Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

dendy88
25. únor 2016

kvetakove placicky , brambory

lullli
25. únor 2016

Kapustová sekaná podle Anuše Kejřové s bramborovou kaší s cibulkou a kyselou okurkou.

misao
8. bře 2016

Zelňačka 🙂

medved09
8. bře 2016

losos na grilu, dušená zelenina, bramborová kaše s dýní

kuliseks
8. bře 2016

Směs salátů s kozím sýrem a medovo-citronovou zalivkou plus pecivo (ne domaci🙂)

sedmiteckas
8. bře 2016

Rizoto se zeleninou a tuňákem

lullli
9. bře 2016

Česnečka a koprovka z ovesného mléka s bramborama a vařeným vajíčkem.

zlatkavlk
9. bře 2016

Bramborové gnocchi s listovým špenátem ve smetanové omáčce 🙂

martunecka
9. bře 2016

Testovinový salát se zeleninou - rajče, paprika, okurka a balkánský sýr. Na spojení 2 lžíce majonezy 😉

kaculka2014
10. bře 2016

My máme dnes doma mleté maso ala pštrosí vejce a kaši ,kuřecí vyvar s nudlemi 🙂

jankavranova
10. bře 2016

Bramborové noky ve smetanovo-žampionové omáčce 😉.

martiniquest
10. bře 2016

Buřtguláš 🙂

victress
10. bře 2016

@misao můžu poprosit o recept na tu náplň? díky

ladie
10. bře 2016

Kuřecí vývar s nudlemi a bramboráky 🙂

kika_21
10. bře 2016

Žemlovku.

victress
10. bře 2016

@gajuska86 prosím o recept na ten hermelín v bramboráku, díky🙂

salot
10. bře 2016

@kjajule taky jsem na dušené zelenině, zakapané olivovým olejem a zasypané sýrem🙂

hani1234
10. bře 2016

Koprovka 😀

barulina
10. bře 2016

Cocka na kyselo

marki00
10. bře 2016

Zapecene brambory s ruzickovou kapustou a domaci klobasou🙂

eimmy
10. bře 2016

dnes: pstruh na citronech s bramborem v troubě a salátem s polničku a rajčat
včera: kuřecí kostky na paprice dušená rýže
úterý: dušená mrkev, brambor v troubě kuřecí filety na citronech
pondělí: hrachová kaše a párek, cibulka, kyselá okurka
zítra: domácí sekaná, bramborová kaše, rajčatový salát

misao
10. bře 2016

@victress namarinovala jsem vepř. kýtu, cibuli a papriku v koření s trochou oleje, orestovala na pánvi a plnila do tortil. Takhle jsem dělala i kuřecí verzi 😉 Zeleninu jsem dávala zvlášť.

lullli
10. bře 2016

Brokolicový mozeček s bramborovou kaší.

ladyhacek
10. bře 2016

kupované grilované kuře a žebra ať prý nic nemusím 🙂 >jinak včera a předchozí dny - mám pár typů:
placičky z červené řepy > syrová se nastrouhá, přidá se vajíčko, koření (sůl, pepř, tymián) lžící se udělají hrudky > a následně placičky na pečící papír a pečete cca 20 min při 180°C podáváme spíše se saláte, ale jde i bram.kaše
červené rizoto a kuřecí vývar (rýže vařené ve vývaru ze stehen, červená paprika a obrané maso)
játra na pánvičce a hranolky v troubě

lullli
11. bře 2016

Zeleninová polévka co dům dal (cibule, česnek, kousek porku, mrkev, zbytek kapusty, kousek bílé ředkve, zbylé nožičky od žampionů, mražená kukuřice s hráškem, kuskus, lžička misa a polévkové bylinky).

zlatkavlk
11. bře 2016

Dneska dojídáme kantonské kuře s rýžovými nudlemi, zítra bude pečený králík na cibuli, asi s bramborem...

majkylove
11. bře 2016

@zlatkavlk to kuře jste dělala doma?můžu poprosit recept? 😉

majorelle
11. bře 2016

dneska špagety s čedarovou omáčkou, zítra budou plněné papriky s rajskou 🙂

zlatkavlk
12. bře 2016

@majkylove ano, dělala jsem to podle čínské kuchařky, ale je to taková kuchařka přizpůsobená na české poměry, řekla bych 🙂
Asi 600g kuřecího masa se nakrájí na kousky, obalí se v misce ve směsi 2 lžic solamylu, 1 celého vejce, soli a trochou vody. Mezitím se horkou vodou spaří na nudličky pokrájené menší čínské zelí. Nakrájí se bílá část pórku na kolečka. Maso i s těstíčkem zprudka se opeče na pánvi, když je skoro hotové, přidá se pórek, kousek chilli papričky dle chuti, čínské zelí, vše se podlije trochou vývaru a dusí se do měkka. Poté se přidají cca 2 lžíce kečupu, 4 lžíce sojové omáčky a trochu citronové šťávy. Vzhledově to třeba pro mě úplně vábně nevypadá, ale chutná nám to, tak snad bude i vám 😉

martina468
12. bře 2016

Karbanatek,peceny brambor