• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Petr Fořt - Aby dětem chutnalo. Četli ste?

13. listopadu 2012 
@kali.kal Bataty jsou super, jsou moc chutne, moje deti je maji rady. Jsou vyborne i pro dospele- treba zapecene spolu s brambory. Bataty maji lahodnou chut neco mezi bramborem, dyni a sladkou mrkvi.
16. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petka80 Avokado jsme zkouseli, obcas to snedla, obcas ne, je ale tezke najit opravdu dobry plod- tak akorat zraly, ne prezraly nebo tvrdy a nedobry. I kdyz doma po par dnech trochu dozraje. Nelamu si hlavu s receptem, dloubeme to lzickou primo z pulky avokada a pak zasadime pecku- vyrostlo mi male avokado, resp. hruškovec přelahodný (Persea americana Mill.) - pochazi se Stredni Ameriky a Mexika :slight_smile: Jo a zbytek necham na druhy den nebo dojime s manzelem.
16. říj 2012 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Výborná diskuze. Já tuhle knihu mám právě před sebou,studuji ji,ale problém je v tom,že je půjčená z knihovny a už ji musím vrátit. Takže ted nevím...oskenovat ji,ale no není ono,kniha je kniha a tak se ptám.....neprodává někdo tuto knížku- BIO A DÍTĚ,Jaroslav Fořt? Google mi žádnou bazárkovou nenašel :frowning2: Děkuji za případné nabídky! Veronika
13. lis 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek