Chce přítel/manžel mimi nebo ne?

stejsi
2. led 2008

Ahoj, zakládám toto téma protože nevím jak dál,a chtěla bych znát i názory ostatních žen,
S přítelem jsem skoro 3 roky, a asi před rokem jsme si řekli, že bychom mohli mít mimi, oba dva jsme se na něj těšili, plánovali budoucnost... domluvili jsme se,, že se o něj budem snažit na naší dovolené u moře (letos srpen) ale k tomu nedošlo, protože přítel couvl a řekl, že si není jistý zda ho chce... to mě ranilo, ale čekala jsem dokud nebude připravený, skusila jsem se ho pochopit a jen jsem doufala že to bude brzy, protože miminko chci strašně moc... v říjnu mi řekl, že by jej taky moc chtěl, a tak jsem málem vysadila prášky, ale potom zase že ne... mno a teď o vánocích říkal, že se v únoru/březnu začnem snažit, tak jsem si o tom s ním chtěla pořádně popovídat, ale on mi do hodiny řekl, že jestli o tom pořád budu mluvit tak to změní a že ho nebude chtít... nevím co dál ☹ trápí mě to, že se chová takhle a zároveň bych s ním miminko hrozně chtěla, miluji ho a chci si s ním o tom povídat a ne že bude mlčet a já to v sobě budu muset držet...

zanett
26. čer 2008

pipinko, tak to gratuluju, at to vyjde 😉

venuss
30. črc 2008

pipnko - i já gratuluji.

Stejsi - nezoufej,jednou to přijde,já už to taky pochopila,i když je to těžké se té myšlenky vzdát,ale já se ji vlastně nevzdala,já ji jen odsunula na vedlejší kolej. Musela jsem,jinak by nám vztah ztroskotal. teď jsem spokojená,ale přítelovi jsem řekla,že o dětech budu mluvit stále,ale ne tak,že bych ho přemlouvala k otcovství.Je mu 27 a řekl mi,že se necítí být otcem,že se cítí na 20 let. Tak chvilku ještě počkám,ale myslím zase,že moc dlouho čekat nebudu. 😉

kellys78
2. srp 2008

Ahoj,
já řeším stejnou situaci 😅
Je mi 30let a jemu je 25let tak jak bylo řěčeno předemnou musela jsem to přesunout na druhou kolej jinak by jsme neměli ani jeden druhého.Uvědomila jsem si že ho nechci ztratit protože jsme štastní a mimi by jsme chtěli oba, ale jen v jiný čas.Jsem s toho smutná protože všichni kolem mě mi říkají že první dítě by mělo být.....
Ovšem je spoustu možností jak mít dítě v pozdějším věku 😉 A doufám že to přijde okolo jeho 28letech 😀
Nevím jak přemýšlí chlapy?

zatím papa

veronikaprostenika
17. srp 2008

teda.. ted jsem si Vas procitala a... malinko se pozastavuju nad vetou"mate moore casu"...Ono je strasne tezky myslet na neco jineho, kdyz je Vam sice 20, ale po diteti bezmezne touzite... Vzdyt to preci neni o veku, ne? 😅 Mne je dvacet a na vetu "jsi jeste mlada, uzivej si" jsem skoro alergicka 😅 ... Co si mam uzivat?... Nikdy me netahlo cestovani, parit taky nechodim, to same muj pritel.... Nechci tady "rozbourit vlny" a hadat se, ale.. je to opravdu individualni...

Samozrejme je treba, aby tohl citili oba... 😉

Takovy maly "zaver" z me "uvahy"- na veku nezalezi!!!!

venuss
19. zář 2008

Na veku opravdu nezalezi...mne je 23 let,taky touzim po diteti,ale muj problem je,ze pritel dite jeste nechce ☹ a taky mi zjistilo PCO,takze v budoucnu budu mit zrejme problem otehotnet. ☹ takze kdyby zalezelo na me,chtela bych dite hned.

ajajanku
20. zář 2008

ahoj holky taky tvrdim že na veku nezaleží prvni dite jsem mela ve 23 a to už jsem mela za sebou samovolny potrat a obě tehotenstvi byli planované manželovi bylo 27.Mam druheho manžela a ten pořad take říkal že je ještě čas a tak pak jsem mu řekla že už mam dobrane prašky a další že brat nebudu a říkala jsem si že kdyby opravdu nechtel tak si da pozor a nedal a ja byla hned příští mesíc tehotna, klukovi budou 3 roky a manžel ho zbožnuje.Někdo řekne že je času dost ale když pak jsou nejake problemy pak toho času tolik neni

olusenka
28. bře 2009

Tak u nás je to přesně na opak. Mě je čerstvě 29 a manželovi čerstvě 31. Bydlíme spolu skoro tři roky, skoro rok ve svém a rok po svatbě, takže dítěti nic (v podstatě nic kromě snad zdraví) nebrání v cestě. Manžel ho chce rozhodně víc jak já. Já mám strach ze ztráty svobody...radši bych ještě cestovala, užívala si, věkem se cítím mnohem mladší.... dnes klidně vezmu kolo a jedu kam chci, to pak bohužel přestane. Ale nebráním se tomu-těhotenství. Až se vyřeší zdravotní stránka věci, začneme se taky snažit, resp. antikoncepci už neberu (ale mám problémy s MS), tak uvidíme. Ale když vidím ty nadšené příspěvky tady, tak já takové nadšení rozhodně nesdílím a neupínám se na to. Když to přijde, přijde...až to přijde, tak to přijde. No, jak se říká, vždycky něco pěkného musí skončit, aby něco jiného třeba ještě hezčího mohlo začít. Třeba až budu těhotná nebo až to bude na světě, tak mě to chytne. Holt jsme každý jiný...

aniska
6. dub 2009

nazdar zeny, mne pride, ze pokial nejde o extremne nevyzreteho chlapa, tak je v podstate jedno, ci chcel alebo nechcel. dieta je vzdy radost. a chlap sa vyvrbi, az ked skutocne pridu problemy, mam taku skusenost🙂