Jak často je Váš partner/manžel v týdnu večer pryč?

slunko1
5. srp 2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak často jsou vaši partneři/manželé v týdnu večer pryč? Nemám na mysli práci, ale zábavu. Přítel jede s kamarády na týden pryč, a když se vrátí, tak každý večer je s kamarády na rybách. Přijde z práce a je doma půl hodiny a pak odchází. Většinou se vrací až už spím s dcerkou (2,5 roku). Mně to dost vadí. Když jsem příteli řekla, že mi to vadí, tak mi odpověděl, že co mám za problém a mám být ráda, že nechodí do hospody. Během té půl hodiny co je doma, tak si 10-15 minut pohraje. Chci znát váš názor. Děkuji.

aurelie34
5. srp 2019

Tohle určitě není normální. Je to snad otec od rodiny a ne nějaký puberťák bez závazků. Manžel chodí asi 2 krát do roka na akci od práce a to je většinou jen o víkend. A přes léto chodí tak jednou měsíčně do naší venkovní hospůdky na dvě piva. S tím že jde v 8 a v 10 už je doma. Neumím si představit že by s námi netrávil čas. Takového chlapa už bych hnala.

laka_lacenda
5. srp 2019

No sama asi víš, že pokud je fakt denně v tahu (at jsou to ryby, sport nebo hospoda) a nevenuje se tobě ani malé, tak je to velmi špatně...

Na druhou stranu ja bych zas ani nechtěla chlapa, co by nikdy nikam sám nezasel, to je pro mě taky extrem...

mates133
6. srp 2019

Přesně,je jasný,že pokud ma nekdo fyzicky náročnou práci a barák k tomu,sportovat už nepotrebuje,ale pokud prace namahava neni,jezdi do ni autem,tak i kdyz o vikendu jedeme na vylet,tak to proste prochazka s detma nezachrání,hybat se potrebuje.Jen me to zajimalo..Take mi přijde,že ani jeden extrem neni ok,to co ma tazatelka je už daleko za hranici,ale zase aby beze mě nešel z domu..on je taky kazdy jina povaha,to je jasne,v kazdem případě musi to nastavení vyhovovat všem zúčastněným.

mates133
6. srp 2019

@mrav teda ja mam děti dvě a stejně mi to dost pohybu nepřijde..ale jasně,každý je v tomto jinak nastavený..

te_reza
6. srp 2019

Teď je doma, když je sezóna je pryč i 5 dní v týdnu. Hned po práci třeba do 19 hod nebo dopoledne víkend. Taky mě to těžce vadí, takhle jsem přesně nechtěla, aby to dopadlo

neomenia
6. srp 2019

Manžel min. 1x tydne. ja ale taky.. Kazdy potrebuje cas sam pri sebe!

slunko1
autor
6. srp 2019

@laka_lacenda Kdyby sel 2x tydne pryc, tak mi to nevadi. Asi bych chlapa, ktery je porad doma nechtela. Ja vim, ze to, ze chodi porad pryc neni v poradku. Ja jen kdyz denne slysite doma, ze nejste normalni, a at ho svymi nazory neobtezuju, atd., tak si po case zacnete taky myslet o sobe, ze to tak je.

mrav
6. srp 2019

@mates133 já jo - už druhým rokem jsem s ní sám.Takze vodit do školky, vyzvednout, nákupy, úklid atd...

m.e.l
6. srp 2019

Jednou za čas jde s kolegama z práce na bowling neb hrají nějakou firemní ligu či co, jinak tráví čas s námi. On je tak trochu pecivál, ale také chlap pro rodinu, která je pro něj na prvním místě.

lv
6. srp 2019

Teď tak 2x týdně, ne na dlouho, sport nebo 2 pivka, limča.. byly doby, kdy hrál/trénoval ragby a fotbalek k tomu a byl 5x týdně pryč, dlouho - málem jsme e rozvedli, přestali milovat - šli jsme do m.poradny, moc nám pomohli.
Vadilo mi to, i jsem trochu zarlila, že on může a já jsem "uvazana" doma. Držím palce.

petulejan
6. srp 2019

Tak co ti brání jít taky někam? Kámošky,dětský koutky atd. A šla bych v ten čas,ve který přichází domů,třeba ho něco trkne.

petula.bir
6. srp 2019

Ahoj, měla jsem doma to samé a po čase jsem si uvedomila, že s dětmi je nám lip bez něj. On nechodil na ryby ale do hospody. Z práce šel rovnou tam a když se mi to nelíbilo byl na mě hnusny a, že si taky potřebuje od všeho odpočinout a jak já jsem stíhačka. Nakonec chodil v pátek ihned po práci a vracel se v sobotu či nedeli okolo oběda a pak byl zlý. Vydržela jsem poměrně hodně dlouho ale pak jsem řekla dost.
Nyní mám nového přítele který je úplně jiný, je rad, ze může byt s námi doma. Většinou chodíme společně s dětmi na zahrádku nebo když máme hlídání jdeme si posedět. Já ho někdy sama vydáním třeba ať jde chvilku na pivo - hospodu máme u baráku tak vždy dá 1.rychlé a do 20.min je doma 😂 Pak jsem mu říkala ať jde s kámošema na pivo, ze mi to nevadí a řekl mi, ze je s nima v práci a nemusí s nimi byt i vecer. Když už jde tak se 1000x zeptá zda mi to nevadí a, že chce byt s námi a hlavně semnou, pak mi píše třeba každých 15.min zda je vše v pohodě, zda něco nepotrebuju.
Byt tebou sednu si s nim a řeknu nějaká pravidla, pokud o nej ještě stojíš. Řekni mu, ze klidně od nej odejdete, že bez něj vám bude lip, ty se nebudeš trápit a možná otec si bude brát malou 1x za 14.dnu (můj ex tedy nebere 😂 tak 1xza rok 😂)

dk123
6. srp 2019

Manžel nechodí nikam. To už musí být teda.. tak třeba dvakrát do roka. Jinak pracuje z domu, takže pracuje až cca od půl jedenácté, dojde za náma na oběd a pak dojde večer cca o půl sedmé a hraje si s holkama a pomáhá mi. Dcerky chodí spát celkem pozdě, takže se užijí. No a jak holky spí, je chvilku se mnou a pak v noci ještě pracuje třeba do tří do rána.. Soboty a neděle je s náma v podstatě pořád.

eva118
6. srp 2019

@slunko1 A ti jeho kamarádi nejsou zadaní? On je první z nich, kdo má rodinu?

dura175
6. srp 2019

@slunko1 muž nechodí pravidelně nikam. Občas se potká s kamarády, ale to je odpoledne, po práci. Déle zůstává na firemních akcích, ale to je tak 2x ročně. Koníček má realizovatelný doma. Mně by osobně nevadilo, kdyby chodil pravidelně za nějakým koníčkem ven, maximálně však 1-2x týdně. To, co popisuješ ty, bych nesnesla. Jakou plní funkci v rodině? Vydělává peníze a tím jeho role končí? Bych ho hnala... My děti nemáme, ale muž prostě funguje jako partner, primárně tráví volný čas se mnou.

bledulka84
6. srp 2019

@slunko1 a jeste mu peres, uklizis po nem, chodis nakupovat, ne? Nezil nahodou dokud jste spolu nezacali bydlet u rodicu?

rencinka87
6. srp 2019

@slunko1 jednou tydne ve stredu si chodi zahrat fotbal s klukama, pak si zajdou na nealko drink na pokec (vsichni ridi pak domu), nejpozdeji kolem 21:30 je doma. Pres zimu (prosinec-unor/brezen) chodi v nedeli rano hrat hokej.
Jinak se obcas vyskytne nejaka oslava/zapijecka/pivo s nekym, ale velice zridka, urcite min nez jednou mesicne. Na dovoleny jezdi s nami, je rad, kdyz vubec najde cas, kdy si tu dovolenou vzit.
Na druhou stranu vic cestuje pracovne, vychazi to prumerne podle me tak na tyden z mesice, kdy neni doma ani v noci (nektery mesic necestuje, nekdy je pryc po-pa dvakrat trikrat za sebou, to zalezi).
V kazdym pripade nema zadny konicek typu ryby, miluje sport, tak si radeji treba rano privstane a jde si zabehat, dneska jel do prace na kole, takze prijede domu vecer trosku pozdeji. Kdyz jsme nemeli deti, chodil jeste tak 2x v tydnu do posilky, ale ted by proste nestravil zadny cas se synem a to by mu vadilo (a mne taky).
Neumim si predstavit, ze by fungoval jako ten tvuj - i kdybych to zkousla kvuli sobe, tak by mi extremne vadilo, ze neni se synem. Ted budeme mit druhy a to uz tuplem budu potrebovat pomoct..

myjusiatko
6. srp 2019

Jinak ad ten sport. Muz chodi rano, kdyz jeste spime. Ma trening 3x tydne. A vecery jsou tim padem volne.

krutak1fle
6. srp 2019

No tak to je masakr!!!
Tvyho chlapa bych nechtela ani kdyby byl posledni na svete!
Je to sebestrednej ignorant a sobec!
Predpokladam, ze kamosi jsou bezdetni, ze?
A ten tvuj se porad chce chovat jako svobodnej.
Bejt tata ho vlasne vubec nebavi. A dokonce ho to obtezuje a urcite i omezuje.
Takovejch sobeckejch volu je hodne. Vidim to i kolem sebe.
A ty jejich kecy o tom, jak si potrebujou odpocinout a vycistit hlavu... Odpocinout od ceho?
Od ditete, ze?
Dej mu nuz na krk. Dovolila bych mu max.dvakrat tydne. A vyjimecne o vikendu.
A kdyz zacne zase s tema debilitama o tom, jak ses netolerantni, tak mu rekni, at si to klidne mysli, ze je ti to jedno. A prijmi to bez emoci. Hlavne si nenech vsugerovat, ze je chyba na tvy strane.
On je nedospelej blbec!
A pokud se ihned nesrovna, kopla bych ho do riti. Vzdyt co se zmeni? Nic. Budes mit klid.
Ten muj dela rukama. Dela od sesti. Ve tri prijede domu, dame si kafe a hraje si s detma. Zepta se jestli neco nepotrebuju.
Kdyz reknu, ze ne, tak jde delat kolem baraku a vecer je v dilne. Kdyz potrebuju pomoct, necha vseho a je s nama.
Dvakrat tydne hlida deti a ja jdu jezdit na konich.
A nikomu to neprijde nenormalni.
Je tata a podle toho se ma chovat.

lolam10
6. srp 2019

To neni dobre.muj muz chodi 1xtydne na sport ale to je max.chodi z prace az kolem 19h ale jak prijde uz se 100% venuje detem...skoda ze se s vasim muzem nelze domluvit,to je zaklad dobreho vztahu..

plysacekhb
6. srp 2019

Přidávám se do davu pobouřených žen, tenhle model bych nesnesla. U nás chodím častěji ven já🙂, přítel mě vyloženě posílá s tím, že to mám doma těžký se třema dětma, ať si povyrazím🙂, ale nezneužívám toho, tak 1-2x do měsíce jdu s kámoškou na pivo, nebo na koncert. A naopak ho taky občas posílám s kolegy na pivo, ale je to tak jednou za dva měsíce, co se rozhodne jít. A někdo tu zmiňoval sport, tak partner chodí běhat cca na hodinku po tom, co uloží děti, po návratu a sprše se věnuje mě a třeba mi čte (vím, jsem rozmazlená...🙂 ), a já sport stíhám téměř denně v době, kdy se vrátíí z práce a bere děti ven.

kridav
6. srp 2019

Nechodí. Max jde 2x do roka když mají nějakou firemní akci v práci. Jinak chodíme spolu. Manžel je hodně rodinný typ.

kridav
6. srp 2019

@petula.bir taky jsem měla takovýho bejvalýho. Skoro každý den v hospodě a to chodil s kolegou se kterým byl každý den v práci, tak s ním byl častěji jak s námi. Pak si jezdil na výlety na motorce. A taky mi bez něj s dětmi bylo líp. Dovolenou jsme měli každý zvlášť, ale on byl hrozný prudič, tak mi to vyhovovalo. Po 13 letech jsem se rozhodla to změnit. Letos je to 7 let co mám nový život s novým partnerem. A dovolenou a veškerý nás volný čas trávíme jen spolu. A jsem moc spokojená 😊

petula.bir
6. srp 2019

@kridav
Já taky cca po 11-12.letech požádala o rozvod. Děti nevídá ale protože ke v RL tak dělá problémy - asi neune, ze neměl pravdu protože mi tvrdil, ze já jsem ta špatná, že kvůli mě chodi pít, že si za to všechno můžu sama a ať jsme s nim, ze s nikým jiným mi nebude lip. Jak jsem hnusná, tlustá (po druhem porodu jsem se do tydne dostala na svou váhu před tehotenstvim cca 65.kg) a další a další věci 😔 trvalo mi to 2roky než jsem se z toho tak nějak dostala. Teď mám něco jiného a jsem za to vděčná a hlavně šťastná - nyní vím, ze mám vedle sebe přítele a nejsem jeho služka a nebo “ta věc se kterou muže mít sex kdy chce on”

suzief
6. srp 2019

To je pěknej sobec, a jak často jste vy pryč? Hádám, že vůbec. Ale k otázce, manžel je doma pořád se mnou a s dětmi. Jen výjimečně si vyrazí.

jade85
6. srp 2019

Jednou týdně má squash, ale to jde pak hned domů, takže dorazí před 9 a stíhá malýho ještě vykoupat jako vždy. Jinak nic pravidelného. V hospodě byl za ten rok a půl co máme dítě možná čtyřikrát, pětkrát...? Jo a ještě občas nějaká akce v práci kdy jedou přes noc. Ale to je taky výjimečný, třeba jednou za půl roku.

codal
6. srp 2019

@slunko1 manžel chodí s kamarádama výjimečně, občas na kolo, hodně dělá na baraku a na zahradě, takže na to nemá čas... Váš přítel je extrém, očividně ho rodina nebaví, omezuje, nechapu, proč dítě vůbec chtěl.. měl by se o dítě starat spolu s tebou,, deset minut denně opravdu není dostačující..dítě i domacnost je váš obou, takže byste se na výchově, péči i domácnosti měli podílet oba.. i ty bys měla mít nárok na nějaký volný čas, když ho má on, 2,5 lete dítě uz může hromadu času trávit s tatínkem... Dcera, stejně stará, tátu miluje, neustále spolu něco montují, pomáhá mu kopat hlínu na zahradě, včera, když ta mladší měla teplotu, tak spolu byli sami na výletě a hrozně si to užili.. jak je to o víkendech? Když si pořídím rodinu, tak s ní přece chci trávit čas,ne? Kdyby šel dvakrát týdně na dvě tri hoďky, tak ok,ale tohle je opravdu mazec.. a to, že ti řekne, že jsi netolerantní a ať ho neobtezujes svými názory, to svědčí o tom, že si tě vůbec neváží, tam bude velký problém.. nůž na krk, jinak to u vás asi nepůjde.. musí si uvědomit, že o vás taky může přijít, že nejste domácí inventář, který na něj bude neustále čekat,až se uráčí vrátit domů!

leymea
6. srp 2019

Nechodi. 1-2x za rok jde na nejakou akci z prace, jinak on na to proste neni. Takze kdyz nekam jdeme spolu tak ho taham ja 😀

beatac
6. srp 2019

Můj chlap nikam nechodí, od začátku nechodil 🤷🏼‍♀️ Naopak ho já někdy vyhazuju 😀 Než jsem otěhotněla, trávili jsme hodně času na cestách. Teď se mnou je pořad doma nebo u lékařů. Ale je pravda, že ani alkohol nijak nepije, dá si tři piva a jse to na něm znát 😀

radullah
6. srp 2019

Manžel chodí jak kdy, někdy to vyjde 2x v týdnu, jindy třeba ani jednou za ten měsíc. Nedělá z toho ale rutinu. Snažíme se vyrážet hodně spolu, kamarády máme společné. V létě chodíme často i s dcerkou (3roky) - samozřejmě že ne do noci. Když je chladněji, schází se někdy u nás, případně odejdou později do hospody a všichni u nás přespí. Kdyby u nás manžel jen přespával a každý den by si chodil za zábavou jako za svobodna a nestaral by se o rodinu a o mě jako partnerku, určitě bych taky pořádně protestovala. Má rodinu, nebydlí u maminky v pokojíčku, měl by se podle toho chovat.