Flirt i nahé foto

11. led 2021

Potrebuju se vypsat. 10 let jsem ve vztahu. Mame rok a pul stary dite. Drive mel pritel opakovane naky flirt pres pismenka s zenami...prasklo to a ja ho vyrvala...snazil se zapirat. Rekla jsem, ze se to nesmi opakovat, ze to jinak nedam... pak jsme prochazeli tezkou zivotni zkouskou, kdy jsme prisli o miminko....po case prislo druhe mimi a my si zili dal...ne vse bylo odjakziva ruzove. Vsude jsou neshody. Ale byli jsme spokojeni....intimniho zivota bylo tedy mene uz delsi dobu...ale ted na pritele praskla 2 roky stara afera, kdy nejake poslal sve nahe fotky. Bezmyslenkovite. Ona reagovala prekvapene a on se kal, ze udelal preslap. Ted to ale na nej rekla a ja jsem z toho v haji. Nevim co delat...jaka je budoucnost

merope
11. led 2021

A co ti na tom tak zásadně vadí? Zkus si ujasnit, kde je pro tebe ten hlavní problém, probrat s ním, proč to dělá. Není exhibicionista? Nepomohlo by mu třeba toto nějak ventilovat doma?

zuzkasim
11. led 2021

Je to před 2 lety, nic čerstvého, asi nemá smysl hroutit se z toho teď. Někteří chlapi (některé ženské samozřejmě taky) jsou toho ražení, že mají neustálou potřebu dokazovat si, jak jsou neodolatelní. Mám kamarádku s takovým mužem...☹ Je to trápení, dělá to s přestávkama už roky, pravděpodobně to nezašlo nikam dál, ale důvěra je v háji. Přemýšlím, jestli by pomohlo, kdyby byl v četnosti sexu uspokojený? Jestli by mu to stačilo a neměl by pak potřebu vyhledávat pozornost jinde? Má doma dostatečný pocit, že je chlap? Že si ho vážíš, že ho pochválíš, vzhlížíš k němu - víš jak jsou chlapi ješitní.... I ten nejobyčejnější potřebuje slyšet uznání. Chápu, že teď na něco takového nemáš náladu, protože jsi na něj naštvaná, ale je to skutečně 2 roky ta ženská očividně neměla zájem, nic se nestalo. Možná ho odmítnutí té ženské i dost poučilo, musel se docela stydět. Budoucnost bude taková, jakou si ji uděláte. Jste 2 a 2 na tom musíte pracovat. Záleží, jestli oba chcete...?

blondynka400
11. led 2021

Sama píšeš že bezmyšlenkovitě.... Co je na tom tak tragického? Tak někomu poslal fotky a co se stalo? Hlavně co to bude za "madam", že to řekne po 2 letech... Toto bych vůbec neřešila, spíš se tomu zasmála.

autor
12. led 2021

Jsem z toho nestastna

autor
12. led 2021

Mam pocit, ze mu nemuzu verit. Udelal mi to v tehotrnstvi, mohli to mit fatalni nasledky pro dite...stres apod... navic to poslal sve nevlastni segre (nepokrevni, vyzenene) a ja nemam jistotu, ze toho nebylo vic...vic zen... a prijde mi, ze nema zabrany. O sex se doma musim pomalu prosit, on ho moc nevyhledava....ale tyhle choutky ma..tak proc? Navic to neni poprve. Co bude dal...zase odpustim a za cas prijdu na dalsi??

autor
12. led 2021

Kdyz to na nej prasklo, zatloukal...rval na me. Priznal se az po x hodinach...vubec se k tomu nepostavil.

autor
12. led 2021

Ted zpetne me mrzi, ze to ma rodina vi, prtz uz ho odepsali. Nesnesli to, ze mi zase ublizil...prtz tohle neni normalni chovani...

autor
12. led 2021

A ja se bojim, ze kdyz ho vezmu zpet, budu zit ve strachu, co dela kdyz se zdrzi v praci, kdyz je doma sam..

martt
12. led 2021

Ja bych se zaměřila na to proč až po dvou letech. Je do něj zamilovaná, chce se mu pomstít? Já jsem s manželem zažila něco podobného. Je hodně zasazena důvěra a po 10 letech co to bylo mu stále 100% nevěřím. Ale nijak mu to nedávám najevo fungujeme dobře a stálého miluju. Takže pokud se rozhodneš mu odpustit, tak pak nesmíš myslet na to kde a skym co dělá. Prostě se od toho odprostit. Je to hodně těžké a ne každá to zvládne.

gilraen999
12. led 2021

Já si tohle zažila s ex. Pořád se to opakovalo a opakovalo. Zničilo mi to sebevědomí jako ženě. Je to nevěra akorát ta psychická. Připadala jsem si pak podvedene, nepritazlive, pořád jsem zarlila. Jinak byl ex dobrý partner. Ale pro mě osobně do vztahu a intimnosti patří 2.

gilraen999
12. led 2021

A taky to bylo tak, že chuť na sex skoro pak neměl, ale na netu furt něco shanel

gilraen999
12. led 2021

To budeš takhle přemýšlet. Pokud se nerozhodneš to tolerovat, já to nezvládla a těch ženských bylo mraky. Sliboval jak to nic nebylo, že jinak by mě nepodvedl doopravdy. Já mu nevěřím dnes už ani to.

autor
12. led 2021

Opakovalo se to..predtim to nikdy me do oci nepriznal...vzdy se branil a by neprijemny, ze prehanim a resin nesmysly...ale treba sve mamce se priznal...ze se nudil atd...ale me do oci ne. A ted taky. Pul dne se me snazil nakecavat, ze on to neni a kdesi cosi...ale ja mela dukazy a navic se ji ted v listopadu pripomnel v sms ze ho videla naheho a ze k ni ma bliz. A proc to vybalila? Tu sms si precetl jeji manzel a bylo zle, chtel vysvetleni...

zelenaesmolda
12. led 2021

Ale byli jsme spokojeni...intimniho zivota bylo mene.
Jsi si jista,ze jste byli spokojeni oba?Protoze mi to tak nepripada podle toho co pises.

autor
12. led 2021

@zelenaesmolda vice intimnosti jsem chtela ja...jemu stacilo malo...ale zili jsme takhle nekolik let. On dle jeho vysvetleni byl na kvalitu a ne na kvantitu

zelenaesmolda
12. led 2021

No vsak prave...po tobe to nechtel ale psal si s jinyma

volcok87
12. led 2021

Já půjdu proti proudu. Ten už lepší nebude a bude to dělat dokud to půjde. Měla jsem to doma. Sex nic ale tohle jo, to ho bavilo a myslím ze měl i nějaký uchylky. Naštěstí už s nim nejsem. A tobě Radim to samy

codal
12. led 2021

Pokud to není poprvé, tak bych šla od toho. Šanci dostal, promarnil, tohle se nezmění a ty se budeš trápit, podezírat a žít v nejistotě. To se nedá dlouho vydržet a ten vztah půjde stejně do kytek, protože vztah bez důvěry je prostě k ničemu.

autor
14. led 2021

Ted je to ve fazi, ze ja mam v sobe naproste prazdno...nedokazu si sama sobe odpovedet, co chci...a on je pro jit k psychologovi a zacit ten problem resit.

codal
14. led 2021

Poradna nebo psycholog je fajn, alespoň budeš mít jistotu, že jsi pro záchranu udělala všechno. Odejít můžeš vždycky.

sweet81
14. led 2021

Ty jo, tak já se ti vůbec nedivím, že si naštvaná. Já bych se teda nezasmála, že manžel před 2 lety, posílal své nahé fotky nějaké ženské. Já to jako srandu neberu🙄 je to sice delší doba, ale stejně by mě to štvalo.

darinka84
14. led 2021

@sweet81 taky mě překvapuje že by se tomu někdo zasmál 😲 sice jsem mladá, ale asi jsem na tuhle dobu staromódní nebo nevím. Já ani manžel si s nikým nepíšeme, neposilame nahate fotky, souložime jen spolu, nemáme potřebu flirtovat jinde.... Asi do tohoto světa nepatřím 😂

lucca35
14. led 2021

Proč řešíš to,co bylo 2roky zpět. Za mne se snaží slečna právě o to,co teď tobě vrtá hlavou a ty ji tu radost chceš udělat? Proč? Chlap si prostě honí ego že za flirt ještě pořád stojí a upřímně, i mnoho žen. Vykašli se má to co bylo a žij tím co je teď.

carolineg1
14. led 2021

Já mám přítele a jak jsme spolu začínali, začala jsem pracovat v realitce, kde se ke mě domů pod záminkou pomocí mi s nějakými véčka.vetrel můj kolega...a stěrka byla na světě, hned jak prisel přítel z práce řekla jsem mu to....už je to rok a pořád jsme spolu...tohle.neni nic v by měl být problém.....

surikata131
14. led 2021

Já bych to nebagatelizovala. Sice možná naproběhla nevěra fyzická, ale psychická nevěra to je a očividně důvěra byla zásadně narušena. Navíc pokud je to opakovaně. Nevinila bych zakladatelku, spíš ten chlap má nějaký problém sám se sebou, asi si potřebuje dodat sebevědomí...ale manželskou poradnou určitě nic nezkazíte

autor
14. led 2021

Dekuju vsem za nazory...jasne ze podle toho, ze nekdo by odesel a nekdo ne, se rozhodovat nemuzu. Ale je fajn si procist nazory...asi to bude trvat delsu dobu, nez se to rozlouskne...neni to jednozacny a uz vubec ne jednoduchy...me nejvic boli, ze to dokazal udelat v dobe tehotenstvi, po tom vsem,kdy nam umrel syn a pak bylo na ceste druhe detatko...mohla to vybakit ns nej uz tehdy a to bych nevydychala...a stres nastavajici matce hodne skodi. Navic....celkove jeho postoj zaloukat...a tvarit se, ze prece o nic nejde...
Ted az mu dochazi, ze o nas skutecne muze prijit...spime kazdy jinde...jsem odtazita, vi, ze nedokazu jen tak odpustit...

sweet81
14. led 2021

@darinka84 taky tohle nechápu. Se pak nedivím, že to někteří dělají, když jejich polovičkám je to jedno a ještě se tomu smějí. No, ale každý si žijeme jak chceme....

peginka1999
15. led 2021

Jako já bych z toho taky byla v háji a hlavně když máte dítě ale co se týče mně tak by letěl tak rychle že by to nestíhal protože když už začne dělat tohle co bude za rok za dva ? Takový lidi se nemění a pokud bych mu nevěřila nemá cenu v tom pokračovat měla jsem tohle taky s ex a věřte nevěřte dávala jsem mu pokaždý když chtěl a to jsem ani třeba neměla náladu na sex ale aby byl spokojený proč ne a měl to takhle tři roky každý den 3x 4 denně sex jelikož měl takové potřeby a nakonec jsem zjistila že si taky posílá fotky svého nádobíčka přes Badoo s nějakou holkou takže jsem si zbalila svých pár švestek a papa no a je to už nějakou dobu ale pořád poslouchám od známých že se jim pak svěřoval že se s ní i scházel takže za mně jelikož je tam dítě v tom tak bych ho vytrestala tím že bych se odstěhovala domluvila bych se s tou dotyčnou (ným) že to bude jen na určitou dobu aby si panáček uvědomil co má doma protože chlapy na to rádi zapomínají když mají doma pohodu a hlavně vědí že je neopustí ...

autor
16. led 2021

No je to tyden...psycholog zatim nesehnan...spime oddelene, fungujeme jen jako rodice...moje psycholozka radi to nechat "dychat" a nedelat ukvapene zavery plus teda nutnost u nej nastoupit na terapii...a dokonce mi kamarad domluvil vyklad z karet...dela to jeho maminka, dost znama pani v tomhle "oboru" a ta to uplne nezatracovala...ale opet...musi on sam chtit a jit hledat reseni, proc se to deje....
A ja? Jsem tak prazdna....prijde mi jen, ze cekam, az ta rana v srdci totalne vyhnisa...a nedavam tomu moc velke sance...

autor
16. led 2021

Asi uplne nejvic me ted boli a trapi, ze malinky bude zit v rozvracene rodine...vidat tatu o vikendu a pritom za to to moje zlaticko vubec nemuze.. vzdycky me strasne ubijela predstava, ze by vyrustal takto.. 😢😢😢