Flirt i nahé foto

11. led 2021

Potrebuju se vypsat. 10 let jsem ve vztahu. Mame rok a pul stary dite. Drive mel pritel opakovane naky flirt pres pismenka s zenami...prasklo to a ja ho vyrvala...snazil se zapirat. Rekla jsem, ze se to nesmi opakovat, ze to jinak nedam... pak jsme prochazeli tezkou zivotni zkouskou, kdy jsme prisli o miminko....po case prislo druhe mimi a my si zili dal...ne vse bylo odjakziva ruzove. Vsude jsou neshody. Ale byli jsme spokojeni....intimniho zivota bylo tedy mene uz delsi dobu...ale ted na pritele praskla 2 roky stara afera, kdy nejake poslal sve nahe fotky. Bezmyslenkovite. Ona reagovala prekvapene a on se kal, ze udelal preslap. Ted to ale na nej rekla a ja jsem z toho v haji. Nevim co delat...jaka je budoucnost

priefi
16. led 2021

A to udělal po tom, co slíbil, že už nebude repete? Ten už lepší nebude a dřív nebo později to udělá zas... A proč taky ne, když mu to vždy projde...

priefi
16. led 2021

Chápu správně, že před dvěma lety jí poslal nahatou fotku a teď v listopadu ji znovu napsal a tu listopadovou SMS si přečetl manžel a na základě toho, aby ona už měla jednou pro vždy pokoj od Tvého nedobytného manžela pokoj, praskla ho?

autor
16. led 2021

@priefi je to mnohem komplikovanejsi...on ji ted znova nepsal sam od sebe...ona se ozvala sama jemu (je to "nevl. segra"....jeji tata si vzal jeho mamku, nejsou pokrevne pribuzni), resila nakou rodinnou situaci ohledne narozenin...a on se v te sms pripomnel, ze ho videla nahyho...a tu sms si precetl jeji manzel...nahou fotku,jak se uspokojuje sam, ji poslal pred 2 lety v dobe, kdy jsem byla tehotna..oslovuje ji krasko, prdelko...jenze!!!! Neco takovyhleho neudelal poprve. Uz 2x jsem mu podobna pismenka s jinymi zenami odpustila...a to vzdy prasklo pa par letech "klidu"...nebo co ja vim, jaka je cela pravda

autor
16. led 2021

@priefi on nikdy nic tak uplne neslibil, prtz mi to nikdy poradne nepriznal...vzdy tvrdil, ze zadny flirtovani nebylo, zatloukal...a kdyz jsem uhodila, ze mi to napr znama rekla sama, tvrdil, ze ji jen lichotil...vzdy mel az "utocnou" pozu, nechtel nikdy nic priznat...sam ted rekl, ze Weiss tvrdil vzdy zatloukat,..

priefi
16. led 2021

Je mi to líto 😔 Je to od něj ubohé. Ale co udělat, se musíš rozhodnout sama 😔 Teď si sice sype popel na hlavu, chce jít do poradny... Ale je hodně velká pravděpodobnost, že to udělá zas a o to větší to bude rána. Zase z druhé strany je tady ve hře i dítě. Otázka je, zda ho miluješ a zda Ti stojí za odpuštění a risk. Bohužel důvěra už pošramocená je a to už lepší nebude, už vždy budeš mít brouka v hlavě.

autor
17. led 2021

@priefi prave. Ono s nim nikdy nebylo nic zas tak jednoduchy...je prece jen hodne jiny nez ja...nikdy jsne snadnou cestu nemeli, ale proste jsme spolu vazne chteli zit, nepremysleli jsme ani jeden o zmene partnera...vybudovali jsme si domov. On si me chtel dokonce letos vzit...me ale svatba nelakala a priznavam, ze hlavne proto, ze kdyby neco....bylo by to o dost komplikovanejsi. Ano..je mezi nami i vekovy rozdil vic jak 10 let a ja mam prece jen trochu vic energie na nejen rodinny zivot nez on...on je tak trochu lenoch. Jen me proste ted ani nahodou nenapadlo, ze tohle prijde a budeme to zase resit...verila jsem, chtela jsem verit, ze nas zivot uz nakopal dost a co vic by nam melo otevrit oci nez bolestny odchod ditete...verila jsem, ze nas to o to vic stmelilo a nedokazu proto rozdychat, ze to vazne "zase" udelal a navic v dobe, kdy jsem byla podruhe tehotna...

marketanova
23. únor 2021

Našla jsem takto jednou u přítele, začala jsem se více snažit, pečovat o sebe. Líbí se mu nohy, takže se o ně opravdu hoodně starám, kupuji si sexy silonky a spodní prádlo.

sherryel
4. zář 2022

Uklízela jsem v Bumbálu na domácí potřeby atd. A při úklidu jsem našla batůžek z Decathlonu. Tak ho otevřu a v něm pár papírků, respirátor a dva ze tří kondomů. Když jsem řekla muži, co to jako je , odpověděl že batoh je už pár let starý... Týden předtím byl na služební cestu na svá dny. V batohu účtenka z Decathlonu z týdne před služební cestou. Řekl že to nemá zapotřebí a tim jsem to uzavřela ( máme spolu syna a v té době jsem čekala dvojčata) ...