Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

beruskanula
7. čer 2013

my dnes dojedli ze vcera mrkvove placicky a zitra udelam kefirove livance-malej si je porucil 🙂

sofinulik
7. čer 2013

falesna drstkova z hlivy ustricne a cocka na polokyselo, vajicko, pecena klobaska, kvaskovy chleba 😝

lucifereeek
8. čer 2013

dneska marinované kuřecí nugetky v bramborovém těstíčku + brambory, vajíčková pomazánka, + něco ještě upeču z listového těsta a zítra pečené kuřátko na čísnkém zelí a žampionech s rýži 🙂

nikiii
8. čer 2013

My dnes knedlo-vepřo-zelo a k tomu peču ještě bůček.

sammaelka
8. čer 2013

Včera bramboráky se zelím a dnes bude přírodní vepřový plátek na žampionech s rýží 🙂

vendulka
8. čer 2013

dneska jsou holandské řízky s bramborovou kaší a okurek a odpoledne bude ještě buchta
zítra těstoviny s kuřecím masem a smetanovo-sýrová omáčka

kajalka
8. čer 2013

Rozhodla jsem se pro krůtí řízky s br. kaší a rajčatovým salátem. Zítra "polívka" s hovězím masem, zeleninou, nudlema. Klasický polívky nedělám, jsou vždycky tak hustý, že v nich stojí lžíce a máme to místo hlavního jídla. Jen nevím, jak to nazvat 😵

mjanca
8. čer 2013

u nas dnes segedyn s knedlikem 😉

helcenka
8. čer 2013

Dnes hovězí znojemská s rýží, zítra uzené s brkaší a okurkový salát.

ia.
8. čer 2013

dnes čočková polévka a hovězí dušené na žampionech zjemněné smetanou s jasmínovou rýží. Zítra uzené s br kaší a salát, polévka ze dneška.

nemue
8. čer 2013

zeleninová s těstovinovou zavářkou, čočková kaše s vajíčkem, šunkovou klobásou a kyselou okurkou, rebarborová bublanina 😉

babulinkab
8. čer 2013

dneska zbytky vepřo-knedlo-zela, zítra zelňačka (zbylo mi zelí)a druhý budou tortilly plněný směsí kuřecí prsíčka orestovaná na cibulce+syrová a sterilovaná zelenina, dresing, navrch si posypeme sýrem a jarní cibulkou

evik31
8. čer 2013

vepřová kýta s dušenou mrkví a brambor a ke kávě perník s rebarborou a čokoládou 😀

jimmy1
9. čer 2013

svíčková (s ovesnou smetanou), domácí knedlík, cuketová polívka a možná dojde i na honzovy makové buchty 😉

cervena_vila
9. čer 2013

Dneska zase zapeču. Brambory, cuketu, lilky, papriku a hlívu s olivovým olejem.

beruskanula
9. čer 2013

pečená kuřecí stehna, rýže a okurkový salát

yesu
9. čer 2013

Sekaná, bramborová kaše a malej vývar s nudlema 🙂

katka_mel
9. čer 2013

Vepř. řízek a bramborový salát.

monyliny
9. čer 2013

Zeleninová polévka s kapáním,smažený sýr a hranolky-jů 😅 a upekla jsem novinku "Měsíční krajina" (piškot,ušlehaný sníh a čoko krém)

petrajavor
9. čer 2013

koprovka s knedlíkem 🙂

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nininka23
9. čer 2013

Obed kureci rizky z br salatem, vecere celozrne bagetky s vajecnou pomazankou a zeleninovym salatem s olivami.

zelva
9. čer 2013

Já dneska dělala karbanátky se šťouchaným brambůrkem.

anyysek
10. čer 2013

tvarohové knedlíčky s borůvkovou omáčkou 😎

oqoq
10. čer 2013

plněné papriky v rajské omáčce s rýží

katka_mel
10. čer 2013

Dnes jarní polévka a vepř. maso se zbytkem br. salátu.

p.e.t.u.l.k.a
10. čer 2013

@anyysek muzu.poprosit o recept?

nikiii
10. čer 2013

Pro manžela k narozeninám 🙂

anyysek
10. čer 2013

@p.e.t.u.l.k.a jsou rychlé a mě moc chutnají, ale synátor se mi na ně vybodl 😠 http://www.mamincinyrecepty.cz/sladka-jidla/tva...

pajushka
10. čer 2013

@beruskanula Ani, jak děláš ty mrkvové placičky?

Já tu mám úrodu jahod, takže zítra budou jahodové knedlíky, asi tvarohové, ještě jsem je nedělala, takže pokud máte někdo osvědčený recepis, sem s ním! Moc děkuji!