• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
tak dnes vařím menu od Dity P. :slight_smile: pudinkový trifl jako dezert a krůti stehna se šalotkami, tak uvidíme, jak to dopadne :slight_smile:
1. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás voní bramboráky plněné masovou směsí a česnečka, starší lentilka udělala perník ke svačině a my s tou mladší ještě nakrájíme ovocný salát. Snad to kombinace česnek a vitamíny zachrání a nelehneme s nějakým bacilem, je toho teď tady u nás plno... Pěknou neděli!
1. pro 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás dnes chilli con carne s chlebem a k večeři se vaří zeleninový vývárek s domácíma nudlema :slight_smile:
1. pro 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska krůtí rolka s bylinkovou bramborovou kaší :slight_smile:
1. pro 2013 v 17:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera fazulova polievka a dukatove buchticky, dnes niesu nedelne rezne, ale langose :slight_smile:
na zajtra sa vari vyvar a francuzaky
1. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edeltraut mas nejaky fajny receptik na tu zemlovku? pozeram, ze mas 3deti, tak im iste chuti :wink:
1. pro 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 na 10 rohlíků: 0,5 l mléka, do toho vanilkový pudinkový prášek, dva van. cukry a jedno vejce. Namočím rohlíky, nandám do formy, na to strouhaná jablka, rozinky, posypat skořicí a troškou cukru. Nahoru zase rohlíky :grinning:. Můžeš nahoru přidat trošku másla. Dělala jsem takovou trošku lepší, ale byla dost pracná (s našlehaným bílkem navrch), ale tenhle recept mi dala kamarádka a je to hned hotové a nikdy nezbývá :grinning: a to dělám většinou z 20 rohlíků :grinning:.
2. pro 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@edeltraut my to mame radi aj s tvarohom, tak ho tam musim nejak zakomponovat :wink:
diky moc!
uvidime, pred par dnami sme mali dukatove buchticky a potom neskutocna chut na masooooooo :grinning:
2. pro 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 my jíme maso hodně často, tak musím občas "proložit" něčím rychlým a sladkým :grinning:
2. pro 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edeltraut praveze aj my sme masozravci, tak niekedy mam chut na sladke a potom mi chyba koriiist :grinning: :grinning:
2. pro 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nás dneska losos s bramborem a listovým špenátem k večeři bude šunková pěna a pečivo :slight_smile:
2. pro 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cuketový krém, pečené kuře, rýže.
2. pro 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segedínský guláš, knedlík, hráškový krém, honzovky.
2. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne-Hovězí steak Diane podle G.Ramsaye, opékané brambory
Po-Špenát, brambory, vejce
Ut-Kuřecí čína a rýžové nudle
3. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kynuté povidlové knedlíky
3. pro 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes zemlovka :wink: @edeltraut
a hrachovy privarok s klobaskou
3. pro 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme nakonec s holčičkama upekly houstičky ze škvarkového těsta a chlebové mouky.Jsou výborné :wink:
3. pro 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli dnes krémovou hráškovou polévku a svíčkovou z králíka. Zítra je v plánu česnečka a karbanátky s br. kaší :slight_smile:
3. pro 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut dneska nic :wink:
4. pro 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čína s čínskými nudlemi, mňam :slight_smile:
4. pro 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes dýňové ravioli polité máslem. Mám i verzi pro naši berušku, která mi usnula v ohrádce než jsem to stačila dopatlat, jsem zvědavá, jestli jí budou chutnat.
4. pro 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
celozrne testoviny se smakounem a uzenym tofu a listovim spenatem vse zapecene k vece nejakou polevku uvarime a odpo budeme delat zdrave marokanky :slight_smile:
4. pro 2013 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tortilly se zakysankou, polníčkem, rajčetem, avokádem a tuňákem
4. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem šupla kuřecí stehna do trouby se zeleninou (tu jím jen já :grinning:) a k tomu rýže. Všeho všudy jsem stála v kuchyni deset minut a je to :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Včera rajská polévka s noky a žemlovka. Kdo pohrdl žemlovkou, dostal mraženou pizzu = žemlovku jsem jedla jen já a dojídala ji ještě dneska k obědu :grinning:

Dneska bio hovězí na rajčatech a paprice, rýže.
4. pro 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
4. pro 2013 v 19:50 • lkasparo
@janulka1980 My dneska měli nákupní den a taky jsem se musela trošku věnovat dětičkám, takže celé odpoledne na dílničkách a vyráběli jsme svícny a ozdoby.... takže dnešní karbanátky se přesunuli na zítra. Dneska jsme vytáhli z mrazáku jitrnice a jelítka a dali jsme si trošku "zdravé" stravy :grinning:.
4. pro 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edeltraut ja dnes vybrala kuracie stehna-ctvrtky....uvidime co sa s nimi stane :slight_smile: ci z nich bude rizoto alebo nakracaju do truby :grinning:
5. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovězí vývar, bramborový salát a řízky
5. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera zapečené gnocchi s kuřecím, smetanou a uz.sýrem, dnes budou na oběd bramboráky a na večeři budeme grilovat kebaby a spousta zeleniny :wink:
5. pro 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek