Chtěla bych miminko. Co byste dělali na mém místě?

klaudy999
5. srp 2023

Ahoj, je mi 21 a přítelovi 29 sme spolu 3 roky já bych chtěla miminko máme velký dům peníze mám dost na to aby miminku nic nechybělo ale přítel mi řek že se mnou žádné miminko nechce mně to dost trapy přídě mi to nefér když já se o jeho dítě vždy starala vařila prebalovala umývala kupovala mu věci když jeho vlastní máma na neho srala a nič mu nekupovala co by stě dělali na mém místě od 18 roků chodila do práce platila mu půjčku na barák a on se tak zachovala a nechce žádné dítě se smou 😭

zelenaesmolda
5. srp 2023

@klaudy999
1) bych se naucila psat
2) prestala bych trollit
3) rozesla bych se s takovym chlapem

1pomnenka
5. srp 2023

Na šesti řádcích minimálně 20 chyb, tak to je síla. Nevím, jak ty, ale já bych nečekala, až si to přítel rozmyslí a bude chtít s tebou dítě. Jen tě využívá. Já bych s ním nebyla.

martinka_33
5. srp 2023

Přestan vymejslet hovadiny a jdi se nekam bavit ☝️
A jestli nejsi znudenej puboš, tak se s tim volem rozejdi.

llluckaaa
5. srp 2023

@zelenaesmolda
1) stručně
2) jasne
3) výstižně 😃

michaela666
5. srp 2023

Až to dítě budeš mít, tak se s ním můžeš doučit češtinu. 😉

zelenaesmolda
5. srp 2023

@llluckaaa
Djekofala 😀

klaudy999
autor
5. srp 2023

@michaela666 Proč řešíte mojí češtinu? Já jsem cizinka nie som z Česka tak trošku pochopení.

zuuuzaaa
5. srp 2023

@klaudy999 a s takovým co o dítě nestojí chceš dítě? Vypadá to že nestojí ani o tebe a jen tě využíval..bych se ho zbavila a našla si jiného 😉 máš roky před sebou tak si užívej a hledej lepšího partnera 🍀

sanyy22
5. srp 2023

@klaudy999 ukaž mu kde jsou dveře a nazdar.

zmrzlinka
6. srp 2023

@klaudy999 najdi si chlapa ,který bude chtít mi s Tebou dítě.Si mladá času máš dost.

jerrabina
11. srp 2023

Určitě bych se zajímala, jestli nechce už nikdy žádné dítě s nikým, nebo nechce dítě se mnou. V prvním případě je rozchod na zvážení kvůli různé představě budoucnosti (a říct si jestli teda je pro mě tak důležité to dítě mít, jestli je ten partner tak super že mi to za to stojí a podobně), v druhém případě je rozchod jediné řešení.