• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. ledna 2017 
Česnekovo-zeleninová polévka, čínské kuřecí placičiy a vařené brambory
12. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamarika Mohla bych poprosit o recept na ty placičky? :slight_smile:
14. črc 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl je to úplně jednoduchý :wink: Vezmeš 2 větší kuřecí prsa (je to tak pro 2 dospělí a dítě) a nakrájíš je na malé kousky (dělá se to lépe opravdu z malých), smícháš s najemno nakrájenou středně velkou cibulí, lžící solamylu, 1 vajíčkem, lžičku sójové omáčky. A necháš alespoň 2 hoďky uležet a pak na rozehřátém oleji uděláš placky cca jako dlaně a osmahneš z obou stran.
Já ještě do směsi přidávám špetku grilovacího koření nebo kari nebo červené papriky pro chuť a trochu nastrouhaného sýra. Moje mamka přidává ještě na jemno nasekaný pórek. Můžeš dát třeba i lžíci hořčice. Fantazii se meze nekladou :wink: je to fakt bašta i třeba jako pohoštění s chlebem :wink:
14. črc 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lamarika Jé, to znám jako cikánské řízky. S kari :slight_smile: Ale děkuju!
14. črc 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinakl každý tomu říká jinak :grinning: Je to hodně známé :slight_smile:
14. črc 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes pečené kuře s bramborem a zítra domácí pizzu alá Pohlreich a kulajdu :slight_smile:
14. črc 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějaký dobrý recept na vepřovou panenku? Mám v plánu ji celou naložit (nevím do čeho) a pak asi v kuse upíct. Nevím zda jen tak nebo v alobalu.
16. črc 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul asi bych jí ještě zabalila do slaniny aby zůstala co nejvíc šťavnatá :slight_smile:
17. črc 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Plněná krůtí kapsa s listovym špenátem a žampiony, gratinované plátky brambor a cukety s cibuli a parmezanem a zapecena rajčata pod grilem sypana strouhankou s bazalkou. Jako dezert broskve dusene na víně s kopeckem šlehačky.
17. črc 2014 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
karbenátky s brambor. kaší + okurkový salát
19. črc 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes filé na másle,brambor a spařená zeleninka...a na zítra mám vytáhlé kuř.maso,ale ještě nevím co s tím :unamused:
19. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vepřové na hřibkách, opékané plátky brambor s bylinkami, a dip z bylinek, česneku a zakys.smetany
19. črc 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jen brambory ve slupce a volské oko, byli jsme celé dopoledne venku. Zítra budou karbenátky a kuřecí vývar.
19. črc 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dnes hrstková polívka, meruňkové knedlíky, na odpoledne zeleninový salát s balkánským sýrem, vychlazený meloun :wink:
20. črc 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pórková polévka, kuřecí kapsa, hranolky a večer ještě jalbečné řezy
20. črc 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamarika zkus ještě obdobu :slight_smile: nedávej sojovku, jinak stejně. Ale nastrouhej sýr. Dělám to kvůli malé i bez cibule občas, nebo část jen. JInak dávám tam špetku taky jak ty tam sladké papriky.
Fakt to je dobré :slight_smile: A nepřipéká se to.
20. črc 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes kuřecí steak a cuketa na el. grilu, zítra hrachová kaše a bulgurové karbanátky.
22. črc 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninová polévka a palačinky
22. črc 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajská polévka s těstovinami, lečo s vejci a chlebem
26. črc 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuketa plnena mletym masem, brambor v pare
26. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lívance s borůvkami a šlehačkou, rajčatovo-cuketová polévka
26. črc 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí řízky s bramborovým salátem a jako dezert domácí pribiňák s angreštovo rybízovou omáčkou
26. črc 2014 v 15:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařím právě poslední jídlo tohoto týdne, jsem ko, zítra hrášková nebude, děti si vařily dnes na ohni a s množstvím polévky to přehnaly, tak ji budou mít k obědu.. místo pizzy byly lívance se skořicovým cukrem a dnešek jsem prohodila: na zítra dělám guláš a dnes byly špagety :wink:
příští týden jedu s dětma na chatu s kamarádkou, prej mi zakážou vařit, bude se jen grilovat :slight_smile:
27. črc 2014 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
hovězí vývar, hovězí maso s mrkví a bramborem
30. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pečené kapie s balkánem, tymiánem a česnekem. s rýží
30. črc 2014 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska mexický guláš s kukuřicí a hráškem, k tomu rýže, sypané parmezánem, pro syna bez. Zítra chci dělat špenátovou polévku s krutony, už jsem ji dlouho nedělala. poradíte recept, aby chutnal i tříletému? Špenát miluje, takže v tom by problém být neměl.
5. srp 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hovězí vývar a pastiňákové placky s bramborama
5. srp 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme obědvali čočku s balkánským sýrem, na večeři bude zapečená treska a na zítra vařím kuře na paprice zahuštěné ovesnými vločkami.
http://www.recepty.cz/recept/dokonala-cocka-s-balkanskym-syrem-18720
http://www.recepty.cz/recept/zapecena-dietni-treska-17709
5. srp 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja mela vcera embryotransfer :slight_smile: tak dnes varil manzel ovocne knedliky :slight_smile:
5. srp 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeleninovou polévku, kuřecí plátek se šťouchanými brambory
5. srp 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek