• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak říct tchýni, že se budeme snažit o druhé miminko?

11. července 2014 
@noskova Diskusi jsem nečetla, takže moc nevím, proč by se to mělo tchýni říkat. Prostě až bych byla těhotná, tak bych ji to po prvním trimestru oznámila. Tímto bych si fakt hlavu vůbec nelámala.
25. kvě 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
nechápu, proč vůbec bys tchýni měla říkat, že se budete snažit o dítě? to je snad vaše věc..
26. kvě 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
já nevim, asi nijak :grinning:
27. kvě 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noskova
a proč bys jí měla něco říkat :sweat_smile: ? si předpokládám dospělá žena, nemáš povinnost se někomu zpovídat, je to jen vaše věc ( teda doufám že si dospělá, podle otázky se mi to moc nezdá)
o těhotenství ji můžete říct, až to na Tobě bude vidět...
27. kvě 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ani já netuším, proč si komplikovat situaci a vůbec jí něco říka. Může to přinést jen samá negativa...
27. kvě 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, i já se přidávám k názoru ostatních..., proč něco tchýni říkat? Až se zadaří, tak se to dozví a hotovo... Nebo máš vůči ní nějakou povinnost, žemusí vědět o vašem privátním rozhodnutí?
27. kvě 2014 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noskova to je přec vaše věc, vůbec bych nějakou tchýni neřešila. Normálně ji to pak oznámíte a je její problém jak si to přebere :grinning: Nikdy jsem se nezamýšlela nad tím, co na to řekne moje matka nebo tchýně :wink: Je to váš život, ona měla možnost svůj žít a má podle sebe a vy taky :wink:
9. čer 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak proč stresovat jí i sebe, prostě bych jí oznámila, až to bude :wink:
9. čer 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nečetla jsem to, ale - nevidím jediný důvod proč jí to říkat.
Jste plnoletí, svéprávní, dospělí, odpovědní. Bude to dítě vaše, vaše zodpovědnost, ať už morální, právní nebo finanční. Bude vám dítě hlídat? Máte k ní nějaké závazky? Je to váš život, vaše rozhodnutí. Stručně, jasně :wink: .
Nebo by vám u toho snad měla asistovat :grinning: ?
10. čer 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako nechapem co riesis ako to povedat svokre.no urcite by som netelila nic,moja vec a az to bude v bruchu jej to poviem.
10. čer 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do rozhlasu byste to vyhlásit nechtěli? :grinning: né jako promin, ale mě nepřijde moc podstatný to říkat tchýni :slight_smile: každej má asi jiný priority, ale nedělala bych si hlavu z toho, co ona tomu řekne. Je to váš život a a vaše plány...nemá vám do toho nikdo, co kecat.
10. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak to mam pak říct tchyni :grinning: :grinning: :grinning:
Jak s rozhodnutím počít vlastní dítě souvisí tchýně? :confused:
11. čer 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrakol - třeba jim u toho má svítit :grinning:
12. čer 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
nečetla jsem komenty, ale Ty budeš čekat dítě s tchýní? Vůbec bych se s ní o tom nebavila, do toho ji nic není. No mít tchýni za zadkem, to musí být potěšení....Jinak ať se to podaří co nejdřív a tchýně, ať je šťastná babička ! :wink:
19. čer 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No podle mě jí do toho nic není a vůbec jí to říkat nemusíš... My to prostě oznámili až to začlo být vidět... a nakonec se ukázalo, že je všímavější, než jsme mysleli - věděla to už dávno... :grinning:
21. čer 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejvtipnejsi otazka a odpovedi na celym foru, dlouho jsem se tak nenasmala :grinning:
11. črc 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek