Líbal se s jinou holkou

terka2221
29. zář 2015

Přítel se kterým jsem 2 roky se totálně opilý líbal s jednou holkou. Já se s ním hned rozešla, ale on je z toho na dně. Celou dobu se mi omlouvá, brečí, nosí dárky, miluje mě, pozval mě na krásnou dovolenou. Byl to prý jen úlet, já ale nevím co mám dělat, je to už měsíc... Stalo se to někomu ? já nevím jak dál... ? 😢
Cca týden potom jsem se vyspala s jiným klukem a bývalému to řekla. V tu dobu jsme spolu, ale už nebyli, takže mu potom nic není. I když říkal, že ho to taky ranilo. On se odmlčel ale, asi po 14-ti dnech mě kontaktoval, že mě miluje a chce mě získat zpátky...

lv
29. zář 2015

No..dneska, když mi funi 40 za krk, 10let s jedním partnerem..kdyby byl nárok a s nějakou se líbal, ukážu mu peklo na zemí....a odpustím mu.

prihlasovacijmeno
29. zář 2015

nedelala bych z toho drama. udelalas dobre, zes hned dala najevo, ze to takhle nejde. myslim, ze videl, ze si tohle nenechas libit. jestli ho mas rada a jinak vam to vyhovuje, tak bych mu to odpustila. pokud to teda dokazes a nebudes to pri kazde hadce vytahovat. to pak je lepsi se k sobe asi ani nevracet.

budouci_maminka
29. zář 2015

to je dotaz jak z Bravíčka...

evulina77
29. zář 2015

přemíra alkoholu občas udělá pěkný věci, prostě se stalo. Otázka je ale i tvoje reakce, za týden po rozchodu se vyspat s někým jiným a ještě to škodolibě říci svému "bývalému" příteli. No nevím, asi dá práci na to všechno zapomenout. Pokud máte být spolu, budete, pokud ne, rozejdete se . Příště měně alkoholu a víc používat mozek...
Tvoje reakce na přítele na dně nebyla ok, ve vztahu moc nefunguje oko za oko a zub za zub...

elvira
29. zář 2015

On se líbal s jinou, tak dostal kopačky a hned ses vyspala s jiným... skutečně dospělé chování...
No, nebudu tu dělat vychovatelku. 😎
Osobně mi líbání v opilosti nepřipadá jako nic, z čeho bych měla dělat takové divoké závěry - ale je mi pětatřicet, s mužem jsme půlku života, přeskákali jsme leccos, máme spolu dítě, hypotéku a podnikání, takže by mi to sice jedno nebylo, ale pokud by se k tomu postavil jako chlap, hodila bych to za hlavu.
Přijdou horší chvíle v životě...

werik153
29. zář 2015

Kdyby tě opravdu miloval, tak se s jinou nikdy nelíbá.

japona
29. zář 2015

@terka2221 Nedelela bych z toho drama, alkohol dokáže divy🙂 A to se líbal před tebou?! Nebo jak je jinak jste se to dozvěděla?
Dát mu čočku a nechat to (pokud s nim chcete byt) plavat. Ovšem vyspat se s někým "na truc", to mi přijde jako jinsi kalibr..

lrg
29. zář 2015

Ty bláho, ještě, že jí nepřefikl, to by ses vyspala s celým manšaftem ne? 😀

terka2221
autor
29. zář 2015

Bohuzel jsem je jeste videla... byl z toho znicenej, ja jediny co jsem po nem chtela, tak aby nepil. Bohuzel to dodrzel jen do te doby, co jsem mu rekla o tom s jinym. Hned kdyz jsme se rozesli, rekla jsem mu, ze si kazdy budem delat co chceme a pak se uvidi.

andy80
29. zář 2015

Se zas někdo nudí což?

jamia
30. zář 2015

Přesně tohle téma jsem před pár dny četla na Vinted 🙂 zkus ještě Omlazení a eMimino, možná ti konečně někdo odpoví, co se ti bude líbit.

apple11
30. zář 2015

Já nevím, mně se stalo něco podobného. Jednou jsem byla opilá a taky mi to tak nějak "ulitlo" a do dnes mě to mrzí. Ale člověk dělá chyby...neříkám, že opilost je omluva, ale má to na tom svůj velkej díl...kdyby spal s jinou tak mu neodpustím, ale líbání bych asi zkousla. Ne jen tak...ale jo. Držím palce ať to vyřešíte 🙂 😉

terka2221
autor
30. zář 2015

@apple11 a tvůj přítel to věděl ?

ducik
30. zář 2015

opravdu to zni jako za starych casu poradna v Bravicku 😀 jaky je asi vekovy prumer zucastnenych?

terka2221
autor
30. zář 2015

21 let a me na tom neprijde nic vtipneho, to co jsem delala potom je ciste moje vec

hoju8
30. zář 2015

@terka2221 To co jsi dělala po rozchodu je sice čistě jenom tvoje věc. Ale pokud budeš zase s ním, tak nečekej, že na něho budeš mít tzv. páku, ptz ti byl v opilosti nevěrný a líbal se s jinou. Ty jsi totiž zase naopak hned po rozchodu měla sex s jiným a alkohol v tom asi nebyl. Ublížil ti, podle mého neúmyslně a kaje se. Ty jsi mu ublížila úmyslně. Pokud se rozhodneš mu odpustit, což si myslím je v pořádku, tak se připrav na to, že pokud začneš ty s výčtikami, on ti to může lehce vrátit. Zapomeňte oba na celé tohle drama, pokud se milujete a chcete být spolu. 😉

ducik
30. zář 2015

@terka2221 to samozrejme je, jen trochu nechapu, proc to tady tedy propiras?

terka2221
autor
30. zář 2015

@hoju8 On mi také říkal, že jsem mu ublížila prý možná víc než on sám a že ho mrzí, že si to ani neuvědomuji... Ví, že mi ublížil a mrzí ho to. Jedinou věc co jsem po něm chtěla, aby nepil a časem se k sobě třeba vrátíme, ale potom jsem mu řekla to s jiným, opil se a choval jak blbec, ještě mi udělal scénu. On ale nemá právo mi dělat scény. Já ho totiž nepodvedla... 😖

terka2221
autor
30. zář 2015

@ducik Protože on to bere taky jako zradu, v té době se předemnou plazil a já mu to prý oplatila. Já si, ale nemyslím, že bych měla být ta horší.... Ale nakonec mě chtěl zpět

ducik
30. zář 2015

@terka2221 jako nezaujaty clovek ti muzu rict, ze bych to taky brala jako zradu. je to proste na truc. A vazne nevim, co myslis, ze ti tu kdo poradi.

petrasek009
30. zář 2015

@terka2221 odpustila bych.....můj se vyspal před rokem s jednou holkou....měl toho doma dost a já prudila potřeboval ventil, čímž byl alkohol a pak i ona dotyčná....bylo to jen jednou a odpustila jsme letos jsme se vzali a klape to jak nikdy 🙂 takže za mě ano ....bylo to pro mě těžké ale s odstupem času a s jeho bojovností o mě jsem ráda, že jsem mu dala šanci dokázat že mě i malýho miluje nejvíc na světě🙂 takže pokud mu to není jedno, což asi není jinak by od tebe odešel a to ani můj nechtěl...prostě chtěl jen změnu....někoho kdo ho neustále neprudí neposuzuje a měl trochu odvaz dá se říct...něco nového nepoznaného....ale říkal že mu to jednou stačilo. doufám, že po tom peklu co jsem mu udělala to tak už bude🙂 nikdo nejsme svatí...taky jsem měla v mládí pár takových situací....

luciebx
30. zář 2015

Ty wogo... ty vosukas jinyho ten tvuj na ukor se vozral a vocucal jinou buchtu a ty ses z toho spatna? On te mozna miluje pac on chcr zpatky tebe. Ty ho nemilujes pokud ses dokazala jen tak v kliiiidku vyspat s jinym jen par dni po rozchodu. Ve vasem vztahu je laska asi jen z jeho strany. Je mi ho lito

petrasek009
30. zář 2015

@luciebx jo to jsem nečetla🙂) že se vyspala slečna s jiným aha🙂) no každopádně jestli vám vztah stojí za to ...to si musíte spolu probrat.....jak na tom jste s důvěrou atd.....

postolka007
30. zář 2015

ja bych asi spíš řešila to, že se přítel "totálně opije" tak, že neví co dělá ... osobně bych s takovým člověkem asi nechtěla být, zvlášť, jestli se takové stavy opakují.
To, že v takovém stavu někoho líbá už je podružné, hlavní je, že se do takových stavů vůbec dostává.

Ale zas na druhou stranu, já už jsem jiná věková kategorie, ve které u partnera očekávám nějakou sebekontrolu, možná, že kolem těch 20 bych na to koukala jinak. Teď bych teda takovýho chlapa v žádným případě nechtěla.

iveta93
30. zář 2015

Nebylo v pořádku co udělal, ale ani to co ty... To že se tu ospravedlňuješ tím že už jste spolu nebyli a jemu do toho nic není tak nechápu proč jsi mu to předhodila nejspíš při první příležitosti. Jde vidět že si to udělala z trucu. Pokud ho chceš zpět a on tebe a dokážete spolu být bez toho aby jste si to neustále předhazovali tak jen do toho. Líbání bych překousla - samozdřejmě bych mu to nedala zadarmo, ale tvoje reakce-vyspat se s jiným mi přijde přes čáru a ještě mu to předhazovat...

budouci_maminka
30. zář 2015

Hlavne si na usmirenou neporizujte dite...zvlast s vasi mentalni vyspelosti...

terka2221
autor
30. zář 2015

Dítě jsme neplánovali, takže určitě ne 😉 a já ho miluji také, ale kvůli tomu co udělal ho taky nenávidím

budouci_maminka
30. zář 2015

@terka2221 tak proc to resis na webu pro maminky? A proc to neresis s kamaradkama ?

terka2221
autor
30. zář 2015

Chtela jsem znat nazor nekoho jineho a mozna zkusenejsiho

luciebx
30. zář 2015

pro nas zkusenejsi je libani prd... ale vyspani s nekym jinym sakra velky problem