žranice!!! uvidíme ale, jestli bude chutnat Miri, pro ní mám když tak ještě zbytek vajíčkové polévky ze včera...

monyliny
21. dub 2013

Kuřecí čínská směs s nudlemi a na zítra-těstovinky s rajčat.omáčkou a sýrem🙂

michamicha
21. dub 2013

Dneska domácí frankfurtská polévka a pšeničné tortily s kuřecím masem a zeleninovým salátem 🙂 Na sváču bude jablečný štrůdl z listového těsta 🙂

mrnous81
21. dub 2013

dnes domácí bramboráčky a svratecký guláš 🙂

weri1
21. dub 2013

ahoj holky, poprvé jsem si dnes koupila bulgur, napíšete mi prosím tip, co s tím ?

jimmy1
22. dub 2013

@weri1 my jsme měli bulgur teď, taky to byla premiéra 😉 uvařený bulgur jsem smíchala s podušenou zeleninou na cibulce a k tomu kuřecí nudličky naprudko a byla to mňamka 😵

edeltraut
22. dub 2013

Kuře s kaší, hrachová polévka 🙂

beruskanula
22. dub 2013

zeleninové lečo

blahova_andrea
22. dub 2013

vepřo knedlo zelo

sabisek
22. dub 2013

O obedu zbytky ze vcerejska - chicken pie a k veceri jen lehce, polevka. Zitra krupicova kase a k veceri asi jen tak salatek, je teplo a nechce se mi nic varit, ani jist.

pajenka
22. dub 2013

Těstoviny s krevetami na česneku a másle

sofinulik
22. dub 2013

@weri1 ja ho take koupila pred par dny, jeste jsem nehledala zadne recepty 😒

sofinulik
22. dub 2013

k snidani tousty s maslem a malinovym dzemem 😵 a k obedu vyvyar a segedin od vcera, i mala ho ma rada, ale zitra uz musim vymyslet neco jineho, polivku zatim nevim....dostali jsme velkou plechovou dozu syra balkanskeho typu v nalevu, je ho fakt hodne, tak asi udelam zapecenou zlutou a cerv.papriku, salotku, cesnek, sus. rajcata, cherry rajcata, to vse zakapnu olejem ze sus.rajcat, rozmaryn, tymian, petrzel, co je libo, na to podrvim ten syr a dam zapect....podava se to s cerstvou bagetou 😝 a taky bych rada zkusila ten bulgur konecne, uvareny s treba takovou zapecenou zeleninkou 🙂

pajula
22. dub 2013

dnes široké nudle na sladko 🙂

nikiii
23. dub 2013

My si dneska upečeme kuře, k tomu rýži, a na odpoledne puding s ovocem a šlehačkou.

sarunatko
23. dub 2013

Dneska rajská, sekaná a těstoviny.

blahova_andrea
23. dub 2013

asi to vyhraje smažená treska se zeleninovou kaší a okurkovým salátem

monyliny
23. dub 2013

Gulášovka a vdolky🙂

2hanah
23. dub 2013

My dneska kuřecí závitek plněný žampiony, šunkou a sýrem a k tomu asi pečené brambůrky a nějaká zeleninka.

vrana
23. dub 2013

Rajská polévka a kuře na paprice s těstovinami

michamicha
23. dub 2013

Vepřový vývar s kroupami a těstoviny co dům dal 🙂 tj. anglická, žampióny, cuketa, zakysaná smetana 🙂

helcenka
23. dub 2013

Květáková polévka, děti dojedly žemlovku a já vepřový na žampionech.
Zítra padne asi nějaká rybička, ještě uvidíme.

beruskanula
23. dub 2013

k obedu jsme dojedli lečo, k večeři udělám pudink a nebo bude chleba s maslem, syrem, zeleninou 🙂 , jeste uvidime

zitra boloňský špagety 🙂