Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

edeltraut
1. čer 2014

My dnes máme pečené kuře s bramborem a omáčku "co dům dal" s rýží 🙂

nika_z
4. čer 2014

Včera hummus & tapenáda na celozrném chlebu s vejcem

http://zezahradydokuchyne.blogspot.cz/2014/06/h...

sofinulik
4. čer 2014

@baca nejdu ti odpovedet proc to tak je 🙂 protoze to nevim, jen ti chci rict, ze normalne jsem vdzycky varila ryzi, v pohode, byla ok, jakakoliv znacka, a od jisteho casu za bozinka neuvarim dobrou ryzi....bud je to blato, bud krupe....fakt nevim....vykaslala jsem se na to a od te doby vari u nas ryzi jen manzel, tomu to jde vytecne 😖 jinak vse ostatni varim ja, vsechny jidla, jen ta ryze mi teda vazne nejde do hlavy.....

punky
4. čer 2014

tempch s cibuli a cesnekem,jahlovo ryzovi knedlik,zadelavane zelicko 😉

pusolamy
4. čer 2014

květákové placičky s bramborem a pokud manzel sezene okurek tak okurkovy salat 😉

lucifereeek
7. čer 2014

vývar s játrovou zavářkou, králík s rýží, salát a ořechové rohlíčky

me79
7. čer 2014

Čínské jarní závitky a vepřová zebirka v medovo chilli marinade

jennifer
7. čer 2014

zeleninové rizoto s okurkovým salátem.

rizoto na 2 porce: 100 g syrové rýže,150 g žampionů,1 cibule,200 g mražené zeleniny,sůl,pepř, zeleninový bujon bez soli,40 g sýra 30%

cibuli nakrájíme na kostičky, žampiony na plátky, osmahneme na pánvičce, jakmile jsou žampiony měkké přidáme mraženou zeleninu, rýži, sůl,pepř, bujon,vodu, podusíme do měkka, posypeme sýrem

blahova_andrea
12. čer 2014

květáková polévka, těstovinový salát s masem a zeleninou, třešňový koláč

domca89
12. čer 2014

brambory, pečená vepřová krkovice s kyselím zelím. K tomu rajčatový salátek.

chris_n
12. čer 2014

vepřová plec na kostičky s cuketou, mrkví a tyniánem. K tomu Kus kus. Dala bych tam i papriky, ale kojím.

marie_anna
12. čer 2014

Rýžové nudle s pórkovo-tuňákovou omáčkou, cuketový krém.

sarkar
12. čer 2014

@chris_n zaujalo mě to o kojení - při kojení se nesmějí papriky? Já už teda nekojím, ale když jsem kojila resp. odstříkávala, tak jsem je myslím jedla normálně...

chris_n
12. čer 2014

@sarkar no nemely by se prý

kammka
13. čer 2014

@sarkar snad kvůli nadýmání.. já je nemohla ani rozvařený v leču.. a ani rajčata..

eevvaa
13. čer 2014

bramborová kaše, uzené a rajčátka 🙂

kammka
13. čer 2014

u nás stále dietně..
pondělí : dojedli jsem rajskou
úterý : rybí filé na vodě, brambor, vařená zelenina
středa : hic na padnutí, pouze těstoviny, sýr, kečup
čtvrtek: dietářka nebyla doma, kuřecí kousky, rýže, sledkokyselá omáčka (v lidlu nyní za dvacku sklenice), k večeři rozpečené rohlíky se sýrem a šunkou, jahodovo-tvarohový dort se želatinou - Toník má dnes svátek, tak jsme to oslavili dřív, než odjela babi
dnes: to co včera v bleděmodrém, jen zelenina a kuřecí maso vařené ve vodě a omáčky jen lžíce do celé várky, tatínek je doma, tak i polévka _ rajská z rajčat v plechu, už aby byla čerstvá a naše 🙂

večeře poslední dobou řeším na studeno, dcera má stravu bez tuku a s omezením cukru, takže chleba, nízkotučný tvaroh, pomazánky a zelenina...nesmí ani vajíčka, luštěniny, z vývarů cedím po vychlazení každé očko tuku..

na víkend asi vyndám hovězí líčka a budem mít dušená na vodě buď se šťouchaným bramborem, nebo tarhoňou..

wildy
13. čer 2014

Tvarohové knedlíky s jahodami a včera vepřové plátky v hořčicové omáčce a brambor. A zítra asi gulášová polévka a tortily, večer něco na grilu.

lucifereeek
14. čer 2014

dnes guláš z trouby, zítra zelňačka, plněná kuřecí roláda s rýží, ledový salát

kammka
15. čer 2014

tak nakonec včera treska na vodě, brambor, špenát a zelenina, potom jsme jeli na jahodobraní, měli jsme kynuté knedle s tvarohem a cukrem, večer grilování u kamarádů: maso, zeleninka
dneska oběd bramboračka, hovězí líčka na zelenině a tarhoňa.. až se malej vzbudí, jedem ke kamarádce na kafe a co k večeři, to asi vymyslím , až tu bude jekot hladových tygrů..

maybe72
15. čer 2014

...u nás dnes výborné rizoto (musím si ho pochválit, fakt se povedlo... 😉 ), plný pekáč Himalájí a mlsná miska (piškoty, pudink, ovocný tvaroh a jahodová kašička) ke svačině ... a mají mít ještě hlad! už víc nedostanou a vařím až zítra!!!! 😀

krabice1983
18. čer 2014

Po dlouhé době přispívám.
Dneska u nás gulášová polévka+zapékané těstoviny s kuřecím masem
Večeře zeleninový salát s kuřecím masem s bílým jogurtem

Kluci mají teď rádi zeleninové salaty 😎

ivonapop
24. čer 2014

Hovězí s kunovjankou, rýže nebo těstoviny

punky
25. čer 2014

sojove platky na korenove zelenine jahlovo-ryzovy knedlik.dezertik horke ovoce s kremem vse vagan 😉

edeltraut
26. čer 2014

Po- pečené kuře a "šup, šup" polévka, út - těstoviny s pečeným kuř. masem a játry, st - pstruh na másle a hovězí steaky, čt - pečená vepřová žebra a hráškový krém, pá - nejspíš rajská 🙂

granda
26. čer 2014

dneska,,, sekaná a brambor,,, na zítra španělák a rrýže,,, polévky mám na celý víkend.. jen budu měnit zavářku...

edeltraut
1. črc 2014

Včera - žemlovka a zeleninová polévka, borůvková bublanina, dnes svíčková s knedlíkem, rajská polévka s těst. rýží, perník, zítra pečené kuře s bramb. kaší, hovězí vývar. Ve čt. nejspíš rozlítaní ptáčci a v pátek budou kuřecí řízky 🙂

kammka
1. črc 2014

salmonela konečně negativní, takže včera k večeři koprovka, dnes jsme ji dojedli k obědu s malým, k večeři rohlík s něčím, chlapovi asi udělám knedle s vajíčkem,holčička není na noc doma, zítra snad kuře na paprice s těstovinama, k večeři palačinky - to už tu holčička bude 😉 , čt+pá nebudem doma ani my s malým, až na večeři, tak na čt snad zbyde kuře na paprice, pátek nevím... sobota kuřecí řízky s kaší a v neděli buď scíčková nebo kachna, podle toho, jestli budou brambory na knedlíky od kamaráda sedláka..a konečně si dáme naši oblíbenou čočkovou polívku

o víkendu tu byli tchánovci a tchýně mi pochválila nový účes a prej bych mohla ještě zhubnout 😀 no jako bych to nevěděla..prej není třeba extra cvičení, někde vyčetla, že stačí chodit denně 4km 😀 😀 😀 ještě by mi mohla poradit, kdy si mám ty čtyři killáky ostrou chůzí dát.. třeba při měsíčku s čelovkou by to šlo, pokud by se můj muž vzbudil, když vedle něj řve dítě 😀 😀

sofinulik
4. črc 2014

predevcirem koprovka s bramborem a vajickem......deti jedli se mnou a zalizovali se 😅 a jelikoz toto jidlo manzel neji, on mel brambor a veprove platky zapecene v janskem skle (naklepane v strouhance, obalene ve vajicku a narychlo opecene, dat do zapekaci misy, podlit a dusit) mam tohle jidlo hrozne rada, to maso se pak uplne rozpada jak je mekkoucke 😝
vcera jsem delala pecene kure s jatrovou nadivkou (kure i jatra v akci v Albertu 😀 ) a ryzi basmati a jeste jsme meli bramboraky 😎
dnes Sofca ma rajcatovou s hvezdickama, Tobik sklenicku, ja kulajdu, pak je jeste vetsi půlka toho kurete s ryzi, zeleninovej salat
a dalsi dny nevim 😝

berynka
4. črc 2014

Jahodové a malinové kynuté knedlíky jsou právě hotové, o víkendu krkovice steak a hranolky plus nějaký salát 😉