• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

9. prosince 2016 
..a minulý týden měla být čočka a nedošlo na ni, takže zítra..
4. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@laurital můžu poprosit recept na sladkokyselou omáčku? děkuji
4. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás dnes bude fazolová polévka, pizza a okurková omáčka - hodně lidí, hodně chutí :grinning:. Doufám, že zbude na zítra a budu mít veget :grinning:
4. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@artepmis Jasně :slight_smile:
Sladkokyselá omáčka
4PL sójové omáčky
3PL bílého vinného octa
1PL sladké chilli omáčky
1PL medu
1PL hnědého cukru
Všechny přísady zahřeje v kastrůlku za stálého míchání a necháme chvíli odležet, aby se chutě spojily.
Výborná je i v kombinaci kuřecího a ananasu.
4. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
včera oběd houbové rizotto od manžela, k večeři pečené kuře a bramborová tortilla a udělaly jsme s mamkou kringel
dnes těstoviny s rajčatovou omáčkou, k večeři zřejmě palačinky
zítra dopoledne budeme péct perníčky :dizzy_face: a na večeři plánuju francouzské brambory, oběd ještě musím vymyslet
5. únor 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ja dnes ukuchtila frankfurtskou polevku s parkem (z cervene cocky) a segedin :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak chlap bude spokojen urcite a mala ma rajskou s dets.testovinama a knedlik se segedinem miluje.....a ja si udelam nejaky salat...ne ze bych nemela rada segedin, to ne....ale to poporodni pandero musi proste dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2014 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to vezmu rovnou za poslední tři dny :wink:
Kuřecí rošťáci s bramborovou kaší se zakysanou smetanou
Pizza quatro formaggi
Kuřecí kari s kokos. mlékem a jasmínovou rýží
6. únor 2014 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes zapečené těstoviny se zeleninou a sýrem, zítra vepřové řízky s brkaší a upeču tvarohovou bábovku :wink:.
V pondělí dojíme, co zbylo z víkendu.
8. únor 2014 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
zeleninová polévka, francouzské brambory s okurkem, koblížky do trouby
8. únor 2014 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
středa čočka s vejcem a zeleninkou
čtvrtek špenát, těstoviny, zelenina,
pátek krůtí guláš na houbách , rýže
dnes špagety s boloňskou om. , k večeři palačinky
zítra hejk na másle a kmíně, brambor... možná bude hráškový krém
8. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera losos pečený na cibulce a paprikách s vařeným bramborem. Dnes kuřecí vývar, rýžové nudle s kuřecími nudlema a mrkví
8. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
My měli včera pórkovo-bramborovou polévku a zapečené kuřecí plátky s brambory na šlehačce. To bylo žrádlo :wink: A dneska hovězí guláš s těstovinou...No a zítra asi masové koule v rajčatové omáčce..S rýží..
8. únor 2014 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsme měli file z tresky pečené s paprikou, žampiony a kukuřicí, zítra bude vepřové s mrkví a bramborem, a zítra budu pct jablečn bábovičky s javorovým sirupem
8. únor 2014 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera obyč karbanátky s bramborovou kaší a dnes glazovaná kuřecí prsa s pórkem a rýží :wink:
9. únor 2014 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Vcera hov.vyvar a hov. Gulas,plnene buchty tvarohem a makem. Dnes vepr.cina s jasminovou ryzi.
9. únor 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska k obidku sojove platky na divoko a priloha polentove pecene noky a k veceri cizrnova polevka s krutonky :wink:
9. únor 2014 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska králík na cibuli s br. kaší a nudlová polévka a zbylo i na zítra :grinning:
9. únor 2014 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
vývar s pohankou, kuřecí roláda s rýží
9. únor 2014 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ja dneska vybornou veceri pro dcerku i pro nas :slight_smile:
http://www.prosimspinkaj.sk/11/post/2014/01/ovsen-lievance.html
10. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelva mám tady kuřecí a nevěděla jsem, co z toho. Ispirovala jsem se u tebe a k večeři budou zapečené plátky s bramb. a šlehačkou. Mňam!! :slight_smile:

Jinak k obědu to vidím na kulajdu a jahodové knedlíky.
11. únor 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Večer nejspíš masové kuličky a la Ikea a k obědu zbytek kari z červené a bílé čočky s kokosovým mlékem, cuketou, mrkví a paprikou a k tomu basmati rýže..
11. únor 2014 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes pečená kuřecí stehna bez kůže s rýží a nějakou zeleninou, ještě pohledám, co tu mám.
Zítra file na másle s bramborem a v pátek nejspíš nějaká dobrá polívčička. :wink:
12. únor 2014 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
včera vepřové kotlety pečené s bramborama a hráškový krém, dneska asi rizoto s drůbežím nasem, mám někde v mrazáku vařené krůtí maso a polívka nevím, možná mrkvová..
12. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes u nás bude bramb.knedlík + uzené + moravské zelí :slight_smile:
12. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dnes bleskovka (nez maly spal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) masove kulicky v omacce a'la kure na paprice, protoze rajskou můj manzilek neji (takova dobrota, nechapu :confounded: ) a k tomu kolinka.....polivka je kureci vyvar ze vcera :wink:
12. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
K obědu frankfurtská polévka a svíčková. Syn doslova sežral tři knedlíky :confused:
K večeři tady mám kousky kuřecího, tak asi špagety s kuř., rajčaty a špenátem nebo hráškové risotto s kuř.
A peču tvarohovou bábovku.
12. únor 2014 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuřecí perkelt se smetanou a hráškem, domácí špecle :wink:
12. únor 2014 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@laurital Super nápad! :slight_smile: Určitě tento týden bude :slight_smile:

U nás dnes uzená polévka s kapáním a zapékané těstoviny s uzeným a špenátem :slight_smile:
12. únor 2014 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sofinulik jo tihleti zmlsaní chlapi, to je děs.. mám kamarádku, a její chlap nejí zelí, knedlíky, rýži... to je teprve dilema s vařením..
13. únor 2014 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
my dnes měli dojídat rizoto, ale malá skuhrá, že jí bolí v krku.. asi angina.. tak jsem udělala kvůli ní našlehanou brkaši a k tomu jen nakrájená rajčátka a ona si dala tři lžíce a zase spí..mudra má dovolenou, krčařka taky, abych ji táhla do špitálu na orl, to nemám to srdce.. ale asi mi zítra nic jinýho nezbyde. nebo pojede tatínek..dneska je do večera v práci.. :confounded: :confounded: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
k večeři jí asi udělám pudink.. krupičku měla včera.
13. únor 2014 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek