• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
my jsme doma vsichni nachcipani, ja mam od vcera atb, nemůzu kojit, tak hned dnes delam silnou cesnecku s krutonama, odpolko jdeme na besidku do skolky a pak nekam na pizzu :wink: a vecer pokud jeste stihnu udelam rajskou s knedlikem a nejakym masickem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí prsa s čabajkovými lupínky, bramborová kaše a zeleninová obloha :wink:
17. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurital A polévka bude rajská se smetanou a nudlemi :wink:
17. pro 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silný hovězí vývar, vinná klobása, šťouchané brambory, zeleninový salát.
17. pro 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka_h Brambory na kostky vařím v osolené vodě s bobkovým listem a novým kořením. Až jsou polovařené, přidám mouku rozkvedlanou ve smetaně, provařím, přidám houby (dávám nakládané nebo mám povařené v mrazáku) a nakonec rozklepnu vajíčka, dochutím solí, octem a trochou cukru a nakonec kopr. Naše nejoblíbenější polívka.
17. pro 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zelňačka, pečené kuře se solí a kmínem a brambory vařené ve slupce
17. pro 2013 ve 12:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybicka na bylinkach brambory a zeleninova kremova polevka :slight_smile:
17. pro 2013 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska poprvé čočová polévka z červené čočoky-velký neuspěch až se probudí zapékané testoviny s masem a kapii-jsem zvědavá :unamused:
17. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dnes játra na cibulce - přání synátora...a Eldě asi udělám večer palačinky, ta játra nemusí :slight_smile:
17. pro 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninová polévka, domácí pizza z kynutého těsta
17. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím inspiraci! Dělám těstoviny se špenátem a krůtím masem, teď jsem hodila maso na pánev a nevím JAK OKOŘENIT? Mám dnes od rána výpadek mozku....
17. pro 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cenichmat používám jen trochu soli a mletý kmín, nic jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska u nás bramborové noky s kuřecím masem ,zalité smetanou, jestli zase bojkot jako včera těstoviny, tak nevim :confounded:
včera večeře-brambory na loupačku-uspěch velikej :grinning:
18. pro 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dneska květákové placičky s bramborem a tatarkou a večer gulášová polévka :slight_smile:
včeara byly šukofleky :slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Těstovinový salát s kuř. masem a zeleninou :wink: a na večeři upeču škvarkové rohlíky
18. pro 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
těstoviny s tuňákem a zeleninou
18. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahodový knedlíky z mrazáku (tvarohové těsto) s oslazeným měkkým tvarohem
18. pro 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špenát, pečené maso, vařený brambor a volské oko. Doufám, že si benjamín pošmákne stejně jako já :slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
celozrne testoviny s dusenou zeleninou v shoju omacce a marinovane tofu k svace vlockova kase varena v ryzovem mlece a slazena sladenkou posypana hrozinkama :slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezlepková domácí pizza s černými olivami, fazolová polévka
na večeři budou palačinky z kukuřično-amarantové mouky a rýžového mléka, s marmeládou, ovocem, rýžovou šlehačkou a čokoládovou polevou, ty jsou u nás oblíbené :slight_smile:
18. pro 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska vepřo,knedlo ,zelo a k večeři zeleninový salát a pečené brambory :slight_smile:
19. pro 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závin s kysaným zelím a uzeným. k večeři zeleninový salát a asi rozpečený chleba s česnekem, jsme nachcípaný, tak ať to vyženem :slight_smile:
19. pro 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondělí jsme s malým dojedli nedělní polívku, malá s náma nejedla, bylo jí zle,v úterý drůbeží rizoto - taky zbytek z neděle, po příjezdu od mudry, k večeři kuřecí prsa s dýní hokkaido a fazolkami s těstovinama, malej měl boule za ušima, včera jsme to dojedli, k večeři sekaná, brambor, dnes to bude k obědu, k večeři asi palačinky a na zítřek k obědu stále nevím, kouknu, jestli máme čočku, tak by byla s vejcem... je to děsný, obě děti marodi, v lednici skoro nic, zelenina už vůbec žádná, jen mražená, ani mrrkev nemáme, hrůůůza.. v sobotu musím na nákup, tam bude lidu, brrrrrrr.....
19. pro 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na oběd fazolová polévka pikant s pečivem a na večeři jen těstoviny se šunkou a nivovou omáčkou :wink:
19. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulajda, a hovězí kostičky v zelenině, s brambory :slight_smile:
20. pro 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nellygray hodila bys sem prosím recept na ten banánový jakože perník? :slight_smile:
20. pro 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holandský řízek s br. kaší a okurkový salát :wink:
20. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarkar Ráda. :slight_smile:
2 banány (zužitkovala jsem takové ty černochy, co se nesnědly) rozmačkám se šťávou z půlky citronu, přidám dvě vejce, hrnek cukru (dávám spíš méně, obzvlášť když nahoru přijde ještě poleva) ) a půl hrnku tuku (rozp. máslo nebo olej), nakonec vmíchám 1 a 1/2 hrku pol. mouky s práškem a 2 lžičky koření do perníku. Nakonec podle potřeby doředím mlékem nebo kefírem, aby se to prostě dobře lilo. Možno přidat sekané ořechy/mandle, ale není třeba. Vyliju na hlubší plech vyložený papírem a peču na 170. Polila jsem citronovou polevou a posypala čokoládovým sypáním.
20. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nellygray Super, tak až se sní cukroví tak vyzkouším, díky :wink:
20. pro 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes rajská, knedlík a karbanátky.
20. pro 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek