• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

16. ledna 2017 
Sobota: pravá kulajda, sumec, šťouchané brambory s pažitkou
Neděle: rajská polévka, pečené kuře s rýží, creme brulee
Pondělí: zeleninová polévka, kuře na paprice, těstoviny
Dneska: polévka od včerejška, šafránové risotto s parmezánem, vepřová panenka s bylinkama :slight_smile:
11. čer 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem se dala na dietování, ale vyvařuju si a vypíkám jako pro krále :grinning: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/tina1506/album/dietovani-tgl0sk/

dneska mám v plánu rybku zapékanou s vajíčkem, vzpomněla jsem si, že nám ji mamka kdysi dělávala :wink:
11. čer 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes zeleninová polévka a pak vepřová svíčková s domácím houskovým knedlíčkem
11. čer 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes polévka ze včerejška jarní a Placky z vloček mrkve a sýru.
11. čer 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pórková s mrkví, pečené kuřecí stehno se zeleninovou celozrnnou rýží, jogurtovo višňová zmrzlina :wink:
11. čer 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. čer 2013 ve 20:33 • lkasparo
jahodové knedlíky :slight_smile:
11. čer 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes zapečené těstoviny s uzeným masem a kapií.
Zítra je dojíme a pro prďolu bude ovesná kaše s banánem a rozinkama.
11. čer 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsem vařila rajskou, znojemskou, masovo-zeleninovou směs do rizota a přírodní řízky s hořčičnou omáčkou, vše zavařuji na dovču
zítra pizza - listové těsto, kečup, šunka, kukuřice, sýr
12. čer 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera brgul, dneska kuřecí játra na cibulce, na zítra čočka na kyselo
13. čer 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera byla k obedu krupicka, odpo jsme byli na burtech, a vecere byla studen :slight_smile:

dnes smazena cuketa a brambor :slight_smile:
13. čer 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera odpoledne jsem uvarila hrnec veproveho na houbach, knedlik......takze je i na dnes....akorat by to chtelo jeste nejakou polivcicku ale moc se mi na ni nechce v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes filé s bramborem a zeleninou. A na odpoledne "zemlbába".
13. čer 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
spenat s veprovymi kousky z plece....pro me k tomu brambor,pro pritele a malou domaci houskovy knedlik
13. čer 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, prosím o radu. Koupila jsem pohanku, chci z toho něco udělat, ale nevím, co s tím :slight_smile: Jak to přidat do jídla, polévky nebo co se z toho dá uvařit? Díky předem
13. čer 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steffi23 já s ní zahuštuju polívku a nebo přidávám do rizota :wink:
13. čer 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když vaříte kysané zelí, bílé, přidáváte tam nějaké koření?
14. čer 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 pouze sůl a kmín, po uvaření trochu zahustím moukou nebo syrovou bramborou a na závěr přidám osmaženou cibulku.
14. čer 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rýžové nudle s vepřovým masem a zeleninou. A peču dort z lineckého těsta s tvarohovou náplní.
14. čer 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme začali opravdu slibně - k snídani jsme si dali zbytek zemlbáby, mňam. K obědu bude kuře na paprice s rýží.
14. čer 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sojova sekana,brambor,okurek....receptk zde....
http://themumsdiary.blogspot.cz/2013/06/sojova-sekana.html
a zbytek rodiny sekana z mleteho masa plnena vajickem,brambor
14. čer 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem udělala na dva dny guláš z fazolí, vepřové kýty a zeleniny, k tomu chleba. dnes mi dones kamarád doma krmené kuře, samo zabité a oškubané,vykuchané.. takže už mám z kostry hotovou polívku, příkrm pro Tondu a v lednici prsa a stehna..mám dvě dávky vývaru, z jedné a ze stehen bude zítra kuře na paprice s knedlíkem, druhá půjde do mrazáku
a poslední dobou peču s oblibou estonský kringel, ale nemotám se s věncem, rozpůlím a nacpu do dvou chlebíčkových forem vyložených papírem..a sypu na to hrstě rozinek
15. čer 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes vepřové se zelenýma fazolkama a brknedlíkem, zítra si děti přejí na zahradě pečené buřtíky a pokud by počasí nebylo k tomu tak bude pečené kuře s rýží.
15. čer 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
15. čer 2013 ve 21:22 • lkasparo
Těstoviny s mořskými plody
16. čer 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dospelaci boršč od včera, pro malou kureci vyvar s testovinama-dinosaurama (boršč ji moc nešel), kureci rizek, nove bramburky a okurkovy salat :slight_smile:
16. čer 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
včera bavorské vdolečky (pečené v troubě), dnes zapečené plněné papriky s mletým hovězím a rajčaty a k tomu domácí bylinkové houstičky
16. čer 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sobota: hrachová polévka, špagety s kuřecím masem, bio rajčaty a bazalkou (pěkně vypěstovaná doma)
Neděle: hovězí vývar s domácími játrovými knedlíčky, medailonky z vepřové panenky, domácí hranolky
Dneska: brokolicový krém, halušky s brynzou a slaninou
17. čer 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím vás, děláte některá králíka na zelenině nebo slanině, nemáte osvědený recept? předem moc děkuji
17. čer 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek