• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

22. července 2017 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. čer 2013 ve 20:31 • lkasparo
Už je to na té zelenině poznat, že "potkala" slunce :slight_smile:
Takže dnes byla květáková s hráškem a pećené kuře na bylinkách s novými brambory a mrkev s kedlubnou v páře.
24. čer 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jahodové knedlíky s tvarohem :slight_smile:
25. čer 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
květáková polévka a palačinky s tvarohem a ovocem
25. čer 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hustá květáková polévka a losos s batátovo bramborovým pyré se zelenou petrželkou.
25. čer 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kuřecí vývar s nudlemi a smažený květák, smažená brokolice a šťouchaný brambor s cibulkou
25. čer 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. čer 2013 v 16:00 • lkasparo
taky jsme včera měli smažený květák :slight_smile: a dnes asi špagety s nějakou omáčkou. Kdybyste měli nějaký dobrý recept, šup sem s ním :slight_smile:
26. čer 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes kuřecí rizoto se zeleninou.
26. čer 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cizrnová polévka, treska s bramborem
26. čer 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. čer 2013 v 16:25 • lkasparo
květákový mozeček a brambory v troubě:slight_smile:
27. čer 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes bude dietka, mám nějakou střevní chřipku a ratolesti jsou také nemocné a jíst stejně nechtějí, takže jen nějaký vývar a po zbytek dne suché rohlíky, banány... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera rajčatová omáčka s těstovinami, dnes opět těstoviny, ale domácí, našla jsem v mrazáku krabku se zbytkem šunkofleků a na zítra je tam zasutá krabka s fazolemi s vepřovým masem...není nad taková překvápka, když je člověk doma s miminem sám..Toníkovi jsem vařila předevčírem králíka s bramborami a zeleninou, včera vejce, brambor a špenát plus zbytek cukety, dnes červená čočka a zelenina z pytlíku mražená: brokolicový mix...

o víkendu bude krkovička pečená s králíčima pacičkama (předníma), špenát, nové brambory,...a pokud nezbyde, tak kýta na houbách a rýže.. polévka asi zelňačka z uzených žeber..
27. čer 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale i když zbyde, tak si to asi dám v krabičce do mrazáku :grinning:
27. čer 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. čer 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás dnes vepřové na moravance (kyselá zelenina ve skleničce) s knedlíkem a bylo to výborné. Zítra plněný lilek a cuketa mletým masem.
27. čer 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polévka rajská s bazalkovým kapáním a bryndzové halušky :dizzy_face: Mícháme bryndzu s Lučinou půl na půl, jsou méněslané a takové tekutějši, že jdou i ohřívat. Malý to dostává bez špeku a my naplno, s oravskou slaninkou-milý žlučník jednou za čas snad promine :wink:
27. čer 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsem měla květákový mozeček s bramborem a řeknu vám to je žrááádlo :grinning: :grinning: :dizzy_face:
27. čer 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boloňské ragú z kuřecího masa (prosím neříkejte to žádnému Italovi :grinning: )
28. čer 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pečená vepřová krkovička a šťouchané nové brambory s pažitkou.... slepičí vývar s nudlema a rajčata.... :slight_smile: do toho jsem už udělala rychlý moučník z tvarohu a zakysanky s jahodama a třešněma.... :slight_smile:

Joooo holky, nějaký dobrý recept na nakládaný hermelín, nemáte???? :confused:
29. čer 2013 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes byla květáková polévka, čína z kuřecího masa s rýží a šopák od včera :grinning:
29. čer 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti pořád nemocný, já do toho taky začala, chjooo, takže u nás květák jako mozeček s třepanými bramborami a lívance. Všichni jen tak zobli, tak to vidím, že to budeme dojídat ještě zítra, to přidělám dětem ještě květákovou polévku na jejich přání.
29. čer 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka kulajda, pečený pstruh s bylinkami na másle, brambory, fazolové lusky k tomu a omáčka ze zakys. smetany a kopru, mňam :slight_smile:
29. čer 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
polívka z červené čočky, zapečený květák s bramborem, třešňovo-jahodový koláč s drobenkou :dizzy_face:
29. čer 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
polívky nevedu, takže jenom rizoto s vepřovým masem a zeleninou, palačinky
zítra hovězí maso, koprová omáčka, knedlík, budu péct šunkovo-sýrový štrůdl z listového těsta
pozítří šunkofleky
29. čer 2013 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2013 v 18:28 • lkasparo
Holky poraďte prosím co se zeleninovou směsí Halali od Hamé? Třeba nějaká omáčka? Bohužel jsem se spletla a tuto věc koupila omylem a teď nevím co s tím.
29. čer 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes kuřecí vývar s domácími nudlemi, holandské řízky s bramborem nebo pečenými smajlíky :slight_smile:, k tomu zelenina a tatarka :wink:
30. čer 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes od včera těstovinový salát a k tomu zeleninový salát.
Na zítra jsem uvařila pro dcerku a manžela přírodní řízky a zítra si k tomu dovaří brambory. Já jdu zítra po téměř šesti letech zpět do práce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek