Co to může být (pohlavní nemoc)?

malibu77
12. lis 2015

Dobry vecer ,chtela bych moc pozadat o radu a zkusenost.Tak abych zacla od zacatku.Muj manzel mi na zacatku roku podvedl.A stavalo se nam ,ze 2 za mesic se nam objevil intimni problem.Mel ho svedivehoba cerveneho.A ja to same.Vzdy jsme to prelecili mastickami a ja i globulemy.Nahle jsem v cervnu otehotnela.A moc spolu nespime ,ale kdyz sme se spolu vyspali.Hned nastal problem opet nanovo.Znova preleceni od gynekolozky.Myslite ,ze mi mohl partner od ni necim nakazit?Nebo jak rika manzel ,ze to muze byt kvuly verejnym zachodkam?Az pojedu na gynekologii budu to sni resit.Nebo jen hystericky plasim.Dekuji za kazdou odpoved

susmevem
13. lis 2015

@malibu77 ... No ja nevím, osobní zkušenost nemám, ale kamarádka měla stejný problém jako ty. Nevěra ze strany partnera, a pak jeden problém za druhým. Měla pohlavní nemoc... Léčila se z toho ale dlouho, bo její přítel léčbu odmítal, takže se ji to stále vracelo.... Každopádně na gynde ti vse řeknou, nasadí tu nejlepší léčbu a myslím, ze ti daji léky i pro přítele. Tak držím palce, at to dobre dopadne... 🙂

malibu77
autor
13. lis 2015

Dekuji za odpoved prave vzdy se maze i manzel.Dostal takovou masticku.Ale vzdy kdyz se spolu vyspime hned to mame znova

alexah89
13. lis 2015

ale no tak.. opravdu veris, ze je to z veřejných zachodu?? jak často je pouziva? a to po nich vali pindoura??

malibu77
autor
13. lis 2015

@alexah89 toto jsem take rikala.Ze na ne jdem obcas.

victress
13. lis 2015

@malibu77
za prvé: ty s manželem spíš bez ochrany pokud víš, že ti byl/ je nevěrný? nebojíš se horších pohlavních nemocí než je tohle?
za druhé: z veřejných záchodků by to být nemělo, pokud si na ně nesedáte a nesmolíte po stěnách, což snad nikdo nedělá...
za třetí: přes Net to nevyřešíš, tak mazej k doktorovi, ať ti udělá pořádnou diagnózu a nasadí adekvátní léčbu, kór jestli jsi těhotná, tak už kvůli miminku...

malibu77
autor
13. lis 2015

@victress. Udelal to jednou tet toho lituje.Jsme spolu 12 let jestli naky skrat.Vzdyt jsem psala ,ze nas vzdy preleci gynekolozka.No a pak se spolu vyspime a je to tu zas.Nekde jsem cetla ,ze to muze byt tehotenstvim ty problemy.Treba to jen spojuji a delam s komara velbouda.Taky sem psala ze to resim s doktorkou a opet budu to resit.Tak ja si na verejnych zachodkach sedam..

audrey44
13. lis 2015

@malibu77 Dokud problemy pretrvavaji, bud spolu nespete nebo jen s kondomem. Nemoc se musi dukladne prelecit jak u tebe, tak u manzela. Jakmile je jeden v poradku a druhej ne, zakonite to na nej prenese. A teda na verejnych zachodcich bych si v zivote na prkynko nesedla... Kor v tehotenstvi je zvysena hygiena na miste.

nonnni
13. lis 2015

@malibu77 ze zachodku to na 100% nema, pokud na nich tedy nesoulozi s nekym, mimo tebe.

To ti gynekolozka nerekla, na co vas prelecuje? Kazdopadne s nim spi s kondomem, minimalne v tehotenstvi a to i za predpokladu, ze se oba zase prelecite a zjisti se, co si vlastne prelecujete.

malibu77
autor
13. lis 2015

@audrey44. Ja sivtam davam toaletak ,ale jestli tam jdu tak 3x za rok i to je moc.Prave ze jsme spali s kondomem a rikali jsme si ,skusime tu bez no a sup a bylo to opet znova.

evapater89
13. lis 2015

Tak snad může věřit manželovi, ze už te nikde nepodvadi a spi jen s tebou. Pokud tomu tak je, tak jste zřejmě špatně preleceni. Ja jsem těhotná a kvasinky mam každou chvíli. Mažu ja i manžel, ale proste v těhotenství se mi to dělá skoro stále. Doktor mi nic neřekl, jen ať si koupim něco v lékárně... A s manželem jsem si jistá, ze mě nezahýbá. Jsme spolu krátce a stále. Takže za me ro může byt opravdu těhotenstvím, jelikož dříve jsem na žádné zanety, kvasinky netrpěla. Hodně zdaru pri léčení m. Pak napis co Vám pomohlo. Me vždy jakmile zacne svedet tak namažu fungicidem a do rána je klid.

malibu77
autor
13. lis 2015

@nonnni Vubec nic mi ktomu netekla.Rekla jen ja Vam napisi to a to .A toto pro manzela a tim semnou ukoncila debatu.A naposled co jsem to sni resila tak rikala ,ze v tehotenstvi se to proste stava.

malibu77
autor
13. lis 2015

@evapater89 Prave ze ja tet take na ty zanety trpim.Mozna proto obvinuji manzela ,ze je to jeho vina.Protoze mi to trapi.A fakt je to jen tim tehotenstvim.I gynekolozka rikala ,ze se to proste v tehotenstvi stava.A delam stoho takove drama jen diky tomu ,ze sem nad tim vsim zacla premyslet vic.Tet mam takove pocity ,ze jednou mam hrozne debky pak zase jsem stastna.No hormony semnou pracuji moc

nonnni
13. lis 2015

@malibu77 mas pravo vedet, na co beres leky a jakou mas diagnozu. Zeptej se ji primo. Vzdyt ani nevis, zda te prelecila na kapavku, nebo kvasiny...

Kazdopadne, jste preleceni evidentne spatne, takze oba na stery a poradne diagnostikovat a nasledne opet prelecit. Pak opet stery, nez to zkusite naostro.

evapater89
13. lis 2015

Ja tě chápu, po nevere asi člověk začne přemýšlet nad vším a jesi to nedonesl manžel. Ale je fakt, že sama jsem četla, ze v těhotenství diky hormonům jsou tyto neduhy častěji. No a hormony jsou hormony. Zkus se i přes to dát do pohody a třeba i tím se problémy nebudou tak objevovat. Manželovi se to asi taky nejlépe neposlouchá, ze něco domů donesl. I kdyz na jednu stranu at se v tom vymáchá trochu a má pocit arudu za to co udělal. Ale jak píšeš sama, možná to je jen problém týkající se těhotenství a ne z nevěry. Snad se to brzy spraví 😉 a budete mít oba klid. V kolikatem jsi týdnu? Ja to měla nejvíce v prvním trimestru, ted už tak moc ne.

malibu77
autor
13. lis 2015

@nonnni Vzdy rekne jo to jo vytok.Ale vsechny testy co se delaj + cytologii mam v poradku

nonnni
13. lis 2015

@malibu77 vytok neni diagnoza, ale priznak!

Partnera take kontrolovala na sterech?

Zmen ji.

malibu77
autor
13. lis 2015

@evapater89 Dekuji moc.Ano prave v prvnim trimestru to byla primo katastrofa.Furt na gynde ,ze mi svedi a mam vytok.A manzelovi ze svedi a ma ho zarudleho.No a predevcirem sme spolu spali a od zas zarudleho.Ale me zatim nic nesvedi.Malinko vytok ,ale to jsem mela i predtim.No tak mi to prave zaclo srotovat v hlave co kdyz...Taky jsem vcera na nej uhodila ,ze nas nakazil.Nebo buh vi skym sevzas vychrapal.A tet toho lituji byla jsem asi prehnane na nej hnusna.Jsem ve 27.tydnu tehotenstvi ☺

malibu77
autor
13. lis 2015

@nonnni ne ne manzela nekontrolovali.Taky jsem mu rekla ,ze se tet poradim s moji gyndarkou a posupajdi nekam na testy

malibu77
autor
13. lis 2015

@nonnni aA souhlasil az sem se i divila.

nonnni
13. lis 2015

@malibu77 to je dobre.

malibu77
autor
13. lis 2015

@nonnni To ano. ☺

drrregy
13. lis 2015

Jak se jemnuje ta mastička a globule, kterýma ses léčila? Není to Pimafucin? Já mám asi obdobný problém, jako ty. Od té doby, co jsem těhotná, mám samé mykózy (kvasinky) stále dokola. Už mě to taky nebaví. Většinou se právě musí mazat oba. Ale: není to veřejnými záchodky a ani nevěrou......v těhotenství má žena tam dole jiné pH a je náchylnější na tyhle mykózy. Doktor mi tvrdí, že se mi to bude ted vracet, protože, jak se jednou tam dole pH naruší, už se to málokdy spraví tak, aby už to příště bylo odolné proti mykózám. Užívám globule a mastičku. Nenosit těsné spodní prádlo ze syntetických materiálů, neprovádět žádné výplachy pochvy, extrémně se tam dole nemýt. Já mám z lékárny ještě intimní mycí gel s tea tree oil pro srovnání pH. A projevuje se mi to stejně, jako tobě. Nesnesitelné svědění až pálení, bílý výtok (bez slipových vložek nemůžu existovat). Tak co? Jsi klidnější???

drrregy
13. lis 2015

A hlavně je důležité se toho zbavit ještě před narozením miminka, aby se mu to nepřeneslo z porodních cest do pusinky !!!

nonnni
13. lis 2015

@drrregy u kvasinek je naprosto fundamentalni uplne vysadit sladke! Tim ty kvasinky krasne krmis...

hojda
13. lis 2015

@nonnni Souhlasí, přesně to říkala dr. v porodnici, omezit sladké, protože ten zánět pak taky způsobuje větší porodní poranění.

nonnni
13. lis 2015

@hojda jj, presne tak...ta kuze je cela narusena, neni to jen o svedeni, potencialni komplikace jsou daleko vetsi.

victress
13. lis 2015

@malibu77 pardon, nečetla jsem pořádně, jak už někdo psal, výtok je příznak nějaké nemoci a pokud ne a je to jenom těhu výtok, tak rozhodně by z normálního těh. výtoku neměl mít problémy manžel, podle mě je gynekoložka nedůsledná, odbyde tě nějakou mastičkou a basta, lehce se to svede na těhotenství, ale může to být nebezpečné, takže chtěj znova stěry i manželovi, pak dej vědět, jestli jste už OK 🙂 🙂 🙂

malibu77
autor
13. lis 2015

@drrregy jmenovala se clotrimaol byla hodně ucinna.Rychle zabrala.Právě manželovi zbyla tak si ho namazal a zas dobré.Já také od té doby co jsem těhotná jen se léčím na spodek.Ano o tom pH jsem kdysi četla .Že se muže vše zhoršit.Ale tet mě bohužel vůbec to nenapadlo.Děkuji moc za odpověd 🙂

drrregy
13. lis 2015

@nonnni
Chceš říct, že moje větší chuť na sladké není způsobena těhotenstvím, ale kvasinkami? Proč mě na to lékař neupozornil? To je děs, dnešní lékaři....☹

malibu77
autor
13. lis 2015

Opravdu sladké to vše tak zhoršuje?Tak to ,abych se hodně omezila.Tet mám furt sladké .Mam na něj pořád chut.Ale nikdy mi na to neupozornila