Čekáme miminko, přítel upřednostňuje chlapečka

holyna
24. únor 2016

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli jste to některá měla podobně... Přítel si dítě moc přál, teď jsem ve třetím měsíci a o holčičce nechce ani slyšet, prý to musí být kluk. Strašně mě s tím štve, před tím nikdy nic neříkal a teď je jak pominutý. Připadá mi, že z holčičky nebude mít snad ani radost. Docela mě ten jeho postoj mrzí. Co vy na to?

werik153
24. únor 2016

Ahojky, můj přítel si taky přeje kluka a pořád říká že to bude kluk, ale věřím tomu, že i z holčičky bude mít radost 🙂 A stejně tak i tvůj 🙂 Neboj, to oni takhle občas plácaj a neuvědomují si, že nám to pak vrtá v hlavičce 🙂

billythekid
Autor odpověď smazal
Zobraz
holyna
autor
24. únor 2016

@werik153 Doufám, on je jinak starostlivý a spolehlivý ve všem, jen mě prostě mrzí jeho přístup, asi máš pravdu, že až se to narodí, tak snad změní názor. Přeji i vašemu miminku hlavně zdraví, ono je to nakonec jedno, co to bude 🙂

shenara
24. únor 2016

@holyna mě by to tez rozčilovalo. Mne staci mamka a tchyne ze "holcicky jsou lepsi" 😀 . Manzel me timhle nastesti nestve 🙂 Od zacatku mam tucha ze to bude kluk 😀. Je to jedno, hlavne at je "to" zdrave. Pritel bude nakonec rad at to bude co to bude. Uvidis ze bude pocurany aj z holky 😉

holyna
autor
24. únor 2016

Díky moc za vaše příspěvky, uklidnilo mě to 🙂

kaccistar
24. únor 2016

ahoj, ja by som to neriešila.. Teba v podstate rozčulujú hormóny, ktoré Ti partner trochu "nasiera" (nemyslím to v zlom) a on len prejavuje svoj mužský (ciže nie až tak citlivý) postoj--- 🙂 až sa vám narodí, nech je to kluk alebo holčička, budete šťastní obidvaja a nad týmto sa len pousmeješ..- my sme chceli holčičku, keď mi povedali, že je to kluk, tak som to fakt zo šoku oplakala ale rýchlo som si to v hlave zrovnala, proste toto neovplyvníme.. a už u druhého by som si to ani nenechala povedať.. keď sa dívam na toho nášho mini bossa, keď zaspáva, ten je tak sladký, že by som ho nevymenila za žiadnu princeznú 🙂 a fakt sa len pousmeješ, až sa narodí.. 🙂

billythekid
24. únor 2016

@kaccistar jo a navíc o pohlaví rozhoduje chlap, tak co si upletl... 😀 :-P

rony77
24. únor 2016

Holky, to je normální, jsou to chlapi 😀 Nám ve 13.tt řekli, že to zřejmě bude chlapeček. Dva měsíce jsme s touto informací žili. Koupili všechno modré a zelené 😀 Rodina už si na to zvykla,natočili jsme mu video se vzkazem do budoucna 😀 😀 😀 Už jsme mu říkali jménem. Teď v pondělí genetika v 21.tt Nechtělo se ukázat, tak nejdřív dr.udělala vyšetření a měření,která byli třeba a pak jen pronesla, že si to minule asi netipla správně. Já se začala hned řehtat a muž si jen držel ruku přes pusu a koukal do stropu 😀 brečela jsem smíchy 😀 Dr. hledala pytlíka jak jen mohla,ale prostě nic "je to tam hladký" 😀 Z utrazvuku jsme neměli jedinou fotku(malá byla otočená zády a obličej zaražený do placenty, pro jistotu 😀 ),ale šok určitě 😀 Venku jsme zapomněli, že jsme chtěli jít na večeři a šli jsme rovnou k autu. Já pusu od ucha k uchu a muž je něco mumlal o hrozné pubertě a že chce zbrojní průkaz na kluky 😀 ...
Druhý den už psal z práce, jak se mají jeho holky milované a už shání červený rybářský prut 😀
Neboj se, je to vaše dítě! 🙂 😉

holyna
autor
24. únor 2016

@billythekid Já mu to říkala, že je to jeho práce :D
@kaccistar Hlavně zdraví, věřím, že když by jí viděl, roztál by, ale potřebovala jsem to slyšet i od okolí a hlavně od někoho, kdo to měl podobně.

Díky holky 🙂

holyna
autor
24. únor 2016

@rony77 Jak mě těší, že je to u těch chlapů fakt asi normální 🙂

bartovka83
24. únor 2016

Tohle přesně dělal kamarádky manžel a všechny s tím upřímně štval, ze mu všichni trochu zlomyslně přáli holčičku. A víte co? Nakonec to fakt byla holka a to bych vám přála vidět, jak z ní byl poprděnej. Syna se dočkal až na podruhé a to už pro jistotu celé těhotenství mlcel. Ja sama (ani nevím proč ) vždy byla přesvědčena, ze budu mít dvě dcery. Nikdy jsem pohlaví nevěděla předem, první mám dceru a když mi u druhého porodu slavnostně řekli, ze je to kluk, tak mi v první vteřině blesklo hlavou : Kluk jo?! A hned ve druhé vteřině : Panebože my máme syna! A pocit ohromného štěstí. Dnes je to můj mazel. Dcera je zase hodně tíhne k tátovi a se jen smeju svému přesvědčení o dvouch dcerach.

rony77
24. únor 2016

@holyna Úplně! Neboj 🙂 Bude to jeho princezna,poklad a nedá na ni dopustit 😉 Tu naši ještě zřejmě čeká taková lehčí kláštěrní výchova 😀 ,ale věřím, že to bude v pohodě 😀

kaccistar
24. únor 2016

@holyna tak tak, za to si môže v podsate sám.. to mu povedz s úsmevom, že si mal naštudovať, ako sa robia kluci, keď ho chcel na istotu.. 🙂 fakt to ber s nadsázkou.. počkaj, to bude horšie.. oni tí chlapi to majú fakt inak hodené.. alebo niečo majú do hlavy hodené.. to neviem 🙂 každopádne to fakt nerieš, ešte bude milión iných vecí, čo Ťa v tehu vytočia.. a hovor si, že sú to hormóny 🙂 😉 tak si to hlavne užívaj a trajdaj, kam môžeš.. to si hlavne všetko dopraj, čo chceš a choď, kam si zmyslíš, potom to bude komplikovanejšie 🙂 (za seba hovorím) 😀

zuzineckah
24. únor 2016

@holyna řekla bych mu, že co si udělal to bude mít. Nositelem pohlaví je muž 😉

evusk
24. únor 2016

Já mám na to jednoduchý recept- manžel chtěl kluka a máme holčičku. No a já mu říkám- nemáme holčičku, já mám holčičku, ty jsi chtěl kluka, je to holka, takže nemáš nic.....🙂🙂 Pěkně ho to štve, teď tvrdí že malá je jeho. Je to malá princezna. Neboj, ony si ty princezny tatínky pěkně rychle omotají kolem prstů🙂

holyna
autor
24. únor 2016

Na druhý screening půjde se mnou, tam už nám to řeknou přesně, tak snad to s ním nešlehne :D Mě je to vcelku jedno, hlavně, ať je to zdravé 🙂

mandala
24. únor 2016

Věř mi, že pokud s tebou bude prožívat porod, bude mu v té euforii úúúúplně fuk, když to nakonec bude holka 😀

japona
24. únor 2016

@holyna Budte v klidu, kamarádka mela to samé, manžel chtěl hokejistu a jezdit s klukem na trampy .. no a ted nakupuje růžové outdoorove hadry a vybírá poníka🙂

japona
24. únor 2016

@holyna Chápu, ze vas debilni poznamky mrzi, ale zkuste se nad ne povznést. Holka si ho omota kolem prstu během prvních pár minut🙂

somalicats
24. únor 2016

@holyna Můj současný muž tak nějak doufal v chlapečka. Když jsem mu oznámila, že to bude holka, byl z toho takový dost rozpačitý. Malá si ho omotala kolem prstu takovým způsobem, že už žádné kluky nechce a u třeťátka už od začátku doufal, že to bude holčička 😀
Oni ti tatínci roztajou, až na ně ta holčička bude koukat a natahovat k nim ručičky a až poprvé řekne "tatí", tak bude vymalováno 😀

holyna
autor
24. únor 2016

Díky za odpovědi, hrozně jste mi pomohly 🙂

piwinka
24. únor 2016

Přítelkyně chtěl taky kluka. Když jsme se dozvěděli ze to bude holčička byl trošku smutnější ale říkal hlavně aby jsme byly zdravých. Ted byste je mela vidět ☺ mala je tatínkovo prdelka nedá na ni dopustit. Oni ty holčičky si ty tatínky dokážou pěkně o motat kolem prstíku🙂

piwinka
24. únor 2016

Přítel ,ten tel si Pise co chce 🙂

panihk
24. únor 2016

Joo, my chtěli prvního taky kluka, oba jsme byli docela zaražení, když nám řekli, že to bude holka. Ale teď nás má oba naprosto omotaný okolo prstu a za nic bychom ji nevyměnili. Ani on, ani já. 🙂 Holky jsou takový mazlivý a tatínky milujou, tak z ní bude taky pěkně poprděnej. 🙂

lv
24. únor 2016

..muž si 3.dítě toho kluka přál, na ultrazvuku na oznámení, že je to holka říkal, já už rezignuju, a za chvíli budu mít 3 dcery, jako král 🙂 a počkej, co holčičky s tatínky dokážou 🙂

sarivojvodova
24. únor 2016

@holyna Ahoj, my jsme původně čekali holčičku a nijak zvlášť se přítel nevaril. Když se já utz ukázal pindour, byla jsem nadšená, že to příteli oznamim a on? Aha, já chtěl princeznu. 😀😀😀

holyna
autor
24. únor 2016

To zdraví je nejdůležitější. Dnes mi právě na UZ paní doktorka nejdřív řekla, že to vypadá na kluka, potom zase, že spíš holka. Ale je to ještě brzy, tak uvidíme. Sama jsem na to zvědavá a už se fakt těším, až se to dozvíme 🙂

margot_ka
24. únor 2016

Nj, citlivej chlapskej pristup. To je klise,ze chtej kluka,kazdej chlap,co pak ma dceru se nafukuje div nepraskne, snad jeste vic,nez kdyby toho kluka fakt vyrobil
Jen pockej,jestli zjistite holku,za chvili te bude nutit kupovat saticky a nad argumentem,ze toho mas naakoupenyho dost a mimino saty nevynosi se jeste urazi.
Chlapi pak ty svoje princezny pak prezentujou,jako by je sami pocali,odnosili a porodili, tak jsou hrdy a poprdeny ze svych dcerek 😉
Vlastni zkusenost 😉

vanilkacka
24. únor 2016

@margot_ka souhlasim úplně se vším 😄

andelka
24. únor 2016

Já mám dva kluky, chtěla jsem aspoň jednu holku, ale nic no. Vždycky je to loterie. Přítel má dcerku, a je to jeho všechno na světě. Už od narození je jeho princezna. Holky to s chlapama uměj 😉