Jak říci mámě, že už nic nepotřebujeme?
Včera v 17:00
Máma mi při každé návštěvě přinese nějaké věci pro děti, nádobí, dekorace nebo jídlo.
Vím, že to myslí dobře, ale máme malý byt a já už nevím, kam to dávat. Když jí řeknu, že nic nepotřebujeme, urazí se.
Jak jí to říct tak, aby to nebrala jako odmítnutí?

@anonym_autor už jí nic neříkám, co nepotřebuju buď odnesu do práce (tam se nový majitel vždycky najde) nebo rovnou vyhodím 🤷