• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
Pritel dostal chut na fazole a ja je nejim. Takze dneska bude dvoji obed. On fazole a ja mam chut na smazak s hranolkama pecenyma v troube. A asi udelam okurkovy salat. Uz dlouho o nem mluvime a jeste jsme si ho nedali
26. črc 2015 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvova polevka a na veceri do restaurace :grinning:
26. črc 2015 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, vím, že to sem úplně nepatří, ale je vás tu dost, tak třeba někdo bude vědět. Neznáte www.smakujto.cz?
28. črc 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bude šoulet a zeleninový salát a ke sváče trhanec se švestkovou omáčkou.
29. črc 2015 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kuřecí směs po mexicku s rýží.. A k čaji Řezy z Hery :slight_smile:
29. črc 2015 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
špenát s bramborem a vajíčkem :wink:
29. črc 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
veprove platky, horcicna omacka, a asi ryze. Rybizove muffiny. K veceri bramborak z brambor a cukety :wink:
29. črc 2015 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čínu s tofu, oba to z manřou milujeme. ;)
29. črc 2015 v 09:23  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
vepřový plátky s brkaší + upeču buchtu s tvarohem
29. črc 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera psenicne placky plnene kurecim, paprikou, rajcetem, cibuli a syrem, ve zkratce proste tortilla:grinning: dneska a zitra neco z mleteho - bolonske spagety a masove kulicky s br. kasi.
29. črc 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasanka033 jeee, nebyl by prosím recept na tortillu?
29. črc 2015 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eri, slyšela jsem o Šmakujto nedávno a jeden balíček si objednala, tak uvidím :slight_smile: V podstatě se jedná o měsíční zásilku kvalitních delikates, které v krámech běžně neseženeš. Jsem tedy zvědavá, co mi přijde.. :wink:
29. črc 2015 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninusch jasne, ale neni v tom nic kulinarskeho :grinning: ta placka byla koupena v bille, v sacku byly 4, ale da se to koupit fakt vsude. na panev jsem dala cibuli, k tomu kousky kurecich prsou, koreni dle libosti a toho, co mas doma, ja dala sul, pepr, sladkou papriku, grilovaci koreni a koreni na kure. k tomu prihodit nakrajenou papriku a rajcata a mezitim v troube na chvilku rozehrat ty tortilly (kdyz je tam nechas dyl, tak ztvrdnou). nekdo to rozehrejva na panvi, nekdo je zamota vsechny najednou do alobalu a da na chvili do trouby jen prohrat. na rozehratou placku jsem dala jeste platek syra, zasypala smesi z panve a prehla a mnaaaaam:slight_smile:
29. črc 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes cuketovy nakyp a rajcatovy salat
29. črc 2015 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
...u nás dnes květákový mozeček, brambory a zeleninový salát, ke svačině meruňková buchta s drobenkou a tvarohem... už mi to tu všechno voní, doufám, že i na mě něco zbyde :wink:
29. črc 2015 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pomnena dobrý den, prosím jak děláte cuketový nákyp? děkuji :slight_smile:
29. črc 2015 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bude hamburská a HK....
29. črc 2015 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pečené kuře s cuketovou nádivkou a bramborem. Okurkový salát (domácí okurky z balkonu :slight_smile: ) a vývar z kuřecích kostí.
29. črc 2015 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí řízek, nové brambory a k večeři mám cuketu a brambory :slight_smile:
29. črc 2015 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ježiši to zní úplně fantasticky. Asi je brzy udělám :slight_smile: Moc díky :slight_smile:
29. črc 2015 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninusch je to fakt dobrota a hlavne rychlovka:slight_smile:
29. črc 2015 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My si doma daly skvělou zeleninovou polévku s paprikou. Recept jsem brala tady https://www.receptynakazdyden.cz/recept/zeleninova-polevka-s-paprikou kdyby měl někdo zájem také ochutnat. Určitě za to stojí :wink: jen poradím, my si tam místo Knorr bujonu zeleninového dali ten hovězí, abychom tam dostali trochu chuť masa, ale dobré jsou všechny jejich bujony, zeleninovým to rozhodně nezkazíte :wink:
29. črc 2015 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska cuketové bramboráky a masová směs
29. črc 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ty_na cerpala jsem z techto stranek , http://www.labuznik.cz/recept/labuznicky-cuketovy-nakyp/ je to vskutku lahudka a rychlovka-nejvic casu zabralo samozrejme strouhani :sweat_smile: Je dobry teply i studeny
29. črc 2015 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes dusena mrkev s rozmarynem,brambory. dezert rybizova bublanina
30. črc 2015 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Langoše. :slight_smile:
1. srp 2015 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes dorazila tchýně :grinning: , takže polévka z květákových listů s kořenovou zeleninou, vídeňský bramborový salát a kuřecí řízek a na odpoledne jsou sluníčka z listového těsta plněná jablky se skořicí.
1. srp 2015 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuře na červeném víně :grinning:
1. srp 2015 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramborový guláš s houbami....chléb
1. srp 2015 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska doslo na ty masovy koule a brambory:slight_smile:
1. srp 2015 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek