Když chlap nechce dítě. Máte s tím zkušenost?

bezuska
22. čer 2012

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s tím, když chlap nechce dítě, jakým způsobem se vám ho případně podařilo přesvědčit.... já moc toužím po miminku, vždycky jsem chtěla hodně dětí... mám dvě dospělé děti z předchozího manželství a přítel má jedno taky dospělé.... už od začátku vztahu jsem mu řekla, že budu chtít miminko, souhlasil a dokonce to plánoval.... pak jsme to na podzim 4 měsíce zkoušeli a nedařilo se... nakonec mi řekl, že si to rozmyslel, že o tom hodně přemýšlel a myslí si, že je starý (bude mu 44 a mě 40)...myslím, že v dnešní době je to v tomhle věku celkem běžné.... považuji to od něj za nefér, když mi něco slíbil, něco tak závažnýho a pak mi klidně řekne, že prostě změnil názor....navíc kvůli tomu, aby měl víc peněz, aby nás případně uživil, tak změnil práci, v které teď tráví hodně času a je dost unavený.... při tom tu práci před tím měl celkem v pohodě a ty peníze nám stačily a teď v podstatě nemám ani přítele moc doma ani to miminko, kvůli kterýmu jsme do toho šli ☹.... miluju ho a nechci od něj odejít, ale nevím, co s tím.... touha po miminku je moc silná...zkoušela jsem na to i nemyslet, ale nejde to ☹

shine2015
19. lis 2016

@kacenkakacka pokud ma psychicke problemy dite bych si s nim neporizovala....a uz vubec ho nenutila.

kacenkakacka
19. lis 2016

On se k me dceri choval dobre ale ted mu vadize je trochu tlusci ze je rozmazlena pry by ji tak strelil nejradeji ale je vuci me obetavy kdyz neco chci hned jde a bez reci zajede priveze kazdy den me hladi dela mi caj
Ale jehodne ale...