Láska a kamarádství k bývalému. Jak z toho ven?

29. led 2023

Holky, potrebuju se vypovídat. Stále miluju kluka se kterym jsem byla. Rozešli jsme před půl rokem a nyní jsme v kontaktu. Důvod rozchodu bylo to, ze jsme spolu být proste nemohli. On doma rodinu, ja rodinu. Ničilo nás to oba. Nechtěli jsme nikoho podváděl, lhát, ubližovat a tolikrát jsme se snažili to ukončit, ale ta láska mezi námi byla hluboká, vždycky nás to zase svedlo zpět. Nyní, kdy jsme poprvé byli dlouho od sebe, se snažíme o přátelsky kontakt. Někdy me to těší, někdy me to bolí, protože ho mám porad v srdci, vim ze i on me. Jenze jak z toho ven? Ztratit ho úplně ho nechci, protože je mi ještě hůř než když je aspoň něco málo za kontakt. Jsem objednána k terapeutovi, protože mám z toho kolikrát takové smutky a úzkosti co bude dal. Hlavne strach, ze ho zase ztratim. Prožila jste některá něco podobného? Moc děkuji.

klokanka31
29. led 2023

Jestli chceš písni sz

andelka
29. led 2023

Jakože oba máte partnery a děti a byli jste milenci? A půl roku nejste?
Hele .když se chce,tak to jde. Lásce neuteces. Pokud je skutečná.
Něco podobného znám a ven jsme se z toho dostali tak,že jsme dneska skoro 5 let manželé. Šťastní, že jsme ty koule měli a můžeme být už napořád spolu.

kajacob
29. led 2023

Měla jsem svou první lásku . Byli jsme mladí a tak nás to rozdělilo , protože jsme pořádně nevěděli jak v tom chodit . Měli jsme pak každý svůj vztah ale i tak jsme po čase spolu obnovili kontakt . Bylo nám po sobě smutno , mysleli jsme pořád na sebe a strašně se chtěli . Začali jsme se stýkat ale drželi jsme se protože jsme nechtěli ani jeden podvádět . Ta touha byla tak šílená až jsme se rozhodli oba ukončit naše vztahy a být spolu . Po pár měsících jsme šli od sebe protože jsme zjistili že nás spojuje dohromady jen chtic a chemie ale vůbec si v praktických věcech nerozumíme . Oba máme nové vztahy , on už i manželku a dítě . Kontakt jsme přerušili úplně protože by jsme byli schopni se zase scházet a to ani jeden z nás nechce . Někdy na něho myslim ale to je tak vše 🙂

andelka
29. led 2023

@kajacob hustý.
U nás naštěstí ok. Vzali jsme se teda po asi 4 letech, po půl roce soužití a já 3 měsíce těhotná. Ale nám to spolu klape, doplňujeme se, stále milujeme..chemie funguje pořád a touha je kořením manželství. A vzhledem k tomu,že máme dohromady 4 děti, tak se musíme snažit,aby to klapalo a byli jsme spokojení.

kajacob
29. led 2023

@andelka přeji spoustu dalších společných let 🙂 já jsem teď s partnerem šťastná , je mezi námi chemie i chtíč ale hlavně se milujeme a dokážeme společně fungovat , držet pospolu i v obyčejných věcech . S bývalým jak přišlo na praktické veci nedokázali jsme se domluvit bohužel . Ale rozhodnutí to zkusit nelituji ani náhodou 🙂

andelka
29. led 2023

@kajacob je to vždycky risk. Mnohdy se ukáže,že to nakonec nefunguje. A aspoň nemusíš pořád přemýšlet co by kdyby.
A děkuju ☘️ vám též. Je to super,když vztah klape.

irmamala
30. led 2023

@andelka To je příběh, začíná stejně, jako ten můj. Doufám, že i stejně skončí 🙂

autor
4. únor 2023

@andelka Nejde to hned. Myslím udělat takový radikální řez, když jsou v tom ještě hodně malé deti na obou stranách. U me je navíc problém v tom, ze manžel me stále miluje, jenze ja ho jeho už ne. Je fajn chlap, ale jemu bych přála ať s jinou, která ho udělá zase šťastným. Ja už to nedokážu. Nespím s nim, protože si to proste neumim představit. Beru ho jako bratra, ale on o tom nechce slyšet. Ten můj problém teď neni v tom, ze chci s tím mým “druhým” vztah, společný život. Ja teď potrebuju být sama, abych si ujasnila co a jak chci v životě dal. Nechci nikomu ubližovat ani podváděl. Jen…neumim najít ten správný balanc k tomu, kterého porad miluju. Nechci ho v životě ztratit, protože jsme si díky utajovanemu vztahu sáhli kolikrát na dno a jsou věci, které vám zůstanou v srdci napořád. Nemůžu mít teď s nim vztah, protože okolnosti tomu ještě nejsou vůbec nakloněný, tuším ze me taky nepřestal milovat, snaží se drzet kontakt dá se rict každý den, ale…. Nevím. Proste cítím smutek z te situace. Jak být kamarád s někým koho milujete?

zelenaesmolda
4. únor 2023

Bud to doma oba rozseknete a budte spolu nebo preruste kontakt.Jinak budes zbytecne ztracet cas.

irmamala
6. únor 2023

Měla jsem naprosto stejný vztah ke svému exmanželovi. Skvělej chlap, ale pro mě prostě bratr. I když jsem se snažila, i když jsem to lámala, prostě kde nic není, ani smrt nebere. Vydržela jsem v tom 10 let, protože jsem myslela, že tohle je normální, že kvůli dětem, se s takovým životem musím smířit. Jenže všeho do času. Zamilovala jsem se a ani jsem nemusela podvádět. Už po první schůzce jsem věděla, že takhle žít nechci, ať to s novou známostí dopadne jakkoli. Dopadlo to dobře 🙂