Líbal se s jinou holkou

terka2221
29. zář 2015

Přítel se kterým jsem 2 roky se totálně opilý líbal s jednou holkou. Já se s ním hned rozešla, ale on je z toho na dně. Celou dobu se mi omlouvá, brečí, nosí dárky, miluje mě, pozval mě na krásnou dovolenou. Byl to prý jen úlet, já ale nevím co mám dělat, je to už měsíc... Stalo se to někomu ? já nevím jak dál... ? 😢
Cca týden potom jsem se vyspala s jiným klukem a bývalému to řekla. V tu dobu jsme spolu, ale už nebyli, takže mu potom nic není. I když říkal, že ho to taky ranilo. On se odmlčel ale, asi po 14-ti dnech mě kontaktoval, že mě miluje a chce mě získat zpátky...

budouci_maminka
30. zář 2015

@luciebx me by teda vadilo i libani byť v opilosti...ale nebyl by to duvod k rozchodu, spis by dostal čoud.🔥🔥🚒🔥🔥

luciebx
30. zář 2015

@budouci_maminka jasny... to ja taky.. ale pani resi ze jak si pritel dovoli byt urazen ze ona se v tydenni pauze vyspala s jinym a ona dela bourku kvuli libacce... podle me libacka a s nekym se vyspat je sakra rozdil

budouci_maminka
30. zář 2015

@luciebx tak ja hlavne nepobiram proc neco takoveho resi pres net...kdyby ji na nem zalezelo tak 1)si to vyrikaji hned, 2) nerozchazi se s nim, 3) nevyspi se s jinym, 4) nebude po mesici uvazovat ze se k nemu vrati z duvodu ze ji on prosi a ze ji koupi dovolenou - to by snad melo byt kvuli necemu jinemu...

luciebx
30. zář 2015

@budouci_maminka uplne mi ctes myslenky.... lip bych to ani nenapsala

terka2221
autor
30. zář 2015

Na tu dovolenou me pozval hned, nakonec jsem ale odmitla... takze to neni duvod proc bych se k nemu vracela

terka2221
autor
1. říj 2015

Jinak vám děkuji za komentáře i když v nich píšete, že je chyba spíše na mé straně

linee
1. říj 2015

@terka2221 souhlas s @luciebx a @budouci_maminka. Nicmene mam pocit, ze vis, jake je reseni, sama pises "není důvod proc bych se k nemu vracela". Za mne osobne chodit s nekym dva roky a pak se po tydnu mit tu schopnost se s nekym jinym vyspat uz o necem svedci.

terka2221
autor
1. říj 2015

@linee Myslela jsem to tak, že to když mi chce zaplatit dovolenou není důvod abych mu hned skočila kolem krku. Aby to nevypadalo jako, že jsem nějaká zlatokopka.

ducik
1. říj 2015

@terka2221 no tak to gratuluji! Nevypadal jako zlatokopka, ale jako... žena lehkých mravů. To je výhra, opravdu.

konik_martinka
1. říj 2015

@terka2221 ahoj, moc nechápu tvůj dotaz - ano, on je blbec, že se s někým líbal ale ty ??? ať už na truc nebo z hecu či aby sis spravila pošramocené sebevědomí po jeho líbání s jinou...nechápu tvůj dotaz. Protože být na tvém místě, asi bych se spíš styděla za to, co jsi udělala ty, než abych řešila jeho ve srovnání s tvým drobný poklesek. Máš ho vůbec ráda, když jsi byla schopná se ani ne po týdnu vyspat s někým jiným? Spíš bych se zamyslela nad tímhle.

terka2221
autor
1. říj 2015

@konik_martinka Ano mam ho rada

lexikorka
1. říj 2015

Myslím si, že pokud se člověk po týdnu po rozchodu vyspí s jiným člověkem, tak nemá smysl se k původnímu partnerovi vracet...já se rozcházela s vědomím, že se k příteli vracet nebudu a než jsem byla schopna si do "postele" pustit někoho jiného, trvalo mi to přes měsíc a i tehdy to bylo tak trošku "na truc"...kdyby jste ho milovala, tak to nedokážete a pokud ho nemilujete, není důvod se k němu vracet...
A z jeho strany...líbáním v opilosti začíná....nevěrou v opilosti končí...

terka2221
autor
3. říj 2015

Dekuuju za nazory, pomuze mi to urovnat si veci v hlave

apple11
6. říj 2015

@terka2221 Jelikož to bylo na oslavě a jsme spolu dlouho (máme mnoho společných přátel) tak by mu to řekl někdo jiný. Byl na mě naštvaný, ale nakonec mi odpustil....podstatě se slovy...Tak po 4,5 letech se s tebou nerozejdu kvůli takový blbosti....Dnes jsme spolu 8 let, ze srandy mi to pořád ještě vyčítá, ale jinak je zapomenuto. 😎

terka2221
autor
7. říj 2015

@apple11 Děkuji za odpověď 🙂

apple11
7. říj 2015

@terka2221 vůbec není zač 🙂