Jak jste se vyrovnaly s partnerovou nevěrou?

yelowangel
26. dub 2016

Ahoj je mě 25 let a mám 9 měsíčního syna. S partnerem jsme spolu byli krátce když jsem neplánovaně otěhotněla. Oba jsme ale moc chtěli i když pozdějc (byla jsem ve zkušební době). Už po tom co jsem otěhotněla jsem měla pocit jakoby snad měl pocit že mě má defenitivně pojištěnou a že si musí užít ještě dokud může. Proběhlo pár hádek na téma " proč někomu do telefonu říkáš beruško" nebo " to jako myslíš vážně že miluju tě říkáš ze srandy kolegovy"(opět přes telefon takže těžko říct). Po porodu se ale z něj stal ten nejlepší táta na světě - bohužel mu to vydrželo cca 3 týdny. Zase jsme se začli dohadovat - on chtěl chodit ven, s kamarády na pivo, já jsem potřebovala pomoct doma s malým a navíc má boxera kterýho na mě taky přehodil. Před dvěma měsíci jsme se pohádali opravdu hodně, chtěl odejít, hledal si byt, pak řekl že zůstane ale náš vztah hodně ochladnul. Asi milionkrát jsem se ho ptala jestli někoho má, chce se odstěhovat, že ho nebudu držet když s námi nechce být, odpověď byla vždy NE. Až minulí týden. Přítel byl v práci, spíš měl být na služební cestě ale kdo ví jak to bylo, moc dobře věděl že mě dal heslo od noťasu že ho má u postele tak když budu chtít malího vzít k sobě a lehnout si s ním ať němusím ještě na spací patro tahať noťas a můžu mu pustit broučky. První co na mě vyběhlo po spuštění internetu byl jeho přihlášenej facebook. Věnovala jsem se malímu a chvilku jsem počítač vůbec neřešila. A to byla chyba. Najednou mu vyběhla odpověď na zprávu. Ptal se jaký má slečna přednosti a na mu odepsala otazníky. No tak co mě nenapadlo jinýho než mu po takový zprávě projet historii. A hned první zpráva byla "Srdíčko našel jsem nám byt ve slatině. Moc tě miluju." A v podobným duchu se nesla celá konverzace. Datum se shodovalo s dobou kdy se chtěl odstěhovat. Samozřejmě že jsem mu napsala do chatu ať o tom ví oba, pak mě volal že už je 20 minut v Brně i přes to že mě slíbil že se ozve jak pojedou z Hradce a že je do hodiny doma. Zhádali jsme se, bylo to hodně zlý a po dvou dnech mě začal tvrdit že si uvědomil priority a že chce zůstat s námi. Že s ní nespal (ona s ním mít nic nechtěla a on ji pořád uháněl) a dokonce že se i přesto že je to kolegyně v práci dala výpověď den po tom co se to provalilo. Vykládá mě jak moc mě miluje jenom že si to neuvědomil dřív. Chci to zkusit slepit kvůli malýmu. Ale je to krátká doba a já nevím jestli budu schopná mu někdy odpustit. Jak jste se s nevěrou srovnali vy? Svým způsobem ho mám pořád ráda i přes to co mě provedl a nechci aby malej vyrůstal bez táty...Vím že jsem totálně pitomá a třeba mě to časem dojde ale je to poprví a já pořád doufám že se mu fakt v ty jeho zabedněný palici rozsvítilo. Navíc se včera provalilo proč si hledal někoho jinýho - od listopadu mě prý chodi sms: Miluju tě tvůj David. z internetu. Vždycky mě to smazal (myslela jsem že ho zastřelím že mě leze do mobilu) a užíral se kdo to je. Samozřejmě nikoho takovýho jména neznám, navíc se ukázalo že se mu někdo napích na IP adresu a posílal to přes něj. Prostě mě to nemoh říct a muselo to dopadnout takhle. Vím že si hledám důvody proč s ním zůstat ale věřte tomu že vím jakej je a vím že je to lhář. Ale prostě to chci nějak zkusit znovu ještě naposled. A nevím jak se s tím vyrovnat.

prostejina
26. dub 2016

Nejspíš te podváděl, chtěl se odstěhovat, leze ti do mobilu, hadate se... Já nevím, asi by ti lip bylo samotný, než byt furt ve stresu, co se zase stane. Pises, ze nechces, aby byl malý bez taty, ale on tohle, co se děje, vnímá. Preju ti pevný nervy a at se rozhodnes správně. Já bych odešla, nemohla bych byt s někým, komu neduveruju a nejde jen o dítě, je to taky tvůj život, a přece si ho nechces takhle komlplikovat..

jirikova
26. dub 2016

S takovým člověkem bych nebyla, ani kdyby mi za to pravidelně platil. Je mladej, nevybouřenej a přijde další, na kterou to zkusí a jednou se mu to podaří. Ty seš uvázaná doma s dítětem a seš už na jiný vlně , než je on. Synovi otce brát nemusíš, nemusí nutně být biologický přeci 😉 Najdi si někoho, kdo si bude tebe a celé vaší rodiny vážit a komu budeš důvěřovat 😉

kacenka1111
26. dub 2016

Videla jsi nekdy tu sms od udajneho Davida? veris mu, ze s ni nespal, kdyz si hledali byt?Bud tohle prijmes bez vsech okecavacek a nalhavani si a prijmes tu moznost, ze ro asi dost urcite bude delat znova a znova, zvladnes to a naucis se s tim zit, nebo to ukonci. On neprestane. Bud ustoupis ty, nebo se rozvedete. Nenalhavej si neco, co bys chtela aby bylo, ale neni.

sunnurse
26. dub 2016

Tu sms od "Davida" jsem moc nepochopila. Přijde mi, že spoléhá na to, že nejlepší obrana je útok. A jinak rozhodnout se musíš sama, ale držení vztahu kvůli dítěti je podle mě blbost. Ten prcek to napětí a dusno vnímá, vidím to ve svém nejbližším okolí...

nininka23
26. dub 2016

@yelowangel Držím palce, ať to vyřešíš ke spokojenosti sebe a syna. Sama za sebe nevím, zda bych dokázaa odpustit. Ještě jsem se s touto situací nesetkala a doufám, že ani nesetkám....(ale člověk míní...). JInak to ,co ti tvrdí partner ,mi příjde jako nesmysl. Jaká byla tvoje reakce, když jsi našla zprávu...stropilas pochopitelně scénu. Pochybuju, že chlap, kterej zjistí, že ti chodí sms s milostným obsahem by zprávy mazal, přecházel a tajně si našl milenku. Já nevím, kdybych takovou sms našla u manžela, letím za ním, aby mi to vysvětlil. Připadá mi, že ti věší bulíky na nos.

yelowangel
autor
26. dub 2016

@kacenka1111 Právě že si nic nenalhávám je mě jasný že může a pravděpodobně to udělá znovu. Ale chci to ještě jednou zkusit. Jak říkám jsem pitomá ale myslím že jednou ujet může každej. Nechci si pak vyčítat že jsem to nezkusila až se bude malej ptát proč tátu vidí jenom víkendu. A nejsem zas ta puťka domácí co jí chlap může zahýbat milionkrát a i když se to provalí zamilovaně na něho bude kulit oči a omlouvat ho. To fakt ne. Vím že jí stačí kývnout prstem a půjde. A až se to stane znovu, nebo až odejde bude to už definitivní. Ale je to poprví a myslím že ještě poslední šanci si zaslouží.

yelowangel
autor
26. dub 2016

@nininka23 hele mě to upřímně přijde taky. Zatím jenom čekám co se z toho vyklube.

yelowangel
autor
26. dub 2016

@sunnurse Ta smska mě opravdu došla a ne jednou viděla jsem výpis (vím jak se k němu dostat ale člověk musí mít známí). A ta poslední mě došla předevčírem večer a tu mám ještě v mobilu.

kacenka1111
26. dub 2016

@yelowangel A vos, ze ji mohl psat on?'Me se totiz to same stalo taky. Nebyli jsme ale manzele a nastesti nemeli deti. Vypisoval a soulozil kde mohl. Pak me potaji psal sms od chlapa aby to mohl hodit na me.

yelowangel
autor
26. dub 2016

@kacenka1111 TAk to samozřejmě potvrzený nemám a i s tou možností počítám. Prostě to chci naposledy zkusit, když to nepůjde tak to nepůjde a lámat přes koleno to nebudu.

hejnecko
26. dub 2016

@yelowangel Na jednu stranu máš můj obdiv, na druhou stranu si myslím, že neděláš dobře. Když mu to odpustíš tak snadno, nic si z toho nevezme. Otrne mu a udělá ti to zas. To, co jí psal, se neříká jen tak a pokud to umí říkat jen tak, může takhle hrát city i na tebe. Souhlasím s holkama, smska od Davida (kterého neznáš) a že by si někdo dal tu práci napíchnout se mu na počítač (to je jako James Bond???), je na mě nějaký moc překombinovaný. Poradila bych ti sebrat sebe a malého, říct mu jen něco neurčitého (že nevíš, jestli mu to dokážeš odpustit a že potřebuješ čas na rozmyšlenou), a minimálně na týden odjet pryč, nebrat mu telefon, nechat ho v tom pořádně vykoupat. Tahle terapie šokem zabrat může. Chápu, že nechceš brát malému tátu, ale vem si to z druhé strany, malý z toho teď ještě nemá rozum, nebude plakat a ptát se tě, kde je tatínek. Za pár let by to pro tebe bylo ještě daleko daleko těžší. ☹

bemo
26. dub 2016

Ahoj, docela chápu, že se chceš pokusit to dát dohromady , ale podle toho co o něm pišeš je to člověk který tě jen nechce ztratit , ale zároveň si chce užívat. A když pišeš o vašem synovi, tak právě kvůli němu bych utekla co nejdřív , dokud z toho nemá takový rozum.

kacenka1111
26. dub 2016

@hejnecko s tim bondem tobylo mysleno ta moje verze?'pokud ano, tak jsem to nemyslela tak, ze mu nekdo napichl pc, ale ze mohl psat jako udajne za tphp davida...ne ze za nej nekdo psal sms holkam

suzief
26. dub 2016

Raci nezkoušet dál, když pominu nevěru celkové se mi to chování atd. Moc nezdá, takhle se partner do rodiny asi nechová

svatuse
26. dub 2016

Holky, nezlobte se, ale pokud jste to nezažily na vlastí kůžii, nikdy nemůžete stoprocentně říct, jak byste se zachovaly. Taky jsem vždy říkala, že bych nevěru nikdy neodpustila..až do doby, než jsem se do takové situace dostala a musela jsem ji nějak řešit, ne jen o ni mluvit... Nic není jen černobílé a autorka sama ví, jestli má smysl dát mu ještě jednu šanci. Není zbabělé zůstat a pokusit se vztah napravit, spíš naopak a já ji fandím...

hejnecko
26. dub 2016

@kacenka1111 nene, to nebylo na tebe, zakladatelka psala v úvodním příspěvku, že se mu někdo napíchl na IP adresu. Nějak nechápu, proč by to někdo dělal.

yelowangel
autor
26. dub 2016

@hejnecko no bylo mě vysvětleno že jeho mobil to prostě podporuje - nechápu a ještě si to nechám známím potvrdit. Nebo spíš vyvrátit. Prostě a jednoduše prej se mu někdo nabořil do telefonu a napích se na IP. Taky tomu moc nevěřím.

suzief
26. dub 2016

@svatuse no jde spíš o to, že jí partner evidentně lže a ne v maličkostech, jak se pak dá budovat vztah na opakovaných lží jakéhokoliv kalibru, to fakt nevím ale třeba to fakt dopadne dobře a budou spolu, vycházím jen z popisu situace.

zuzineckah
26. dub 2016

tak takovou snůšku nesmyslů jsem dávno nečetla.... ten tvůj je přítel je nejen nekonečný lhář, ale i docela talentovaný pohádkář 😠

bobulinka
26. dub 2016

Přiznám se, že nechápu proč slečně psal, že jim sehnal bydlení, když o něj slečna nejevila zájem? Asi to spíš bylo jinak. Upřímně, přijde mi že to kluk bere na lehkou váhu. Asi na to nebyl připravený stát se rodičem a najednou zjistil, že se chce chodit bavit a ne chovat po nocích dítě. Stejně tak se ti jako bumerang vrací, že jsi otěhotněla aniž bys toho chlapa víc znala. Třeba se pletu, ale myslím si, že pokud skočil do dalšího vztahu tímto způsobem, znovu váhat nebude. Jiná situace je, když jsou ve vztahu problémy, které si třeba chlap ventiluje svěřováním u kamarádky a zamiluje se (tím to neomlouvám). Tohle na mě ale dělá dojem - ani se nekrotí v telefonu, když volá milence - že jsi mu u zadnice a pokud mu zítra napíše jiná slečna na FB tak poběží. Nicméně chápu i tu druhou šanci. Pokud máš rodičák na 4 roky a příjem kolemm 4 000 (alimenty nejisté) nedivím se. Pár kamarádek to takhle má, a je to fakt z ruky do huby. Pokud to půjde, tak bych se asi snažila vztah udržet z čistě praktických důvodů dokud nenastoupím do práce. Samozřejmě neznám situaci, třeba tě mohou živit rodiče, máš naspořeno atd.

lv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lv
26. dub 2016

to, že ho miluješ, že chceš úplnou rodinu chápu..ale přečti si, co jsi napsala:
do telefonu cvrliká berušky a miluju tě? to jako běžně před tebou? svaluje vinu na tebe, že ti chodí sms (nevěřím, že ne od něj, a id listopadu? to se jako údajný D trfil vždy do doby, kdy tys neměla mobil u sebe a chlap u toho? haháááá) i kdyby ti denně napsalo 100 chlapů, není důvod aby se vrhnul jinam..
hledá si bydlení s kým nespí?
Pohádky, lži....

slunickova123
26. dub 2016

Pokud mas nejakou sebeuctu, pryc od nej.

yelowangel
autor
26. dub 2016

no hele přepis (k tomu že shání podnájem a nespí spolu)
ona
nebude ti vadit když spolu budeme jenom bydlet a nic víc?
on
ja sem si to myslel na ale co mam dělat no aspon tak budu stebou

nebude to jako s bejvalkou

žádné spolu bydlení s výhodami

A časem?
ona
neznáme se
chce to čas

?
on
Jak jsi napsala ze to chce čas

Tak to se mi líbí,ale..................
ona
ale?
on
Mám strach ze jsem tě něčím odradil Emotikona frown

V kolik jedeš?
ona
bohužel tomu tak je...
on
Můžu se zeptat čím?

Je to tím jak ti porad říkám Lásko atd.......

Takže vlastně ani čas to nespraví že?
ona
nejsem vypořádaná se svým životem a neminím vytloukat klín klínem jak se říká

znamě se cca 14 dní

sunnurse
26. dub 2016

@yelowangel Přesně jak píšou holky. Moc nevěřím, že to psal někdo jiný než on. A proč sháněl byt na trávení času s někým, s kým nespal? Jako pokud jsi přesvědčená s ním zůstat, nikdo ti to nevymluví, ale spousta věcí je tam opravdu hodně podivných. I můj manžel vrtí hlavou nad tím, že mu ty pohádky věříš... ☹

versatilka
26. dub 2016

Ahoj, tak jestli víš, jaký je, že je to lhář, nezůstala bych ☹
Jestli to opravdu chceš zkusit znovu, dát mu šanci. Urči si nějakou dobu, do které se mu pokusíš odpustit. Nezapomeneš nikdy, to mi věř, ale odpustit se dá. Nicméně vše záleží na tom, jak se partner bude chovat. A jak se ty budeš v jeho blízkosti cítit. Lepit něco jen kvůli dítěti je zlo. Další možný rozchod by byl až v dospělosti prcka a žít s někým 20 let a jen ho tolerovat nebo hůř, aby drobek poslouchal hádky, až jim bude rozumnět? To se radši dohodněte na pravidelných dlouhých návštěvách.

kacenka1111
26. dub 2016

@hejnecko aha😀

kacenka1111
26. dub 2016

ted jsem docetla ten prepis 🙂 to ke takovy ten tYpicky seznamkovy skemralek😀 jezis, chudak holka, asi se ji nedivim, kdyz ma prcka, to clovek uvazuje jinak, kvuli detem

codal
26. dub 2016

@yelowangel vyrovnat se s neverou (pokud s nim chces zustat)muzes jen tak, ze mu odpustis a pokusis seu zase verit... tvou duveru si ale musi zaslouzit,musel by se hodne zmenit,zabojovat,je to beh na dlouhou trat... ale uprimne,takovemu cloveku,jakeho popisujes,lze verit jen tezko,tohle byl velky podraz,a bez duvery se neda vztah stavet... muzes to zkusit,rozejit se muzete vzdycky,ale z vlastni zkusenosti jsem presvedcena,ze neco takoveho ustoji opravdu malo paru a je jen mala pravdepodobnost,ze se to nebude opakovat...ale budu drzet pesti!!!

monikagurthova
26. dub 2016

@yelowangel Ahoj chápu, ze chceš udržet rodinu, ale z toho co popisuješ si nemyslím, ze si on tebe zaslouží. Ja jsem bývalému manželovi nevěru chtěla odpustit (nemeli jsme děti) ale on se mi sice omluvil ale žádná snaha nic, nakonec jsem podala zadost o rozvod, protože uz jsem mu proste nevěřila....a hlavne bral me jako samozřejmost.....mela by jsi si hodne dobre promyslet, jestli s nim zůstat nebo ne, dítě mate malé lépe by se s tim srovnalo než potom v pozdějším veku....ale to je proste težké radit, tohle si musíš v době srovnat sama.