Vyzkoušené recepty pro batolata

fifa79
13. říj 2010

Ahoj holky,
ráda bych vás poprosila o vložení svých vyzkoušených receptů pro vaše batolata(ingredience+ postup).Mě nějak dochází inspirace a myslím,že to bude přínosem i pro ostatní.Předem moc děkuji. 🙂

efea1986
13. zář 2015

maminky, jak by jste prosím připravili červenou řepu?pro 7měsíční mimčo?

pecora
13. zář 2015

Dobra je pecena v troube nebo jen na pare. Davam dohromady s necim "sladkym" jako je mrkev, batata nebo dyne 😉

marketa11112
13. zář 2015

ja delam ted zeleninu tak, ze dam varit polevku pro nas -- třeba kureci vyvar, pridam vic zeleniny... po uvareni odeberu zeleninu, vyvar i kousek masa a rozmixuji tycovym mixerem... před podanim pridam malicko masla , testoviny, ryzi, brambor... nebo davam jen tak... nekdy bez masa a pridam zloutek....... jinak většinou davam mrkev, celer, petrzel, brokolici, ted jsem zkusila i cibuli... mam v planu kapustu...

susanne88
13. zář 2015

Super nápad na založení této skupinu...🙂

loc
3. říj 2015

Ahoj, chci se zeptat na nejaky dobry recept na placicky, ve kterych by bylo maso, zeleninka a priloha, aby se daly papat k obedu. Maly ma 14 m a chce vsechno papat sam z ruky, ze lzicky mi ji dobre pouze jogurty a tvarohy, k obedu jsem mu doted varila zeleninu, prilohu a maso, koreni nebo bylinky a to rozmixovala, obcas jsem zkousela i omacky, ale uz to nechce (ani predtim to nebylo nic moc, ted uz zlobi od zacatku). Diky 🙂

oksi83
5. říj 2015

ahoj holky.poradte mě,prosim ,co na večeři pro 14mesične dite,ji zatím jen kašu ale chcy už vyskoušet něcoj ineho.chleba s lučinou ho neuspokoji.diky

zzuziqq
29. říj 2015

Ahoj.

Má inspirace:

SVÍČKOVÁ S TĚSTOVINAMI:

suroviny:
Libové hovězí, kořenová zelenina, cibule, koření na svíčkovou (divoké), těstoviny, bílý jogurt

postup:
maso nakrájím na drobno a uvařím ve vodě - odstavím. Zvlášť uvařím těstoviny.
Vedle osmahnu na oleji cibuli a přidám na drobno pokrájenou kořenovou zeleninu, podliji vývarem z masa, přidám divoké koření (nebo pyramidku na svíčkovou). Když je všechna zelenina měkká, přidám maso, těstoviny a rozmixuji (hustotu upravím vývarem). Nakonec na zjemnění přidám místo smetany bílý jogurt.

BOLOŇSKÁ OMÁČKA S TĚSTOVINAMI:

suroviny:
libové hovězí maso, cibule, mrkev, pórek, rajčata (drcená rajčata), těstoviny, pepř, popř. sůl, cukr

postup:
na oleji osmahnu cibulku a přidám maso (pokrájené na velmi drobné kousky, nebo mleté), po zatáhnutí přidám mrkev, lehce osmahnu a přidám rajčata (teď už nejsou nic moc, tak jsem použila plechovku a taky se to dá) a pórek. Podusím do měkka. Nakonec vložím uvařené těstoviny a rozmixuji.

Přišlo mi to trochu kyselé, tak jsem přidala malé množství cukru a super.

PYRÉ Z BRAMBOR, MRKVE A JABLKA

suroviny:
brambor, mrkev, jablko

postup:
zeleninu uvařím doměkka a rozmixuji.

Nezvyklá kombinace, ale není to špatné.

TELECÍ NA ŽAMPIONECH:

suroviny:
telecí maso, žampiony, cibule, brambory, pepř

postup:
Zvlášť uvařím brambory.
Na trošce oleje osmahnu maso, přidám na drobno pokrájené žampiony a podusím do měkka. lehce opepřím. Nakonec přidám brambory a vše rozmixuji.

OVOCNÁ PŘESNÍDÁVKA:

suroviny:
jablka, banány, další ovoce (meruňky, jahody, borůvky, třešně, rybíz, angrešt, švestky - mám zmražené z léta)

postup:
pokrájené oloupané ovoce rozmixuji. Ovoce nevařím. Používám tak jak je, nebo jako přísadu třeba do ovesné kaše.

JABLEČNÁ PŘESNÍDÁVKA:

suroviny:
jablka, vanilkový puding

postup:
oloupaná, pokrájená jablka podliji vodou a podusím doměkka, rozmixuji a nakonec vliji vanilkový puding. Nemá z toho vzniknout pevná hmota, takže dávám tak 1 sáček na 1,5-2 litry přesnídávky.
Přesnídávku možno dochutit cukrem (medem), skořicí...
Dávám do skleniček a sterilizuji cca 30 minut.

OVESNÁ KAŠE:

suroviny:
ovesné vločky (mám dobrou zkušenost s vločkami z Lidlu - jsou hodně jemné), tvaroh, bílý jogurt, ovocná přesnídávka

postup:
ovesné vločky smíchám s tvarohem, bílým jogurtem, nebo obojím - nechám přes noc nabobtnat (vločky z Lidlu jsou měkké už asi za hodinu, normálním to trvá mnohem déle), přidám přesnídávku (vlastní, nebo v nouzi i kupovanou).

Všechny příkrmy dělám ve větším množství a dávám si je do skleniček zmrazit - krom té jablečné přesnídávky - tu sterilizuji.
Receptů mám samozřejmě i více, ale většinou se u již objevují stejně, nebo jen lehce obměněné.

zzuziqq
29. říj 2015

Ještě jedna inspirace:

VEPŘOVÉ V MRKVI A HRÁŠKU

suroviny:
libové maso (vepřové se dá nahradit například telecím - drůbeží nedoporučuji, je příliš mdlé), mrkev, mražený hrášek, brambory

postup 1:
Zvlášť uvařím brambory
Do trošky vody dám vařit nadrobno pokrájené maso, když je téměř měkké, přidám mrkev a po chvíli i hrášek, když je vše měkké, přidám uvařené brambory a vše rozmixuji.
Dá se dochutit například trochou mletého kmínu, popř. špetkou soli (osobně solím jen velmi vyjímečně a co nejméně).

postup 2:
na trošce oleje nechám lehce zkaramelizovat mrkev, přidám maso, zatáhnu, podliji vodou a když je vše skoro měkké, přidám hrášek.

zzuziqq
29. říj 2015

A nakonec ještě jeden tip.

Brambory si vařím nejen zvlášť, ale hlavně je zvlášť rozmačkám a teprve pak přidávám k hotovému a rozmixovanému jídlu. Pokud brambory rozmixujete tyčákem, stává se z nich divné lepidlo.

loc
3. lis 2015

Dýňová polévka z máslové dýně
1. Na másle si osmahneme 1 velkou cibuli
2. Přidáme 500 ml kuřecího vývaru a na kostičky nakrájenou dýni, pod pokličkou vaříme cca 30 minut
3. Rozmixujeme, přidáme sůl, pepř a kari koření (záleží na chuti a věku dítěte)
4. Přidáme smetanu pro zjemnění

Kuřecí prsa s rajčaty a červenou čočkou s rýží
1. Na oleji osmahneme cibulku a poté kostky kuřecího (1,5 prsa), které osolíme a opepříme
2. Přidáme 250 ml vývaru, plechovku loupaných rajčat a cca 5 lžic červené čočky a dusíme, dokud maso nezměkne (cca 40 min)
3. Podáváme s rýží, menším namixujeme

olly2
5. pro 2016

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak začít s příkrmem u 5 měsíční holčičky, jak případně připravit nějakou tu mňamku. Byla kojená do 3,5měs a teď je na počátečném mléku od nutrilonu. Prosím o radu, jak začít a co jako první uvařit a případně návod. Předem moc děkuji 🙂

monikagurthova
5. pro 2016

@olly2 zkus tenhle blog me to hodne pomohlo https://www.modrykonik.cz/blog/kacakkv/album/ji...

klaudie27
7. únor 2020

Ahoj,
Dnes jsem zaimprovizovala a deti (3,5 roku a 18 m) to zbastily samy se zajmem i chuti cele a naprosto spokojene:

Hovezi na mrkvi s ryzi ci bulgurem

Cibuli na jemno na sadle dloouho restovat, aby pustila stavu, pridat mensi kostky hoveziho zadniho, dusit aspon 1,5 h, potom pridat nahrubo nastrouhane 2-4 mrkve a petrzel a pulku celeru, osolit primerene, dusit dalsi hodinu hodne do mekka, prisat rozmackany cesnek, dva tvrdsi krajice chleba nakrajene nadrobno a nakonec hrat majoranky.

Podavat s varenou ryzi nebo bulgurem. Uvarim na vic dni a da se i zamrazit na jindy, vecere pro celou rodinu.

Bulgur je u nas doma ted hit. Priprava uplne blbuvzdorna, chce to jen cas, asi 20 min cekat az uplne zmekne a zcedit, zadne vareni ani vyvar neni treba, jen vxypat do uvarene osolene vody.

verousekveronika
31. led 2022

Kuchařka pro líné rodiče a blog Dětem zdravě je plný receptů