Jeho priorita je sex - na mě nebere ohledy

25. bře 2024

Ahoj holky, potřebuji se tak trochu svěřit, možná hledám také pomoct... S přítele jsme spolu přes tři roky (obou nám je 29). Za tu dobu jsme měli nějaké problémy, které se podařilo vyřešit - až tedy na jeden, kterým je sex. Na začátku to bylo všechno fajn, ale po čase jsem o to přestala mít tolik chuť, i protože zradil moji důvěru. Jenže on na mě furt tlačil, to byla rychlovka támhle, rychlovka tady, nejlépe ob den a několikrát denně atd. Jenže já na sobě vidím, že jsem prostě za tu dobu více dospěla a posunula se mentálně jiným směrem. Sex mě dřív bavil, teď pokaždé když dostanu zprávu, zda si to rozdáme mam spíše úzkost než abych se těšila. Loni jsme se kvůli tomu skoro rozešli. Myslela jsem si, že vzal na zřetel moje emoce a to jak to cítím, protože jsem si přišla fakt jak jeho matrace na zavolanou, když jsem mu nedala, tak byl protivný a bylo dusno...copak se v tom dá žít? A abych muzase dala jen proto abych měla pokoj a "spokojený" vztah, tím přece popírám sama sebe ...a když mu řeknu, a´t si to udělá sám, tak prý to není ono... ale nevim jakej je v tom rozdil kdyz máme pak rychlovku, ze které nemám nic já, jen on za pět minut hotovo ... je to na hlavu. Raději bych měla jednou týdně kvalitní sex, než deset tohodle ... to jsme mu také navrhovala, ale vydrželo to chvíli a pak to sklouzlo zpět k jeho nátlakům každou chvíli...

Prostě se to u mě změnilo, nepotřebuju to každý den, ale třeba jen 2x týdně. Několikrát jsem mu to vysvětlovala, že to mezi námia nic nemění, furt ho miluju, jenom prostě nechci tolik sex. Ale přijde mi to jakobych mluvila do zdi.

Mám prostě náročnou práci a kolikrát jsem fakt unavená a nejsem zvedavá na to, že mu budu muset večer ještě dát, aby nebyla dusná atmosféra. Někdy mi taky přijde, že bere sex jako zahánění nudy ... Prostě no celý vztah se točí kolem sexu. Když však dojde na nějakou výměnu názoru, tak neustále slyším, že na začátku vztahu jsem mohla furt, tak proč teď už ne, jak kdyby žil zacyklený v jednom okamžiku... jednou mě, "prý ve srandě, označil za frigidu ... copak to, že někdo má jiné preference než někdo druhý z něj automaticky dělá frigidu ? Jednou mi také řekl, že když to nemá tak proč by měl něco vymyšlet- jakože psolečné aktivity, výlety atd ... když sem mu to pak vrátila, tak prý to tak nemyslel, ale naštvanej a frustrovanej člověk říká většinou pravdu že? Nevím co si myslet... má to cenu? můžeme najít nějaký kompromis a bude vůbec chtít, furt říká, že o mě nechce přijít ale pak dělá opak, i když ví, že mi to vadí.

Každopádně budu ráda, za vaše zkušenosti a jak to máte doma vy. Fakt mě děsí budoucnost, nechci žít život, který je založený na sexu, aka když bude budu se mít jako královna. V předchozích vztazích jsem tohle nemusela vůbe řešit, bylo to prostě přirozený a bez nátlaku. A prosím nechte si rady tipu, že mám být ráda, že chce mě a ne jinou...ono když je něčeho příliš, tak se to fakt nedá vydržet kor když nestojíme na stejné straně ...

ai30
27. bře 2024

@pampelina18 Tak sup sup utikej vynahrazovat, my uz chceme mit od tebe klid. At te zase na chvilku zamestna ten tvuj hrebec.

autor
27. bře 2024

@barulina Jak se to vezme, ze začátku jsem byla ovlivněná zamilovaností, je to normální, vztah se přeci nějakým způsobem posouvá, nicméně asi po 4 měsících při sexu vytáhl hračku, aniž by se zeptat, jestli mi to nevadí, nebo to chci zkusit, prostě to udělal bez ptaní a pro mě to bylo zranění důvěry, protože co bude příště? Vyříkali jsme si to, řekla jsem mu, že na to nejsem a především, pokud chtěl spetření měl se o tom se mnou pobavit a ne, že rozhodl prakticky za mě .... později o pár měsíců se to opakovalo znovu. A pak dotčeně všecho zbalil se slovy, že na to přece nejsem odnes to do druhý skříně a byl protiva, o týden později ji to bylo na stejném místě...tak sorry jako ale tohle je chování puberťáka ne ... kdyby se zeptal, zda chci, tak tu zkusíme tak to zkusím, třeba by se mi to líbilo, ale takhle? Ani náhodou... mám k tomu akorát větší odpor, nedokážu mu asi 100% důvěřovat, kor když to udělal znovu

autor
27. bře 2024

@mia_von_prag to jsem si také říkala, co by bylo, kdybych byla těhotná nebo nemocná ...tady bral 2 měsíce, co jsme spolu nespali - po tom skoro rozchodu, kdy jsem prostě potřebovala čas a vědět, že je se mnou i z nějakého jiného důvodu než je jen moje tělo, ... no ale nakonec řek že to bylo spíš jen ttíznění, takže si z otho nic nevzal a ba naopak sem se asi nechala zmanipulovat tím co říkal, jakože jestli spolu nezačneme spát, tka se to mezi náma ještě víc rozvrátí a jestli vůubec sou mi jeho doteky příjemný, jeslti s nim chcí být atd ...a když sme se spolu teda vyspali tak mi řek, že doufá, že spolu nebudeme spát zase za dva měsíc nebo až za tejden, že to je pro něj fakt málo ..tak sem říakala aha tak to je super, že bereš ohled jen na sebe ....

autor
27. bře 2024

@pampelina18 Soudíte z vlastní zkušenosti? Žádný jiný muž v tom není!!! Ne každý sex. problém pramení z nevěry. Prostě jsem na začátku byla zamilovaná a plná hormonů lásky, pak to přeslo ve vztah. Každému se preference mění a budď se to ustálí nebo ne, tak vzhledem k tomu, že pracuji některé dny i do noci, tak fakt na nic nemam chuť než se jen natáhnout do postele a v zít si knížku, asi holt každý máme jiné priority ... Vy jste zjevně dokonalá a máte to doma perfektní, to vám samozřejmě přeji 🙂

autor
27. bře 2024

Děkuju všem, za vaše komentáře. Kromě pampeliny, podle ní jsem histerická nevěrná frigida :D tak ještě, že mě tolik zná a prožívá s námi náš vztah.))) .... každopádně v tom, co píšete, máte pravdu. Jen si to asi musím pochopit ještě já sama v sobě, miluju ho, ale tohle je pro mě asi velký problém, který se zřejmě nedá vyřešit, neboť to stále sklouzává tam , kam nechci.

pampelina18
27. bře 2024

Pravda bolí 😂 jinak by si to přešla bez povšimnutí 😂

michaela666
27. bře 2024

@pampelina18 Ty buď překousneš hodně nebo budeš pěkná štěkna a dala bys to chlapovi řádně sežrat. 😃

autor
27. bře 2024

@pampelina18 tak vzhledem k tomu ,že jste mě obvinila z domělé nevěry, tak jsem to měla nechat jen tak? Pouze jsem se bránila 🙂 Ale vám nemá smysl něco dalšího psát, okamžitě útočíte a soudíte.

oveckaluky
27. bře 2024

@pampelina18 Chudinka jsi tady ty. Je mi tě fakt líto.

kolibricek36
27. bře 2024

Hele když ji nebudeme odpovídat určitě dá pokoj.

My když jsem byla tehu a pak komplikace neměli sex snad rok a půl - manžel věděl proč a chápal - takže z mého pohledu to jde - stačí komunikovat. Pokud nepochopi - šla bych zavcasu, dokud se nic nesemele a ty zjistíš, že jsi těhotná.

drep
27. bře 2024

@michaela666 to není štěkna, to je normální troll, nevím, proč na ni kdokoliv reaguje. Podle týhle diskuze bych skoro řekla, že je to zhrzenej chlap, o kterýho by žádná z nás neopřela ani kolo.

me_druhe_ja
27. bře 2024

@drep Taky nechápu, že na ní někdo reaguje. Vyloženě píše do diskuzích píčoviny, aby se ženský začaly hadat.

eviicka
27. bře 2024

@drep nejen podle této diskuze, já si to myslím už delší dobu.

barulina
27. bře 2024

Každý to máme jinak. Mě by že na mě vytáhne hračku nevadilo, a v průběhu bych viděla, zda ano nebo ne. Nevim, já teda sexuální frekvenci ani akcnost chlapům neměním. Takže tohle tvrzení neuznávam. Ale každý jsme jiný, já jsem extrovert, sex mám velmi ráda a naprosto mi vyhovuje partner, který zkouší. a ve svém věku už vím, že když má chlap plně břicho a prázdný koule, je s ním vždy vše lepší. Asi ale je tonou, kdy já se prostě ráda miluju a únava nehraje roli

pampelina18
27. bře 2024

@me_druhe_ja tak to, že se začnete hádat je vaše blbost. 😂 Ale chápu, že tady se na pravdu nehraje. Takže autorko tvůj chlap je hroznej, raději ho zavři do léčebny.