Flirtování ve vztahu a v manželství. Jak to máte vy?

23. pro 2022

Ahoj, zajímal by mě váš názor na flirtování (ne nevěru) v dlouhodobém vztahu nebo manželství. Jak to máte vy? Přijde vám to v pohodě nebo to neuznáváte? Flirtujete vy? Tolerujete nebo tolerovaly byste to u svého partnera? Já se snažím zvyknout na to, že je to normální. Ale je mi to proti srsti. Manžel flirtuje často a asi i nevědomky, s ženami, které potkává během dne, s kolegyněmi v práci atd. A také si většinou s někým píše. Nevěrný mi myslím není. Vidím ve svém okolí, že je to běžné, tak to tak beru. Snažila jsem se i dělat to stejně, ale neumím to a nebaví mě to. Nedokážu si s někým psat, připadám si vdaná a s dětmi, že vypadám před tím druhým směšně. Ale asi by nám to, že to budeme mít s manželem stejně, pomohlo. Budu ráda, když mi na to dáte svůj pohled.

zrzinda
23. pro 2022

Hodně záleží na tom, kdo to je. Absolutně nemám problém s tím, když můj manžel vtipkuje před kamarády v partě, ze se vymenime atd. Jednou jsem ve městě šla za manzelem a jeho kamarádem a říkám “ahoj miláčku (na kamaráda), no nazdar, starej (na manžela). Tohle jsou forky, který ale děláme jenom mezi těmi fakt nejbližšími kamarády, kde vím, ze se nikdo nikdy neurazi ani nikoho nedotkne.
Ale nějaké flirtování se známými nebo kolegy u mě ani u manžela nepřipadá v úvahu, to neděláme 😊

lencaa11
23. pro 2022

Tohle neuznávam a naštěstí ani manžel máme kamarády ,známí ale žádný psáni ,flirtování z mé strany mám to stejně jako vy mám děti manžela a nepotřebuju si zvedat ego atd ..

andelka
23. pro 2022

Občas jo,ale jen slovně, když nastane situace, pro lepší náladu, pro radost, srandu..ale psát si s někým.. proč jako?

klokanka31
23. pro 2022

Neexistuje

ferda90
23. pro 2022

Ahoj, s přítelem budeme už 15 let a nebyla jsem přítomna v situaci, kdy by flirtoval. Předemnou to Teda nedělá a jestli to dělá v práci, tak to nevím že jo 🙂 Ale myslím si, že ne. On takový není a já to samé. Neflirtuji s nikým. Jako jestli si v partě blízkých přátel pár slov ve srande prohodíme, ale jinak nic. A ani nevím, že by si s nějakou ženskou psal natož flirtoval. Věřím mu

jana_zofie
23. pro 2022

Ne. Ale zas podle me, pokud to nedela cilene, tak to neni flirtovani, ale styl chovani. Jako dost tam pak zalezi na tom, co a jak moc uz ti je proti srsti, takze to neznamena, ze ti to nemuze vadit. Ale flirt podle me musi byt vedomy.

emillyhk
23. pro 2022

Neflirtujeme. A už vůbec ne před partnerem. Jako jo, občas to na mě někdo zkusil (teď mi visí u nohy dítě, tak už moc ne 😂), ale já jsem prostě tak nějak vnitřně nastavená, že jsem vdaná, že mi to většinou ani nedojde, že se mnou někdo flirtuje. A nepíšu si s cizími chlapi. Samozřejmě mám kamarády, se kterými jsem normálně v kontaktu, ale flirt nepřichází v úvahu, přišlo by mi to nevhodné. Mám ke svému manželství respekt. To samé můj muž.

escapelle
23. pro 2022

Flirtovat před partnerem mi přijde jako vrchol neucty. Jinak si klidně zaflirtuju,jsem koketa a vím to. A asi to ze mě i vyzařuje,protože na mě furt někdo mrka,v baru mě balej a tak. V práci ty konverzace taky nejsou vždy úplně koser,prostě zdravotnictví.Ale z mojí strany je to nevinné a nevidím na tom nic špatného. A nemyslím si,že by muž měl klapky na očích a dělá se ženskýma,taky zdravotník😂
důležitý je ze si věříme a víme,kde je naše místo.(Hlavne jemu doporučuji aby to věděl 😂😂😂😂)

camelinka
23. pro 2022

@escapelle Hezky napsany, souhlasim 🙂

jirovapa
23. pro 2022

Vím, že občas manžel zaflirtuje, ale tak jako na oko. Sám říká, že je to jen pro legraci. A pak se mi doma přizná a občas z toho vyjde vtipná story (jde si v zimě v botech k obleku a má ruce v kapsách, jde okolo něho fakt kus baba a on se začne na ní culit a najednou mu to podjede na ledě 😂 - to má za ty úsměvy na jiné dámy, týden ho boleli záda 😀). Já nejsem moc koketa, se 3mi dětmi si nepřijdu jako vhodná adeptka flirtovat s jinými muži, prostě se na to už necítím a ani nemám potřebu. 🙂

evik19
23. pro 2022

Normální mi to teda nepřijde. Můj manžel je spolecenskej, k ženám se chová kamaradsky,což si občas nějaká splete se zájmem, ale já na něm samozřejmě poznám, kde zájem je a kde není🙂 Co se týče mě, takovym situacím se snažím vyhýbat. Prostě nedělám to, co bych nechtěla aby dělal manžel. Takže otevreně flirtovat ani si s někým vypisovat, to fakt ne-e. Ale někdy je to sakra těžký, třeba minulej týden jsem strávila každej večer ve společnosti sexy, chytrýho a vtipnyho chlapa, kterymu dokonce i přes tričko byly vidět brisaky. Z jeho strany zájem byl, takže jsem na sebe fakt pyšná, že si snad nemohl všimnout, jak nad ním v duchu slintam. A na zprávy mu neodpovidam 🙂
Naše chování je prostě otázkou volby. Každej si může vybrat jestli nevěrnej bude nebo nebude, jestli flirtovat bude nebo nebude, jestli svým blízkým ubližovat chce nebo ne. Nemyslím si, že si musí zvyknout na to, že tvůj manžel před tebou flirtuje, protože to normální fakt není a tobe to evidentně ubližuje.

lv
23. pro 2022

Vůbec, vtipkovani, špičkování možná, ale otevřený flirtování, zprávy, to neexistuje. Muž má šarm, hezký hlas, kus chlapa, vim a vidim, jak na nektery zensky pusobi, ale nesnasi to a neflirtuje

tinaprofi
23. pro 2022

Ja flirtuju rada 😂 me to bavi, ale pred chlapem ne, jsem soudna 😬😂 mam to asi po nasem dedovi, ten ale flirtoval I pred babinou a ta mu jednou takovou liskla ve vlaku, kdyz balil pruvodci, ze ho malem vyzula s bot 😅😂

barulina
24. pro 2022

Ne, neflirtujeme. Můj chlap je koketa, ženské z něj i při komunikaci např.s prodavačkou tajnou😁, ale on to má v sobě. Cíleně meflirtuje s nikým, nebo o tom nevím a s nikým si nepíše. A ani já to nedělám. Já mám ještě nevýhodu, že vypadám nepříjemné, takže že mě netaje ani ten prodavač 😁

lv
24. pro 2022

@barulina podobné jak u mě, prodavačky tajou a ja vypadam namyšlená, tak mám pokoj 😝

jannym
24. pro 2022

Flirtovat s nekym kdyz je pritomny i manzel by me fakt nenapadlo…ale treba v praci s kolegou jo, tam se zas memusi bat mamzel panovi je 75 mohl by s klidem byt muj deda nebo tata, ale on je proste takovy starosvetsky dzentlmensky a me prijde v poradku ho za to odmenit… ale me osobne by nejake vetsi flirtováni za hranici mileho usmevu, zasmani se vtipu a setrvani v trochu delsi konverzaci obtezovalo a zdrzovalo od chodu bezneho dne…obcas si rikam kde na to lidi berou ten cas…

pavlinar
24. pro 2022

Podle mě je normální si příležitostně zaflirtovat. Ale psát si s někým za účelem flirtu, to teda vubec

fandysek_1
24. pro 2022

Jako jak normální flirtovat před manželem s jiným chlapem nebo žena s jiným mužem? Tohle mi tedy nepřijde normální a rozhodně bych si na to nezvykala.

barulina
24. pro 2022

@lv 😁já se vždy chlamu jak jsou vláčné, přitom vidím, že on nedělá nic co by neměl.proste to umi. Minulé mi kupoval náušnice, byl u pokladny, já si zkoušela něco v kabince a slyším takové hihnani, ale úplně hloupé, říkám si jezis, to co je, no a to blonďatá mlada pokladní úplně zarila. Dozarila jak jsem přišla 😁

lv
24. pro 2022

@barulina no, ono kdyz se na ne celej život někdo nakrucuje, tak na to neslyší, nevidí

jerrabina
26. pro 2022

Můj manžel je trochu studený čumák, takže jsem naopak ráda když se zmiňuje, že se bavil s kolegyní v práci (dost je teď spojuje že se muž stará o moji dceru a ona má taky děti, dřív se bavili miň). Flirtu se bát nemusím, navíc je to takové empatické dřevo, že by si snad ani nevšiml kdyby nějaká žena s ním flirtovala dokud by se před ním třeba nesvlékla 😂😂😂
Já naopak jsem společenská a ráda se bavím s lidmi a usmívá se na ně, na muže i ženy. Občas se mi stane že někdo začne flirtovat, ale tak se tak culím, odpovídám, když to začne přehánět tak ho s úsměvem odpálkuju, ale že bych flirtovala aktivně to ne. Vlastně zájem mi příjemný je, ale moc velký zájem mi příjemný být přestává.
Pokud má někdo potřebu vyloženě víc flirtovat, přijde mi, že tam je vždycky něco špatně (buď v sebevědomí toho člověka, nebo v tom dlouhodobém vztahu). Taky ale záleží kde je ta hranice co je ještě v pohodě.

exbordelar
26. pro 2022

Kdyz neflirtuje pred tebou a jedna se jen o nevinne zertovani, tak co. Ja si nedelam iluze, ze muj muz neflirtuje. Urcite flirtuje 😃 ale zaroven vi, ze by byl blazen, kdyby bylo neco vic, jelikoz ma prece nas ☝🏼🤪 Ja zasadne neflirtuju s namachrovanyma blbeckama, ale kdyz je mi nekdo fakt sympaticky, tak tomu se clovek podle me moc neubrani. A ja taky vim, co mam doma a rozhodne mi nestojim o nejake komplikace 😅 ale tohle je nas pribeh. My uz mame spolu leccos vyreseno a odzito, takze vime, kde jsou nase hranice a co chceme ci nechceme. Vy dva mate zase svuj jedinecny vztah a jestli se v techto situacich necitis dobre, zkus to probrat s psychologem, treba z tebe vytahne skrytou pricinu tvych pocitu 🙂

veronicka89
26. pro 2022

Psat v dvojsmyslech ...flirtovat je pro me nevhodne a dlouhodobe bych to neakceptovala ...

Flirtovani s cizimi zenami v me spolecnosti by mi prislo taky ponizujici

...

Jestli si nekdy na vanocnim vecirku zaflirtuje treba s barmankou ... Nejak bych to nehrotila...

Jinak jako nejaky usmev nebo vtipna veta kdyz jsme kazdy bez partnera nekde obcas neni na skodu ...ale nic vulgarniho ☺️