Kde si mohu nechat udělat test DNA z krve?

nanyh
16. pro 2018

Ahoj holky. Prosím, nevíte kde si mohu nechat udělat testy DNA z krve? Děkuji a hezký den.😊

lv
16. pro 2018

Na genetice, počítej z cenou nad 30tis

nanyh
autor
16. pro 2018

@lv Tolik? Já čekala tak 10 tisíc. Potřebuji si vyřešit to, že mám v rodném listě otce, který si mě osvojil a jak on, tak i já chceme, aby se do toho vzdal a ba naopak si mě tam dal biologický. A prý testy ze slin nejsou u soudu vhodný.

j.a.n.i
16. pro 2018

@nanyh No a biologicky s tim souhlasi taky?

nanyh
autor
16. pro 2018

@j.a.n.i Ano😊

j.a.n.i
16. pro 2018

@nanyh Tak pak bych to prostě podala jako návrh na soud a nechala to na něm, buď si testy vyžádá nebo to při shodě vás všech rozhodne i bez nich. Ono pokud si je necháš udělat sama, tak je nemusí vzít jako věrohodné.

majajaa
16. pro 2018

Kdyz jsme toto my resili,rovnou jsme podavali navrh na nejvyssi statni zastupitelstvi. Pak se to predalo soudu a ten si vyzadal testy DNA primo na pracovisti,ktery snimi spolupracuje. Testy tenkrat staly 15 000,- (ale je to 10 let zpet). A delaly se ze slin + otisky prstu a foto.

evakaspar
16. pro 2018

Test otcovstvi stoji cca 5000. Staci dat do googlu test otcovstvi a mesto ve kterem stredisko hledate a vyjede vam to.

j.a.n.i
17. pro 2018

@evakaspar Jo, ale k soudu je uplne k nicemu. A dle toho, co zakladatelka pise, vi, kdo je jeji biootcem.