3 děti a dlouhodobá nevěra manžela, dokázaly byste věřit?

majka39
2. únor 2014

Ahoj, začnu tím, že jsme s manželem 14 let a máme 3 děti 10,8 a roční holčičku.
Před měsícem jsem náhodně narazila na sms (objevuje se mu automaticky na telefonu) a byla to velmi osobní sms. Jelikož už jsem měla podezření na jaře, v létě a teď tohle, dala jsem s ním diskuzi, jestli někoho nemá. Vše zapřela tvrdil, že si dotyčná udělala legraci. Nicméně žena to většinou vycítí a já věděla, že lže. A už jsem to nevydržela a nejsem na to hrdá, ale tajně jsem si půjčila manželův mobil a napsala oné vdané paní a v podstatě jsem během noci z ní dostala informace, které jsem chtěla - prostě už sjem chtěla vědět na čem jsem.
Takže jsem se dozěvděla, že vztah trvá 1,5 roku (byla jsem v 17 týdnu) na vysoce rizikovém těhotenství sledována několika lékaři a vím, kdy to začalo, jelikož v té době začaly mé první gynekologické problémy vůbec. Silná kvasinková infekce, ATB a opakovalo se to po 2 měsících - můj gynekolog řekl, že po tom všem jsem mohla předčasně porodit nebo potratit. Manžel neměl ani tolik soudnosti si vzít kondom.
Promluvila jsem s manželem a přiznal se. Spal s ní cca 8x bez kondomu, dál měl ještě 2 úlety jeden před 5ti lety (měla jsem gynekologické opary) a jeden ještě před koncem tohoto roku, vše bez ochrany. Podle sms je do ěnj milenka zamilovaná (má manžela a dítě), manžel ji podle mého nemiluje. Nicméně každý den si volali a psali.
Přede mnou telefonicky okamžitě ukončil vztah s milenkou. Tvrdí, jak se změní, že nás miluje a nechce o nás přijít.
A je pravda, že od nového roku, kdy to prasklo, se opravdu snaží, ale otázka je, jak dlouho mu to vydrží. Problém je teď u mne. Jsem jak na houpačce. Chvíli myslím, že to dám, že mu zkusím věřit a pak to na mne zase padne a představuji si, jak po sexu s ní přišel domů a dal si ještě jednou se mnou.
Pokud bych neměla tři děti, které ho bezmezně milují a on je taky, neváhala bych a byl by konec. Máme i společný velký dům a spoustu společných zážitků.
Objednali jsme se do manželské poradny - oba to potřebujeme. Je pravda, že při mém riziku v těhotenství byl sex minimálně a s miminkem a 2 dětmi na to taky extra nálada nebyla. A už jsem se jen bála večer otázky "Dáš mi?"(manžel je skoro stále v práci a chodí domů v 8 večer).
Teď momentálně to řeším tak, že se konečně trochu věnuji sama sobě, zdravě jím, začala jsem zase cvičit a pečovat o sebe.
Je tu některá z Vás, která si prošla něčím podobným a manžel se opravdu změnil a vše třeba bylo k lepšímu a vztah vydržel?
A vy ostatní, jak byste se asi zachovaly? Dokázala byste po tom všem věřit?

januzza80
3. únor 2014

@majka39 jo a jeste bych chtela napsat,jak by se zachoval on,kdyby ty jsi si nasla nejakeho milence,to by bylo neco.To by asi opravdu nedal,ale aspon by pochopil jake to je

majka39
autor
3. únor 2014

@januzza80 Ano, máš pravdu, myslím, že mu na mě nezáleželo. V podtstatě si chtěl užít co nejlépe a to je samozřejmě bez kondomu lepší. A taky je kupodivu, že čím déle o tom celém vím, tím mi není líp, ale spíš hůř. Napadá mě neuvěřitelně možností, co se mohlo stát - od předčasného porodu dítěte po další záležitosti, co tady holky naznačily - hepatitis, AIDS apod. Jinak vše mám zatím v pořádku dle kompletních testů, co zatím šly na gynekologii udělat.
Je pravda, že můj muž je hodně sexuálně aktivní. Ale prostě po celém dni, kdy objíždím ještě s miminem dětské kroužky, vařím, uklízím a učím se s dětmi a manžel přijde domů v 8 večer, nadlábne se a vesele mi v 10 večer oznámí, zda se pomilujeme, tak kolikrát přemýšlím, jak vycouvat. Prostě potřebuju někdy k tomu předtím třeba kino, procházku, tenis nebo cokoli společně stráveného času.
Myslím, že pokud by na mě zdravotně myslem (tím myslím kondom), měla bych to rozhodování mnohem snažší.
Jinak já jsem nevěrná nikdy nebyla (ne, že by nebyla možnost, ale jak říkám, prostě dokážu udržet kolena u sebe). Zaprvé bych nikdy manžela zdravotně neohrozila a zadruhé bych se bála, co to udělá s naším vztahem. Takže já v tom mám jasno.
Pokud bychom byli jen manželé, neváhala bych a tašku by měl sbalenou do 10ti minut. Ale máme naše 3 děti a ty ho milují nade vše, strašně špatně by to nesly - minimálně ty 2 velké.

majka39
autor
3. únor 2014

x

karotky
3. únor 2014

@majka39 ,..................jak to tu pročítám od začátku,Tvá situace nemá žádné řešení,pokud se s manželem nechceš rozejít.Děti by to časem určitě pochopily,kdyby si jim to vylíčila podle pravdy.Pak ještě záleží na tom,jestli by si byla schopná slevit ze svého stávajícího standartu a naučit se žít bez manželova příjmu-tzn. spokojit se jen s výživným na děti.Jak píšeš,o vše v domácnosti se staráš sama,manžel se domů chodí akorát vyspat nebo si zasouložit a na to si časem můžeš najít i někoho jiného,pokud by ses bez sexu neobešla 😉

prapodivna
3. únor 2014

@majka39 Ono by bylo zajímavé, kdyby jeden den měl všechny tvoje povinnosti a ty jsi si udělala volno, jestli by měl taky večer chuť :D Je to fakt smutné, že je to pro chlapa někdy těžké pochopit. Kdyby místo vysedávání s kamarádama a chození na sporty převzal část tvých zodpovědností, tak by žádnou bokovku mít nemusel.
Z toho co píšeš mi přijde, že s ním chceš asi zůstat opravdu jen kvůli těm dětem. To tě šlechtí, ale abys pak nelitovala, nebyli byste první ani poslední co mají děti v péči ale nejsou spolu. Pokud je dobrý otec a má k dětem dobrý vztah, tak ho určitě bude mít i potom. Krom toho, že ty se neobětuješ pro děti, tak i pro ně to bude výhodné(z určitého hlediska), protože ho to donutí k tomu, aby jim věnoval ještě víc aktivního času, bude si na ně muset udělat speciálně čas, bude ho chtít strávit s nimi nějak smysluplně. Taky pokud je bude mít třeba na každý druhý víkend(záleží na vás), tak aspoň uvidí, co ta péče o ně znamená, třeba ho to posune někam dál. A t budeš mít svůj volný čas pro sebe. Pokud byste byli schopni se dohodnout na nějakém rozumném režimu kdy kdo bude děti mít, tak by to mělo být v pohodě. Ty dvě starší děti když jim to normálně vysvětlíte a nebudete se před nimi hádat o blbiny ohledně rozdělení majetku a povinností, tak to zvládnou.

Každopádně, času k rozhodnutí máš dost, nenech na sebe od nikoho tlačit, je to tvůj život a tvoje rozhodnutí.

Ještě jedna věc k zamyšlení-pokud by ti manžel byl později nevěrný a vy spolu pořád kvůli dětem zůstávali, tak bych se taky bála, aby to pak těm dětem nepřipadalo jako normální. Syn nebude mít pocit, že nevěra je něco co je vyloženě špatné, protože vždyť jeho super otec to dělal taky, dcera zas může dopadnout jako ty, že když bude s někým, kdo jí bude podvádět, tak s ním zůstane, protože máma to tak taky ustála. A nebo přesně naopak, budou mít z nevěry takový strach, že budou neuroticky žárliví... To je ale možná celé blbost, jen přemýšlím, jak by to mohlo na děti působit. Mně totiž přijde lepší, když jsou rodiče ve funkčním vztahu i třeba s někým jiným, kterým pak dávají příklad dětem, jak to má vypadat. Jinými slovy-rozvodem rodičů děti o jednoho rodiče nepřicházejí, jen je nemají pořád pod jednou střechou.

maudn
3. únor 2014

Ahojky, já mohu pouze přispět příběhem, mé kamarádky a její rodiny, do kterého jsem byla osobně zainteresovaná jako dítě i teď jako dospělá.
Manželé měli dvě děti, já jsem byla jejich kamarádka, hráli jsme si a povídali o všem, pak mi vyprávěli, že táta si posílá sms s nějakou paní (začínali mobily), a že na to máma přišla a že hrozně brečela, ale že táta je v tom nevinně, že si přece jenom psali a nejspíš se ani neviděli, že to říkal (dětská naivita). Za svůj ranný věk (8-12 let) si pamatuji víc takových vyprávění z jejich strany. Nicméně jsem je vnímala jako ucelenou rodinu. Ale jejich táta byl tak trochu typ, který se svou ženou vytírá podlahu i před návštěvami. Když bylo mým kamarádkám 15, tak jejich mamka znovu otěhotněla (omylem), chtěla jít na potrat,ale jelikož už o tom věděla celá rodina, tak se nakonec rozhodli si mimčo nechat (dnes jí je asi 12 let). Holky už začaly mít rozum a dost špatně brali to,že se rodiče stále hádali, nadávali si a napadali se. Manžel byl na svou ženu pěkně hnusný a stále tam byly v rukávech nějaké ženské, o kterých ale jeho dcery zarytě tvrdily, že jsou kamarádky.... Pak už jsem se s nimi nestýkala (měla jsem vlastní rodinu) a co jsem slyšela, tak hádky a někdy i násilí bylo na denním pořádku, starší dcery tím dost trpěly,ale nejvíce to pozorovali na té nejmladší. O několik let později to došlo tak daleko, že i matka si našla přítele a to její muž neztrpěl a dostala několikrát do ...., pořád dokola.... pak se rozešli. Žena si sbalila kufry a šla do podnájmu v paneláku, mladší dceru si od bývalého půjčuje, jinak bydlí s ním v baráčku. On střídá přítelkyně a má takovou tu druhou mízu... starší dcery má sice rád, ale pokud má přijet přítelkyně, tak je z domu vyhodí k matce nebo ať jdou ke svým klukům (on má barák jak kráva s prominutím). Druhá starší dcera teda bydlí permanentně u matky, proto asi už s ní otec má vztah dost na vlásku.... a tak dále a tak dále...

Já nevím, co ti poradit, na jednu stranu děti potřebují tatínka a toho jim nikdo nenahradí, musíš zvážit, jak s ním dokážeš fungovat. Už bych s ním třeba nespala bez kondomu... Vím, že moje dobrá rodinná známá s chlapem zůstala k vůli dítěti ale prý mu už nikdy nevěřila a spali každý zvlášt
No

josefina79
3. únor 2014

@majka39 ufff... no nezávidím Ti. Já bych byla už znechucená jenom z té otázky "Dáš mi?"
Proboha, co to je? Takhle se můžou bavit tak 14-ti letý kluci mezi sebou, ale aby se tak ptal muž své ženy?
Jinak je mi samozřejmě líto Tvé situace. Netroufám si hodnotit, jak bych se zachovala já. Chápu, že se 3-mi dětmi se odchází těžko.
Jednorázová nevěra se dle mého názoru odpustit dá , ale aby při Tvém rizikovém těhotenství a při gynekologických problémech vedl paralelní vztah a u toho ještě nějaký ten úlet - to je fakt silné kafe. A ještě se kasat tím, že nosí s sebou kondomy - nepoužité. Chjo.
Drž se a ať uděláš správné rozhodnutí!

kureeli
3. únor 2014
majka39
autor
3. únor 2014

Holky, děkuji za názory.
Chci jen říct, že manžel na mě před dětmi není hrubý, ani na mne nikdy nevztáhl ruku a pokud se napije, ani to na něm člověk nepozná a nikoho tím neobtěžuje.
Ale je pravda, že za poslední rok si našel s kamarády čas na 4 dny na výlet (to nebyla určo milenka) a víkend s jinými kamarády na kolech. Pak pracoval a pro rodinu - celou si už víkend nenašel ani v létě. Prostě on sám byl svoje priorita.
Zatím jsem rozhodnutá před dětmi nedat nic najevo a počkat na manželskou poradnu. Zatím si vklidu sepisuji plusy a mínusy našeho vztahu, věci, které mi hodně vadí (např. manžel někdy filtroval naše osobní záležitosti přes děti - to mě dokázalo vytočit do běla) apod. A uvidíme, jestli je z toho cesta ven a co poradí odborník.
Teď je situace samozřejmě úplně jiná. Manžel je doma po úrazu a 14 dní se stará o malou, učí se s dětmi a tak. Já vaříma, uklízím a jsem mamka spíš na mazlení než na učení. Manžel seká latinu, ale otázka je, zda opravdu jeho úraz mohl změnit jeho priority.

gepe
3. únor 2014

@majka39 jaky uraz a jak se mu stal?

liss_durman
3. únor 2014

@majka39 Ahojky, těžko posuzovat, je to opravdu těžká situace a já ani nikdo jiný samozřejmě nevíme, jak u vás probíhal každodenní život včetně toho intimního a tak. MYslím, že máte oba dobře nakročeno, abyste se přes tuto krizi přenesli a začali znovu. Manžel seká latinu - možná si to konečně uvědomil a už bude jen hodný (to by bylo skvělé a stává se to, bohužel si myslím, že častější jev je "opakovaný recidivista" - prostě zahýbal a bude zahýbat znovu). Ty se o sebe staráš a snažíš se cítit dobře a být atraktivní, to je všechno moc dobře. Manželská poradna je dobrý krok taky. Ale i za předpokladu, že se manžel doopravdy srovná (což bych vám moc přála), pro tebe bude hodně těžké se s tím zžít a odpustit mu. Myslím, že budeš muset navštěvovat psychologa i potom, protože to je opravdu velká zátěž.
Každopádně moc držím palce, ať to u vás dopadne dobře 🙂

liss_durman
3. únor 2014

*oprava. Sžít 😀 Já už jsem jak zhulená nebo co 🙂

januzza80
3. únor 2014

@majka39
je hrozne,ze my zenske to mame vzdy horsi nez ten chlap,protoze kdyz je dite,tak se spis musi ta zenska starat o dite nez muz.Ted si vezme jen veci a jde,ale zenska to ma horsi.Je dobre,ze testy mas ok.Muj muz je taky v sexu aktivni,ale to neznamena,ze ti musi byt nevernej a jeste k tomu sexovat bez kondomu.Tohle fakt nechapu.Ja si vzdycky delam srandu s manzelem,ze kdyby sel s nejakou,tak at ma u sebe kondom.On jen pak doda,ze by nemohl byt nevernej,ze to co mam ja ma i ta druha 😀 😀 ze nic noveho by na ni nenasel,tak proc by to delal a znicil rodinu.Ty se drz a snad to k necemu bude dobre a on to uz delat nebude.A ta jeho milenka musi byt teda taky pekna blbka,bych ji poslala nekam.

helocka
4. únor 2014

@majka39 a co kdybyste mu nechala na vikend deti dum nenaavareno neuklizeno a zasla si s kamaradky nebo kamarady nekam sednout ,v kabelce mela kondomy,nezvedala mu tel...?at si vyzkousi jakke to je....?

majka39
autor
4. únor 2014

@helocka No, myslím, že by tohle zvládl.
Já už mám teď 2x večer své aktivity a chystám se přidat třetí. A taky jsem si konečně udělala spoustu radostí (třeba koupila nové tepláky na doma 😀 ) - ne to byla sranda - ty taky, ale hodně věcí, nad kterýma jsem už dlouho přemýšlela a bylo mi líto za sebe utrácet.
Ale ano, někam určitě vyrazím, jen ještě potřebuju chvíli času.
Včera se poctivě 3 hodiny učil s dětmi a v 8 po cvičení jsem měla všechny děti vykoupané (starší samo samy), naučené a v posteli. Doma nějaký bordel, ale se dá snadno zvládnout, zase nechci, aby mi úplně zblbnul🙂.
No uvidíme, bude nás to stát oba hodně sil. A mě hlavně to celé, pokud se rozhodnu pokračovat, tak o tom přestat mluvit a udělat za vším tu pomyslnou čáru. Teď mám rozhozený i menzes cyklus (taky to normálně nemám), ale to je spíš psychikou. Tělo zlobí.

semi01
4. únor 2014

@majka39
Ahoj, když jsem včera četla tvůj příběh připadalo mi to, jako bych četla o sobě a mém manželovi. Jsme spolu 17 let a vychováváme 4 děti. V říjnu jsem ho nachytala i s přítele té dotyčné v jednom hodinovém privátu. Schytali to oba dva. Doma z něho vylezlo, že se schází už dva roky. Docela nechápu, kde na to bral energii. Máme dům na hypotéku a další půjčky, takže se má co ohánět aby to zaplatil. Aby toho všeho nebylo málo, v době kdy se spolu tahali, mě přivedl do jiného stavu a nějak to nehodlal řešit. Musela jsem se rozhodnout sama a dodnes jsem se s tím nevyrovnala. Jo, a s onou dotyčnou spal taky bez ochrany. Fuj. Každopádně nám to otevřelo oči. Hodně jsme s manželem o všem mluvili, stanovili si priority, navštívili manželskou poradnu. I když je to divné, máme teď velice kvalitní intimní život a manžel dělá co mi na očích uvidí. Hodně času trávíme spolu nebo sebou bere nejstaršího syna. Prožili jsme nejkrásnější Vánoce. Prostě je doma klid a pohoda. Tak pokud ho miluješ, tak mu tu šanci ještě dej.

majka39
autor
4. únor 2014

@semi01 Aho Semi, děkuji za Tvůj příspěvek, napsala jsem ti IP🙂.

majka39
autor
5. únor 2014

Ještě se vás zeptám na jednu věc, která mě sice na začátku napadla, ale pak jsem ji zavrhla.
Adresu milenky znám, telefon taky. Ale kontaktovala byste nějaká jejího manžela (třeba pod falešným jménem) a informovali ho, že jeho žena má s někým už 1,5 roku poměr? Málem jí na to její manžel přišel na jaře, ale okecala to.
Já dost váhám, ale proč bych si to měla sbaštit jen já?
Ale zase na druhou stranu moje fylosofie je, že každému se vše vrátí a není potřeba tomu pomáhat a že každému se vše, co dělá, v ěnjaké formě vrátí.
Taky se nechci shodit. Asi bych pak na to ani nebyla hrdá. Ale červík hlodá.
No, ale jsou prostě dny, kdy nad tím přemýšlím.....
Co vy?

codal
5. únor 2014

@majka39 ono to praksne i bez tebe..jestli už podezření měl, tak tím spíš...svět je malý a o náhody tu není nouze, nějaká dobrá duše to vyřeší za tebe...ty bys ve finále byla za tu špatnou co se uboze mstí... na jednu stranu tě chápu, i mě to lákalo, zvlášť v situaci, kdy je v tom to miminko, ale rozhodla jsem se, že se nebudu ponižovat a dělat ještě větší zle než už je, jejího muže mi bylo hrozně líto, ale není to můj boj..a ve finále jsem zjistila, že to stejně nakonec někdo udělal a její muž dostal od někoho sms, takže ono to funguje i bez nás, věř mi...

prcekverunka
5. únor 2014

@majka39 Já vím, že je to složité - děti, bydlení atd. Ale nedokázala bych s takovým člověkem žít a už vůbec ne mu věřit. Kdyby to byl jednorázový úlet, tak bych o tom mohla uvažovat. Ale když Ti opakovaně zahýbal a ještě byl - promiň - tak blbej, že si ani nevzal kondom. Buď ráda, žes nechytla něco horšího než kvasinky a pryč od něj 😠

prapodivna
5. únor 2014

@majka39 No, je fakt že já bych měla podobné nutkání, ale ani ne psát manželi o nevěře ženy, ale spíš si za ní přijít popovídat k ní domů, když bude manžel doma, hůř pro ni 😠 Být ona, tak by mě asi kleplo 😵

pavlap36
14. dub 2014

@majka39
Ahoj Majko,
Jsem se svým manželem 17 let,v manželství by to bylo letos 16 let.Máme dvě děti 15 a skoro 3 roky.Když bylo malé pul roku,náhodou jsem přečetla manželovu sms co mu vedle mě zapípala a on u toho nebyl.Protože bylo pozdě večer zajímalo mě kdo mu píše.A text mě málem zabil.Umíš si to domyslet.Manžel přišel,ja vzteky neviděla,zapíral,že to nic neznamená atd....pochopila jsem jeho časté odjezdy na Sovensko a spoustu věcí kolem.NAIVNĚ jsem si myslela že to skončilo.Ted po skoro třech letech jsem zjistila podle tel.vypisu,že vola a píše často i 10x denně na jedno číslo.Ale né na Slovensko.Podívala jsem se mu do počítače a našla fotky jeho na kole a té one ženy.Jezdil často na kole i na tři dny za zaminkou relaxu.Zjistila jsem od něho,že se ona přestěhovala k nám do města ze Slovenska a bydli tady přesdva roky,každa jeho navštěva fit centra denne,kolo,atd....byla pořád s nim.Ted par dní řešíme co bude,nějak jsme se domluvily že to ukončíme i přes stale vzajemné simpatie co k sobe mame,neustale mi opakuje,že s ní byt nechce atd,,,že k ni nepujde,No a dnes je pul 11 večer,odešel v 18 hod.cvičit a stále není doma.Takže zustal poprvé u ní ikdyž ví že to vim.Přes noc byl vždy doma.Tvrdí že ma rad obě,neumí se rozhodnout,že by mu vyhovovalo kdyby to některá udělala za něj.Z minulosti vím že mě podvaděl taky,tudiž muj nazor je uděla to jednou,uděla to znova a v životě už mu nebudu věřit.Pořad ho budu podezřívat.Takže mé manželství dnešním dnem skončilo.Poučení pro druhé...nekoukejte manželovi do telefonu ,do počítače apod.pokud chcete být v klidu.Kdybych to neudělala,žily bychom v klidu a on by nikdy nedostal odvahu mi to říct.Tobě přeji hodně štěstí.Můj manžel se zamiloval,protože jí naletěl na to jak mu přikyvuje na nesmysly a to mu delalo dobře.To je ale na moc dlouhé vyprávění.Já dnes budu usínat stím ,že manžel je u jiné a já mám mé děti,kterým se hodlám věnovat naplno a žít hlavně pro ně.Mrzí mě kvůli ním,že když jsem tohle zjistila před třemy týdny tak jsem myslela na sebevraždu,tak mě to vzalo.Zhroutil mi celý můj svět.Tohle jsem překonala a vím ,taky díky kamarádkám,že si mě on nezaslouží a já musím žít od začátku.Je to pro mě o to horší,protože on je moje jedinna sex.zkušenost v životě a tak jsem chtěla zustat do stáří.Bohužel.Tak Ti přeji hodně štěstí a snad se tvuj manžel ponaučil.Ten muj mel ve me jen služku,kuchařku,dobrý sex ale hezka sluvka říkal jinde.

duvi21
16. čer 2014

@majka39 Ja jsem nanestesti s takovym zila ctrnact let. Byla jsem bez hrdosti, ale to jsem si uvedomila az zpetne. Dnes kdybych priteli zjistila jen treba ty kondomy v kapse, tak konec. Byvalemu jsem dala hodne prilezitosti, ale dovoloval si cim dal vic. Souhlasim s nazorem, ze je to vada jeho charakteru a nemyslim si, ze je sance, ze se zmeni. A nejhorsi je, ze nelituju toho, ze jsem ho potkala, mam s nim uzasnou dceru a byla to skola zivota, hodne me to naucilo. Lituju jen jedne veci, ze jsem neodesla daleko driv. Protoze to na me zanechalo urcite nasledky, kterych jsem se dodnes nedokazala zbavit. V podstate jsem chorobne zarliva, i kdyz se snazim a pomalinku se mi snad dari se toho zbavovat (je jasne, ze tenhle blok mi jedine skodi), ale neumim popsat, jak jsou hrozne ty stavy, kdy se mi diky nejake malickosti vraci stavy, pocity, bolesti, ktere jsem s nim zazivala. Je to ze strany toho chlapa ponizovani a psychicky teror a ja nejvic ze vseho sama sobe nedokazu (zatim) odpustit, ze jsem si ti nechala libit. Nehlede na to, ze toho byly svedkem i obe dcery. Toho meho opakovaneho nezvladani. Davno jsem ho mela koupnout nekam... Nekompromisne a se vztycenou hlavou. Stejne jsem o nic neprisla a kdyz jsem odesla (az ve chvili, kdy jsem proste musela, protoze jsem vedela, ze na tenhle stav uz doplacim zdravim a bude jen hur, kdyz to JA nezastavim), obe dcery mi rekly, ze je to velka uleva a i me bylo najednou daleko lip. A to jsem se toho tak hodne bala. Vsechno jsem zvladla. Nejhorsi je zrazovat sama sebe. Malo penez, sama vecer v posteli a nemit se ke komu pritulit apod. sice neni nic moc, ale je to pohoda proti zivotu vedle chlapa, ktery si vas ani krapet nevazi. A kdyby vazil, nedelal by to, co dela. On ted naoko funguje jen proto, ze se boji, ze prijde o svuj konfort, kdy ma vse. Tak to je muj pribeh. Uz bych to netrpela ani den....Neco jineho je jednorazovy ulet, coz se v dlouhodobem vztahu muze stat (ale ani to neni ok), ale on si proste uziva jako rozmazlenej spratek bez ohledu na kohokoliv. Dela si z vas prcu, mi pripada.

duvi21
16. čer 2014

@majka39 Jo, ze se snazi naoko, jsem myslela vaseho manzela. Mam to trochu zmatene. Drzim pest! At uz to dopadne jakkoli, a dopadne to tak, ja vy se rozhodnete, at jste spokojena a v klidu. Vim, jak je to hrozne, kez se vam podari veci vyresit a posunout se nekam dal. Mejte se rada! To hlavne...