Holky, nevěřte chlapům. Věrný chlap není

pumpi
2. lis 2014

Ahoj všem, chci se podělit o svoje zkušenosti s věrností chlapů. Nebo spíš s jejich pernamentní nevěrností. Nemyslím si, že bych měla takovou smůlu, že ani jeden z mých partnerů nebyl věrný, ale je to asi celoplošné, věrný chlap není. Můj první kluk v začátku naší známosti a v období zamilovanosti odjel na plánovanou dovolenou s klukama, pánskou jízdu, a za nějaký čas po návratu se musel ženit. Můj druhý kluk se asi po roce známosti při příležitosti vyspal s mojí kamarádkou. První manžel mi po několika letech začal zahýbat, několikrát jsem mu odpustila, až mě nakonec nakazil pohlavní chorobou a byl konec. A přesto jsem věřila, že můj druhý manžel takový nebude jako předešlí partneři, máme 2 dcery 11a 6 let a zase se to stalo. V létě jsem zjistila, že někoho má, o tom jsme si promluvili, slíbil, že to ukončí, zdálo se, že vše se dalo do pořádku a minulý týden jsem zjistila, podívala jsem se mu do mobilu, i když vím, že se to nemá, že v té známosti pokračuje. Nechodím doma neupravená, starám se o domácnost, vzdělávám se, v sexu nám to také klape. Zatím mlčím, nevím, jestli mu to říct nebo si to nechat pro sebe, že o tom vím, On se doma chová mile, děti zabezpečí, snaží se i pomáhat. Takže nevím, chyba je asi v mužském pokolení. nevěřím, že bych měla smůlu na nevěrné muže, vidím to tak, že jsou takoví všichni.

camelinka
2. lis 2014

A já znám takových rajd taky mraky, tož to asi budou ženský plošně taky to samý....

lrg
2. lis 2014

Spíš si vybíráš pořád ty samé typy. Můj manžel je typ věrného chlapa a sice nemůžu dát ruku do ohně za to, že se nikdy nic takového nestane (to ženská nakonec nemůže říct ani o sobě), ale jsem si jistá, že nic takového nevyhledává. A v mém okolí je většina chlapů, kteří jsou doma spokojení a nebrousí jinde.

berenika39
2. lis 2014

Holky! Věřte chlapům! Jsou super, bez nich by to nešlo! Jsou skvělí, věrní, milující, neznám žádného, který by byl nevěrný a který by někoho nakazil pohlavní chorobou.

tynka23
2. lis 2014

Buď špatnej výběr nebo nastavenej Tvůj program v hlavě.Pokud si budeš myslet,že chlapi takový jsou,zaručeně takový budou a na takový budeš narážet.Neboli jak píše
@berenika39 ,moje slova 😉.

macinka84
2. lis 2014

@berenika39 😵 😵 😵

tesorino1234
2. lis 2014

@pumpi Chlap je chlap od priprody,maji jine smysleni nez my zeny...je to pud,kterej maji,takze za zadnyho chlapa ja bych ruku do ohne v zadnem pripade nedala

pumpi
autor
2. lis 2014

Tynka23, že by to byl tolikrát za sebou špatný výběr? to se mi nechce věřit. A jinak program v hlavě to není, to je bohužel několikrát prožitá zkušenost. Jenže tím si musí každý projít sám, aby tohle plně pochopil, jaká je to zrada a pokaždé to bolí stejně a pokaždé je člověk překvapený...

achjonetusim
2. lis 2014

Ja bych ruku do ohne nedala za nikoho, ani za sebe - cesta zivota a vsech vztahu v nem je dlouha a klikata, kolikrat se zkomplikuje ani nevime jak, nikdo nevime co nam pripravi. Slib vernosti mi neni blizkej, a to rikam pres to ze jsem nikdy zadnymu partnerovi neverna nebyla, ani si nejsem vedoma ze by byl nekterej nevernej me. Nechtela jsem slibovat vernost po manzelovi ani po sobe, manzelstvi vnimam na celej zivot ne na dekadu s moznosti rozvodu. A v zivote jsou mnohem dulezitejsi hodnoty - ze slibu jsme slova o vernosti vypustili. Blizsi je mi ucta, oddanost.

jika10
2. lis 2014

Já teda nevím, ale mám 13 let stejného partnera a musím říct, že nám to stále klape a nevěrný mi nikdy nebyl a doufám, že nikdy nebude. Prostě mu věřím. I když bych mohla být nahlodaná z rodiny, protože můj táta mamce zahejbal. Navíc do mobilu,mailu a pod. mu nelezu, nedělá se to a říkám si, že pokud někoho má, tak bych na to takhle přišla, ale co oči nevidí, to srdce nebolí aproč se trápit. A jak bylo v jednom filmu řečeno, důležité je to, kam se manžel vrací ... No a ten náš se vrací stále k nám, věnuje se nám a má nás rád, to člověk prostě pozná

nonacek
2. lis 2014

@pumpi no je fakt,ze my manžel lhal kudy chodil.... 😈 ale nynější přitel , je právi opak..😇 prostě s toho vyplývá není každý stejný.! Ženy nehazte všechny do stejného pytle! Nebo toho zprávnyho chlapa nenajdete! Držím palce✌

kacca11
2. lis 2014

Já tak miluju tohle hloupé házení do jednoho pytle. Vždycky si říkám, fo za člověka si to může doopravdy myslet? Nevěra je většinou vyústěním problémů ve vztahu, vinu na tom nesou oba dva. Co víc na to říct? Klidně si to myslí, jsem ráda, že moje zkušenost je jiná, netrpim předsudky.

lenkaef
2. lis 2014

Ať hodí kamenem kdo je bez viny!;-D

tynka23
2. lis 2014

@pumpi Ano,přesně.Tím si každý musí projít sám.Taky nemám za sebou jen a pouze pozitivní zkušenosti.Pokud chci cokoli ve svém životě změnit, musím změnit svoje myšlení.Řekla jsem si fajn,stalo se,ale to už nechci zažít.Nebo lépe,uvědomit si a konkrétně přemýšlet o tom,jak to tedy chci,jakého chlapa chci,jaké má mít vlastnosti.Všechno si to představit,vybájit si pro sebe toho nejúžasnějšího chlapa a těšit se na něj.A on se ukáže.Už jen tím negativním vnímáním přitahuješ další a další špatné zkušenosti.To, jak smýšlíme o druhých, o svém okolí, o událostech v našem životě,o nás samých samých,to vše nás velmi ovlivňuje.A tvoří naši realitu.Můj názor,mě to tak funguje.Přeju hodně štěstí a představivosti na cestě za tím pravým 🙂.

sarkar
2. lis 2014

@pumpi No...dost drsný takhle šmahem všechny odsoudit. Já souhlsím s @camelinka - ženských rajd je taky hodně, přiznáváš teda dobrovolně, že jsi taky rajda? Chlapi o ženských většinou říkají, že jsou to slepice a hysterky...líbí se ti, když o tobě takhle mluví tvoji chlapi?

Nicméně mi přijde, že tohle je zase nějaká provokace, fotoblog prázdný, registrace listopad 2014...někdo se doma nudí, ne?

androsa
2. lis 2014

....tak to je dost smutné tohleto.....ale pokud bych měla tohleto pořád doma avadilo by mi to a ubližovalo,tak se zamyslím, hlavně nad sebou co dělám špatně...je zvláštní, když vám to funguje sexu, proč ho hledá jinde a jetě si tvoří vedlejší vztahy. To je dost divné...o co mu tedy jde. Jestli o vztah nebo jen o sex.......moje zkušenost je, že chlap nebo celkově člověk si ke člověku dovolí to, co mu ten dotyčny dovolí......takže jestli klesnu na uroveň, kdy přestane mít úctu a respekt, tak se asi bude chovat i tak jak já nechci a bude mu to jedno.....takže na vašem místě bych popřemyšlela, proč k vám nemá úctu žádny chlap 😀 a respet. To je totiž dost důležité a to vám asi ve vašem vzathu chybí, dle mého soudu. Pravda to byt nemusí a můžete se tomu smát.......ale jestli je to pravda směšné to není ani trochu........hodně štěstí....určitě není chyba jen v chlapovi, ale hlavně vaše 😀 😀 😀

castava
2. lis 2014

Mám jednoho chlapa skoro 11 let z toho 2a půl roku jsme manželé a nemůžu říct půl křivého slova. Jo, dobře, občas mě vytočí ale každý máme svoje ,,muchy,,. Jsem ráda, že máme k sobě krásný vztah. Dokázali jsme spolu postavit domeček, máme spolu krásného syna a druhé miminko za dveřmi a myslím si, že pokud se z našeho manželství nevytratí láska, úcta a tolerance k druhému, tak nemám obavy. Je dost možný, že některý ženský jsou magnetem pro problémové chlapi. Moje sestra zatím štěstí neměla☹ je sice hodně mladá ale doufám, že se to časem zlomí a bude mít větší štěstí.

pisisvori
2. lis 2014

Je to trochu prehnane, ale chapu jak to myslis. Mozna maji nektere pravdu, kdy pisou,ze za to tak trochu muzes😉. Staras se o sebe, vzdelavas, mas 2deti =asi chytra, hezka schopna a samostatna, to nekterym chlapum vyhovuje, aby se nemuseli starat, ale na druhou stranu u takove zeny je to stoji namahu, aby si spripadali dost dobri,takze jeste nekde maji tu pipku u ktere jsou pani tvorstva😉. Ja jsem mela stesti na muze, kteri byli verni, ale videla jsem i u jejich kamaradu,ze nekteri proste podvadi at jsou s kymkoli. Mamzela kamarad mel fajn hodnou holku a k nam na chatu prijel s "kamaradkou", takze to jeste vsichni kolem videli ...Ale dopadlo tak ja ma ta fajn schopna chytra holka udela obr karieru a vykaslala se na nej a uz ma skveleho chlapa... on ji jeste pomlouval,ze uz myslel na svatbu atd.a ze je mrcha.

slunce222
2. lis 2014

dobrý den, stále dokola se odhodlávám napsat a doposud jsem neměla odvahu, ale nemám se bohužel komu svěřit..., jsem na všechno to trápení stále jen sama a není nikdo kdo by mi naslouchal a poradil..., manžel mi byl před dvěma lety opakovaně nevěrný s jednou ženou, do které se bohužel také zamiloval, v té době jsme měli dvouletého synka a já byla v 7měsíci rizikového těhotenství s dcerkou, kterou jsme si rovněž moc přáli. S manželem se známe již mnoho let, dříve jako kolegové z práce, v té době jsme spolu byli cca 4 roky ve vztahu, vztah vznikl z velkého zamilování, ale cca po dvou letech nastaly neschody kvůli financím a manžel trávil většinu času v práci, což se mi moc nelíbilo, hlavně kvůli synkovi. V sexu jsme si vždy velmi rozuměli a ani v těhotenství tomu nebylo jinak. Jediné hádky byly v té době kvůli financím a jeho práci - podniká. Manžel se mnou přestal v té době úplně spát, byl odměřený, chladný, vulgární, zlý..., synovi ani mě se nevěnoval, trávil v práci max. času, mobil měl neustále u sebe, přespával neustále v obýváku na gauči apod., když jsem se jej ptala a žádala, aby se mi nebál svěřit, zda se něco děje mezi námi či v práci, stále dokola jen lhal a vymlouval se na únavu a práci, nakonec jsem po cca dvou měsících /těsně před porodem dcery/ zjistila z výpisu mobil. operátora, že si s nějakou ženou neustále smskuje /cca 10-15SMS denně/, mě napsal sotva jednu..., pracoval někdy i víkendech, chodil více s kamarády v noci na pivo, časem jsem zjistila, že chodil za ní /rozvedená s dvěma malými dětmi - atraktivní/, manžel mi trvrdil, že je to platonické a následně pod nátlakem, že s ní 2x spal a sem tam za ní chodil domů z práce na kafe..., jednou jsem se s ní vyspala před porodem, když jsem ještě nevěděla, že s ní spal a u gynekologa jsem zjistila, že jsem nakažená pohl. chorobou, která může ohrozit i malou při porodu /infekcí očí a plic apod./, přiznal se mi, že s ní tedy spal, takže se nakazil od ní..., nepoužil ani ochranu a spal se mnou, přiznal mi, že jí i zamlčel tu skutečnost, že jsem gravidní. Přiznal mi, že se zamiloval, že nás ale nechce ztratit a rozejde se s ní, to udělal po SMS, ale časem jsem zjistila, že si založil tajný mail, tajný mobil i novou SIM kartu, tajně za ní jel domů a sešli se někde venku v autě..., pokaždé prosil a sliboval, že to pro něj bylo těžké a stýskalo se mu po ní..., já vždy kvůli dětem dala další šanci a znovu..., před porodem se definitivně rozešli, napsala mi to i ona, že jej chtěla, ale pochopila, že on miluje mne a děti..., už jsou to dva roky a manžel se moc snaží, nikam nechodí, spíme spolu, ale já se po celou tu dobu stále jen trápím, nedokážu zapomenou, ani odpustit, dá se říci, že jej někdy i nenávidím za to, co nám udělal..., přitom jsem se velmi snažila být ženou s velkým Ž, jsem pracovitá, vzdělaná, myslím si, že výborná hospodyňka a máma, jsem společenská a velmi tolerantní, nikdy jsem mu nebránila v ničem, jen mi vadilo, že pracuje nonstop a nemá na nás čas, manžel měl hodně dluhů a když jsme je zaplatili, udělal další kvůli podnikání, což jsem také vyčítala... Děkuji za vaše rady a za upřímnost...

domiz
2. lis 2014

Spíš bych řekla,že si špatně vybíráš a přitahuješ ty stejný chlapy.Já si prošla taky nevěrou a rozhodně netvrdím,že jsou v tomhle všichni stejní.I hodní a věrní se najdou 🙂 A pravda i ženské dokážou být rajdy!

domiz
2. lis 2014

@tynka23 Přesně moje slova!!

marecekavendulka
2. lis 2014

@slunce222 pokud jsi mu doopravdy neodpustila,tak si myslím,že nemá cenu,abyste spolu byli. ale je to těžký takto to soudit,když jsem to nezažila..

marketa233
2. lis 2014

@pumpi Místo rychlých soudů a hloupých prohlášení (opravdu nejde házet do jednoho pytle) se zkus zamyslet, co všechny tvé vztahy spojuje. Třeba si blbě vybíráš, třeba ti chlapi s tebou nejsou šťastní.

nessik
2. lis 2014

@pumpi to je mi líto, že máš takové zkušenosti. ☹ Já mám opačné, ve svém blízkém okolí neznám ani chlapa ani ženskou, kteří by podváděli, já i všechny mé kamarádky máme skvělá manželství 🙂

maru84
2. lis 2014

@slunce222 To je moc smutný příběh ☹ Kromě toho, že byl nevěrný, by mi nejvíc vadilo, že ohrozil zdraví nebo možná i život nenarozeného miminka.
Píšeš, že už dva roky je hodný. Ví o tom, že k němu stále cítíš zášť za to, jak se k tobě i dětem zachoval? Naštěstí s tím nemám zkušenost, každý dokáže odpouštět jinak, ale dovedu si představit, že bych také měla problém mu odpustit. Měla bys o tom s ním mluvit. Určitě pomůže to vše říct. Případně zkusit manželskou poradnu. Uvidíš, co přinese čas. Možná se přes to jednou přeneseš a budete spolu spokojeně žít dál, nebo až budou děti větší najdeš štěstí bez šrámů z minulosti jinde

januzza80
2. lis 2014

Psat o nevernych chlapech,tak by se dalo napsat hodne toho nevernych zenskych.kazdy neni stejny,ale nevernost byla a bude.Hlavne duverovat.

maru84
2. lis 2014

@nessik Já také věřím, že existují páry, kde ani jeden nepodvádí. Ale musím říct, že ve svém okolí už jsem pár podvádějících viděla ☹ Někdo se přes to přenesl, někdo se rozvedl. Naštěstí s tím sama zkušenost nemám a věřím, že jeden partner na celý život bez bokovek je možný. Doufám, že stejně budu mluvit i za deset dvacet let 🙂 mám ale vzor ve svých rodičích a to dělá hodně

@pumpi také si myslím, že si možná stále vybíráš stejné typy. Například ženy, které si vždycky najdou násilníka, taky zažijí jen vztahy s domácím násilím. Třeba mají všichni tví předešlí partneři nějaké společné znaky a můžeš zkusit příště hledat jiný typ

slunce222
2. lis 2014

děkuji za Vaše názory, rady..., víš, Maru, já jsem s ní o tom opakovaně mockrát mluvila, že mě to stále velmi trápí, ubíjí, svazuje, ale můj manžel není moc empatický člověk, spíše samolibý sobec..., všechny jeho předchozí vztahy (i když bezdětné) končily nevěrou z jeho strany a opakovanou, vždy v období, kdy přišly první větší hádky, můj manžel zkrátka nesnese, nenávidí hádky a spory, žije v jakési utopii, uzavřený ve své romantické představě o velké lásce bez šrámů a hádek, o velkém štěstí jako v pohádkách, ale jakmile přijdou hádky, on vždy říká, zamysli se nad sebou, neděláš dobře, to nepovede v našem vztahu k dobrému konci apod., zkrátka být kvočna, která mu vše odsouhlasí a zachová si přitom úctu, ale to nejde..., on uznává jen inteligentní ženy, ale nekonfliktní. Jak jsem již uvedla, jeho milenka byla atraktivní a vzdělaná a já jsem nikdy nepatřila k příliš sebevědomým ženám snad díky špatnému dětství..., mám velmi malá prsa a ta mě vždy hodně srážela k "zemi", jeho milenka byla daleko "vyvinutější", vím, že o tom to není, protože jsme předtím měli pěkný sexuální život a já o sebe dbám..., hledal zejména porozumění a nové koště zkrátka dobře mete..., co na to říci, ale od té doby mám sebevědomí na bodě 0, mám ještě rok mateřské před sebou, chybí mi společnost, cítím se v izolaci, nepochopená, neatraktivní, sama a v bludném kruhu. Rodinu mám až na Moravě, tedy cca 400km daleko, s jeho rodinou je to těžká věc..., stále přemýšlím o zvětšení prsou už od mala a od té doby ještě mnohem víc, vím, někomu se to může zdát jako rozmar, ale když má člověk takový komplex jako já a od té doby ještě o to víc..., nejvíce mě trápí, že se zamiloval a ještě víc, že nemyslel na důsledky a nechránil se, říkám si, že to bude asi v něm, bojím se mu věřit, neustále mu tajně kontroluji mobil, maily, kapsy, jestlii je vůbec v práci apod., stydím se za to velmi, klesla jsem až na samotné dno své sebeúcty... Syn a dcerka tátu milují, ale on žije hlavně svým podnikáním a to i přes to, že často nemáme ani na nájem a když mu to vyčítám, okamžitě se urazí, křičí a hádá se, nemůžu říct vůbec nic, operaci prsou mi "povolil", ale je proti, prý to dělám jen proto, abych upoutávala na sebe chlapy..., stále se jen hádáme, mám strach, že to povede opět jen k tomu, že potká někoho, kdo mu v té chvíli více porozumí - samozřejmě jen zdánlivě a povrchně..., ale chlapi to tak vnímají. Tato mého muže ulovila v té době na jedinou SMS☹

kacca11
2. lis 2014

@slunce222 Podle mě bys na sobě měla hodně zapracovat, protože život s osobou, jakou jsi teď ty opravdu nemůže být jednoduchý a je velmi náročné s tím dlouhodobě vydržet. Zapracuj na sobě, ale nepocitej, že nova prsa vyřeší tvé problémy v manželství.

tarra27
2. lis 2014

@slunce222 já ti rozumím....nevera má dojezd 5let nekdy i dele....musíš mezi lidi a do práce..a prsa bych si kvuli manželovi delat nenechala.... 😉 není to o tom, zda máš 1 nebo 3.....a další věc, manžel ti nemá co povolovat nebo zakazovat 😉

uztotakbude
2. lis 2014

Promiňte, ale tato diskuse je tedy opravu na palici. Znám spoustu ženských, které jsou doslova a do písmene kurv.čky největšího kalibru a přesto si nemyslím, že by taková byla každá. Já sama udělala blbost a šlápla vedle. Manžel o tom ví, odpustil mi a já toho lituju, jako ničeho v životě. On? Možná mi nevěrný byl, ale deset let tvrdí, že ne. Každopádně i kdyby byl, odpustila bych mu tak, jako odpustil on mne. Ano mrzelo by mne to, ano obrečela bych to, ale je to o lásce a o tom, zda mi za to stojí. Stojí!!!! A věřím, že mne nepodvedl. Proč žít pořád v tom, že někoho budu podezřívat a dělat si zbytečně vrásky. Každopádně házet takto všechny do jednoho pytle je hloupost. A jedna informace pro Vás: Není náhodou ta chyba třeba ve Vás, když Vám všichni ti zlí parchanti tak zahýbají??? Protože třeba z vlastní zkušenosti vím, že člověk udělá chybu na základě toho, že je nešťastný.