• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Levné jídlo - aneb šetříme společně

9. ledna 2017 
když nemáme chuť na maso, nebo nejsou peníze či je prázdná lednička milují děcka
bramborové řízky:
oškrabané syrové brambory nakrájet na max.0,5 cm plátky
obalit v trojobalu
osmažit (velmi pomalu.)
výborné v létě s okurkovým salátem , v zimně s mlékem
cena dle ceny brambor max. 15 kč

špagety s masem
kousek mletého masa cca 30 dkg
rajský protlak
2str.česneku
cibulka
sůl, pepř,kmín
vývar (nemusí být)

na zpěněnou cibulku dám kmín, pak přidám maso a nechám ho restovat, dokud není úplně bílé.
přidám protlak, vývar (trošku )a dusím..
cca 15min.
pokud je šťáva hodně řídká, zahustím záklechtkou z vody a hl.mouky
k tomu špagety a sýr....
cena tak 40 Kč pro 4čl. rodinu

jinak těstoviny kupuju v Lidlu, jsou kvalitní , nerozváří se a balík stojí 10-12 Kč Zelené (jsou srovnatelné s těmi,co si vozíme z Itálie)

jinak když koupím mleté maso (78Kč/Kg) udělám sekanou.
pokud mi zbydou např. 2 - 3 plátky , pro rodinu je to málo, udělám rizoletky

zbylou sekanou rozmačkám ,
usmažím neslazené palačinky
na to dám trošku sekané,
obalím v trojobalu a osmažím.
s bramborem nebo kaší je to moc dobré...

jinak využívám veškeré zbytky masa a jiného a dělám pomazánky.

na jaře těstovinové saláty

těstoviny
zeleninu dle chuti a toho ,co doma je
případně sýr
dresink - trošku majolky nebo bílého jogurtu sůl, pepř, a šťávu z pomeranče (skvělá chuť)

náklady max. 30kč pro 4 lidi na 2 dny
9. led 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@rennca taaak a ted jdu delat ty am brambory :grinning:
9. led 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut jj to mám také ráda:slight_smile:
9. led 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem narazila a hned zkusila na toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=24843, cena určitě do 100,- a to nám i zbyly dvě porce na zítra :slight_smile:. Jsou fakt dobrý, dělala jsem s br. kaší.
9. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nás bylo rychlé a levné jídlo ze zbytků, třeba na večeři, knedlík s vajíčkem, k tomu okurek, kečup, tatarka - cena tak 20Kč
10. led 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, myslím, že má pravdu @Ofelieee. Nekupovat polotovary a různé "vychytávky" v podobě předvařených potravin.
Bujóny, hotové jíšky jsou dle mého názoru jen tahače kaček z peněženky.
Těstoviny z Lídlu jsou dobré, ráda tam kupuju i rýži Basmati za 24 kč a bílé jogurty Pilos, které vyrábí Holandia (jen některé) a hlavně vařit tak akorát, aby se nic nevyhodilo. V jednoduchosti je krása, takže takové brabory pečené se smetanou - výborné :slight_smile: Polívky, bramborové placky, bramborová omeleta....
Přestala jsem kupovat sušenky a další blbiny, které ve finále nikomu nechybí, když se upeče dobrá bábovka :wink:
11. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
tady sem nasla stranku na fb na levny jidla, neco vypada dobre, neco hur a neco me fakt zaujalo :slight_smile:
http://www.facebook.com/Recepty24
12. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
14. led 2013 v 19:25 • olimalak
Ahoj, super téma :slight_smile: . Přidávám zatím k omáčkám "naši" petrželkovou:
http://spetulka.blogspot.cz/2012/08/petrzelkova-omacka.html
A nebo na svačiny levnější domácí verze pribiňáku:
http://pucikov.blog.cz/1006/domaci-pribinacek
Ty adresy jsou dva moje blogy, v receptech je tam víc typů, něco dražší, něco levnější, tak třeba pro inspiraci... Ceny si netroufnu odhadovat, ono taky u většiny surovin záleží na sezóně, místě, odkud jste...
15. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Šetřit se dá. Dnešní svět se rozmazlil. Podívejme se dozadu... Třeba prosté jídlo: Brambory s cibulkou a k tomu kyška či mléko. Nedali byste si? A náklady na to, levné. Že toto nemůže dítě? BRambory s domácí zavařenou řepou, nebo s vařenou nastrouhanou mrkví (záleží jen na inspiraci), k tomu místo kyšky či mléka pyré nebo přesnídávka z ovoce. S manželem jsme mladí, máme dvě děti, a bydlení? Pouze v nájmu. Platíme za něco co není naše a ani nebude. Řekli jsme si dost! Našetříme si na své vlastní bydlení, takže jsme začli šetřit i na obědě. K tomu mě jako mámu přimělo i to že: každodení přísun masa není zdravý. Takže vařím tak abychom ušetřili, a najedli se. Dětičky mám malé takže těm vařím zvlášť. Jinak pár tipů na nějaké recepty:

Bílá kyselice množství si určete sami podle své potřeby:

Kysané zelí (1 menší sklenice, nebo v sáčku) v hrnci zaleju vodou (přidám kmín- pokud není zelí ochucené) a dám vařit, do rendlíku oškrabu a nakrájím na kostičky 2 střední brambory , osolím. Až jsou brambory měkké vleju je do zelí, zamíchám. Podle toho jakou chci mít konzistenci a i množství doleju vodu nebo mléko. Poté pokud je potřeba zahustím (do vody nebo mléka dám 2 PL hladké mouky. Na závěr rošlehám 1 vejce. Mohu přidat do polévky lžíci másla. Já používám většinou mléko, ale stalo se, že mi došlo, a já nemohla odběhnou do obchodu, tak mi nezbylo nic jiného než dát vodu, a také se jedlo. Každý si může ochutit dle sebe.

Dá se i část zelí odebrat. A z toho si můžete udělat salát: Zelí kysané, mrkev nastrouhaná na jemném, a smíchat s jogurtem bílým nebo zakysanou smetanou, nebo majonézou, tím co vám zbylo. Na večeři s pečivem, také dobré.

Pokud Vám zbyde knedlík: Na cibulku přidejte knedlík na kostičky, po osmahnutí přidejte vejce (Můžete vejce nadstavit mlékem), sůl. A hotovo. K tomu okurka, nebo nějaká zelenina. Můžete tento recept zdokonalit salámem, pažitkou,...

Mrkvová omáčka s hráškem, či bez, špenát, játrová omáčka, polévky zeleninové, česneková, bramborová, a spoustu jiných. Stačí najed na nějaký recept, a říct si co by ten recept mohl postrádat, a levný recept je na světě :slight_smile:.
15. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Portugalská polévka (40,- Kč za pořádný hrnec)

Kuřecí skelety 4 ks
Bobkový list
Červená paprika sladká - koření
Sůl
Těstoviny
Mouka
Mléko nebo šlehačka
Olej

Uvaříme skelety, vývar slijeme a odložíme bokem, ze skeletů obereme maso. Do velkého hrnce dáme trošku oleje, rozpálíme a přidáme hodně papriky. Lehce promícháme, nenechávejte to tam dlouho, ať ji nespálíte, to by zhořklo. Přihoďte to obrané maso, chviličku míchejte a pak zalejte vývarem. Přihoďte bobkový list, přiveďte k varu a chvíli vařte, maso se musí rozpadat. Pak vyndejte bobkový list, přidejte těstoviny a vařte je do změknutí. Na závěr přisolte a zahustěte moukou rozmíchanou ve šlehačce či mléku. Je to polévka ala kuře na paprice a my ji zbožňujeme...
17. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lomanta Co takhle luštěniny, jako čočka na kyselo?
20. led 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabicka1 Jo, to jednou do roka s odporem sní :grinning: ale častěji to neprojde :angry:
20. led 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lomanta Možná reklamovat u tchýně, nebo ať ti předá recepty a dodává maso,když ho tak naučila. No nezávidím :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@petapete pribináček dělám a má velký úspěch, opravdu o dost levnější varianta, když mám doma tolik jedlíků :wink:. Manža tedy tvrdí, že je to spíš "Bobík", ale v lednici se nikdy dlouho neohřeje :wink:.
Přidávám recept: Fazolový guláš - 300g fazolí, 2 cibule, 2 lžíce oleje, 1 lžíce hl. mouky, česnek, sladká mletá paprika, mletý pepř, kousek masoxu, sůl.
Předem namočené fazole uvaříme doměkka. Na oleji zpěníme cibulku, zasypeme mletou paprikou a moukou, zalijeme vodou, rozšleháme a povaříme. Do zahoustlé omáčky přidáme fazole, ochutíme česnekem utřeným se solí, přidáme kousek masoxu, pepř a ještě povaříme. Můžeme podávat s opečenou pokrájenou uzeninou. Jíme s chlebem a má velký úspěch :wink:
21. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ýuuuuiuiuiiiiiiiooooiáýtztlnmnjuuiuuiiuttewqa\
24. led 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut můžu se zeptat, jak děláte toho pribináčka? Pokud je bez pudingu, mohla byste mi prosím napsat recept? Děkuji moc.
24. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula - já kdysi zkoušela dom. Lipánka, takže přesně podle jeho složení - tvaroh, smetana, cukr (děláme si domácí vanilkový). Poměry je potřeba vychytat, každý tvaroh je jinak tučný.
25. led 2013 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petkula Já teď dělám z pudingu, je ho víc :grinning:. Ale jinak dělám podle tohoto receputu: http://www.recepty.cz/recept/domaci-pribinacek-9347 :grinning:
25. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marrei
@edeltraut díky, asi ho nakonec zkusím tak, že vyšlehám šlehačku, smíchám s tvarohem a dochutím vanilkovým cukrem. Nemám totiž ráda puding.
25. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petkula on tam ten puding není vůbec cítit, ale já ho zase můžu, tak jsem třeba "zaujatá" :grinning:
25. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut anebo jsem já zaujatá proti pudingu :slight_smile:
25. led 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee teda vy si jíte... tady u nás na vsi jsou takové věci jako červená čočka, jáhly a podobně pěkně drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jediné, co se vyrovná ostatním obchodům, je maso. Pro zeleninu jezdím prakticky zásadně do Lidlu, ale musím si někde vždycky vypůjčit auto, neboť je tenhle obchod mezi vesnicema, tzn. s dětma výlet na dobré 4 - 5 hodin.
27. led 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to pěkná prasárna, ale naučila jsem se dělat kvůli množství zelí se zápražkou a na pečené prasátko libový bok. Tady mívají dobrý, tuk jen pod kůží a tu slupne taťka :slight_smile: To jsme dnes měli, a bramborové knedle ze zbylých brambor. Až to sníme, budou zapečené těstoviny se špenátem. Špenátový protlak z Lidlu - 7,90 a je bez vody, tři cibule, pytlík těstovin, tři vejce rozkvedlaná s trochou mléka. A také si uděláme masové kuličky v rajské omáčce s rýží, což je místo plněných paprik, kluci mi tepelně upravenou papriku nejedí.
27. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím napsat, že nám více chutnal pribináček bez pudingu a je rychlejší, což je další plus :slight_smile:
27. led 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, ak vam zvysil knedlik( z kysnuteho cesta) tak ho ohrejte na pare abo v mikrovlnke okvapkajte maslom na to dzem a granko a voilaaaa buchty na pare:slight_smile:
Ak ostali od obeda varene zemiaky tak pridat polohrubu muku vajce cukor , urobit cesto nasulat sulance ako noky a povarit vo vode, granko, mak orechy dzem abo na slano vajce kys.kapusta a podobne:slight_smile:
27. led 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tremonti u nás se sladký jedí jedině palačinky, nebo cokoli s jablky - štrúdl, linecký koláč a podobně. Se sladkýmy knedlíkama by mě vyhnali :grinning:
27. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky, super téma :slight_smile: , neustále přemýšlím jak jíst slušně a ušetřit, docela často dělám žemlovku, buď koupím levnější jablka v obchodě nebo dostáváme od babičky a nejlepší je z trvrdých rohlíků namočených ve mlíce, přidávám do něj žloutek nebo dva, dle množství :slight_smile: a ještě častěji máme různé variace brambor a vajíček
27. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ani jsem nečekala, že se to téma tak chytne, ale upřímně jsem za to moc ráda a byla bych ráda, kdyby neupadlo v zapomnění a stále zde přibývaly recepty. :wink:
28. led 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Párek (,točeňák´) s volským okem a br. kaší (chlebem),
osmažený chléb ve vajíčku natřený hořčicí a navrch nakrájená cibule,
šumavská topinka - topinka, vajíčko, nastrouhaný aidam,
cmunda,
krupicová kaše (manžel je na maso, ale kaši miluje :slight_smile:,
palačinky, lívance, vafle,
29. led 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek